Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Skinulo se od kad, sutra ujutro krece akcija ☺️

Sent from my D6603
 
Nosioc - 4500din
Disk - 50€ + troškovi kurira = neka fala :)

Sent from my Nexus 6P
 
Moje prvo Share iskustvo je bilo izuzetno negativno tako da sam se vratio na kutije i DD, jedino što nisam siguran da li može i dalje preko Amazona da se pazari onaj kupon za dopunu PSN wallet-a?
Jel radio to neko od vas skoro? Bile su neke priče da više ne prihvata naše kartice čak ni preko VPN-a.
 
Radi, upravo se bacio u kupovinu igre.
 
Moje prvo Share iskustvo je bilo izuzetno negativno tako da sam se vratio na kutije i DD, jedino što nisam siguran da li može i dalje preko Amazona da se pazari onaj kupon za dopunu PSN wallet-a?
Jel radio to neko od vas skoro? Bile su neke priče da više ne prihvata naše kartice čak ni preko VPN-a.
Kada uzimaš igre preko proverenih posrednika, nema mesta za neprijatnosti. Govorim iz sopstvenog iskustva, a share-ovao sam dosta igara/slotova.

Sent from my Nexus 6P
 
Par nas sa ovog foruma smo isto kupili pa smo se mogli dogovoriti.
 
Izgleda da oni filteri mogu da se aktiviraju tek kad se igra predje. Steta sto odma nisu to dozvolili.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Samo sam probao na kratko i video da igra maksimalno iskoriscava konzolu, fan je poceo da vrti kao lud posle malo vremena. Mora da padne jedno detaljno ciscenje a bogami i zamena paste...
 
Kod mene ne zuji nešto posebno, odigrao par sati jutros. Grafika, priča, sve je za medalju. Jednostavno savršeno...

Sent from my D6603
 
Ja moram prvo kolekciju da odigram sada :D Sacekace ovo. Nisam se usudio ni trailer da pogledam osim onog E3 gameplay-a od par minuta proslog leta kada nisam ocekivao da cu uzeti konzolu.
 
A ja danas na poslovni put. Katastrofa :).
 
Kod mene takodje umerena buka, mada jos nisam odmakao daleko, zasad upola manje cujno nego Until dawn...
 
13090527_1034623509949556_1299967015_n.jpg

Konacno :) Sad ce konzola da se usija :D
 
Fan se cuo samo pri startovanju igre, kasnije dok igras se jedva cuje, mislim cuje se normalno.

Igra IZUVA, ovakav visuals samo ND moze da napravi, vilica mi je na podu konstantno :D
 
A ona scena sa Elenom. Bolje su preneli emocije nego 90% glumaca u današnjim filmovima.
Kao da gledaš jedan normalan par u normalnom braku gde se tek slegla prašina i hype od onoga čime su se bavili. Ono kad mu misli odlutaju :D.

Inače koji vam je skor u Crash-u?
Ja sam do 780 došao :).

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@vladimirdowla
Bolje da pises sve u spoiler tag, nisu svi danas krenuli da igraju. Ali da slazem se ta scena je stvarno prelepa bila i vizuelno i sadrzinski.
 
Baš sam pazio da ništa ne otkrijem ;).
Bio je onaj GIF nedavno koji sam baš tu opisao, svi su ga videli. To je materijal iz onog trejlera.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
^
Kako takav los skor? Ja iz prve 2700 poena. Mada sam jos davne 98/99 gulio ds sa tim likom [emoji3]

Sent from my D6603
 
Ja sam isto tako otprilike imao skor. Da je pobedis treba bas biti vest :)
 
Fan se cuo samo pri startovanju igre, kasnije dok igras se jedva cuje, mislim cuje se normalno.

Igra IZUVA, ovakav visuals samo ND moze da napravi, vilica mi je na podu konstantno :D

Da, uglavnom je bila veca buka samo na pocetku, ali kada sam kasnije uleteo iz druge igre (U3) pravo u U4 i nije vise bilo toliko bucno, bilo je uglavnom kao i u drugim igrama. Najvise buke (na pocetku) pravi generalno ako se udje u igru iz idle stanja.

U svakom slucaju nije smetalo uopste posle a igra kao sto je vec receno jednostavno izuva. Nisam otisao daleko, tek prolog i credits je krenuo ali za ono sto sam video pa ovo je za koplje bolje od prethodnih igara, jednostavno flow, napucavanje, sama akcija, grafika i zvuk kao i fizika su sjajni.
 
Da, ima trofej ako je pobediš. Inače jedan od najboljih Easter Egg-ova u igrama. Sjajna scena.
 
Stigao na Madagaskar i ona voznja dzipom je nesto najbolje graficki moguće sto sam iskusio na ps4,za sada je najjaci utisak ostavio na mene taj deo. ND je zadao domaći zadatak svima sa ovim naslovom.Mogu da zamislim na sta ce da liči TLoU 2 [emoji32]

Sent from my D6603
 
Jel se oni vizuelni modovi otključavaju tek kad igru pređeš jednom?

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno