Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

****te bog kako ovo izlgleda, ovo je prava akcija :D
 
Pa nista @Borat, ako vec nisi razbio kasicu prasicu i uzeo PS4 za Bloodborne, morace se sad.

Opcija b) je da ishejtujes i igru i konzolu once again, kao sto redovno radi par pojedinaca ali ne preporucujem ;-)
 
Jel se igra neko? :)
 
Ako u medjuvremenu Sony nindje ne uklone ovo, pojavio se jedan zanimljiv deo iz igre.

Ne otkriva nista bitno u vezi price ali ipak ide spoiler upozorenje.


[YOUTUBE]Zn69C_Avx6I[/YOUTUBE]
 
:)

[YOUTUBE]7_SdXycfBG4[/YOUTUBE]
 
Gamespot 10/10



Nema sumnje da ce ovo da bude vrhunska igra, pogotovo posle fenomenalno odradjenog The Last Of Us koji je svakako posluzio kao odlican boost na svim poljima i za ovaj Uncharted.
 
Mene bi iznenadilo da bude na nivou TLoS. U3 je (meni bar) bio dosta losiji od U2.
 
Mene bi iznenadilo da bude na nivou TLoS. U3 je (meni bar) bio dosta losiji od U2.

Posto nemam PS4 a ne znam ni da li cu ga uzimati, vec pre sedam dana sam procitao kompletne spoilere na redditu a juce sam odgledao i chaptere od 10-16 koje nisu stigli da pobrisu sa YT-a i mogu da kazem da ima neki slican vibe poput TLOS tj. primecuje se da je karakterizacija likova malo ozbiljnija nego u igrama kad je Ejmi Henig radila pricu. I dalje je to Uncharted ali se vidi da su Drukman i Strejli ostavili neki svoj pecat i na ovoj igri. Kao da su odrasli kreatori koji su radili prethodne igre. Tipa, 2007 je bila davno i bili smo klinci za Uncharted 1, sad smo se uozbiljili i pravimo igru koja nije vise samo glupi ali zabavni letnji blokbaster (mada i dalje ima toga) vec ti likovi sada imaju malo vise dubine kao u TLOS. Cini mi se da pacing nije onako ubitacan kao npr. u dvojci vec ima vidnih pauza i mirnih delova u kojima mozes da predahnes i samo ides od tacke A do tacke B. Bilo je nekih prica da ova igra nema nekih spektakularnih set-piece delova kao ranije ali ja se bas i ne bih slozio po onom sto sam video.
 
Odlicno, ako je tako. Ne bih imao nista protiv da nisam u pravu :).
 
Posto nemam PS4 a ne znam ni da li cu ga uzimati, vec pre sedam dana sam procitao kompletne spoilere na redditu a juce sam odgledao i chaptere od 10-16 koje nisu stigli da pobrisu sa YT-a i mogu da kazem da ima neki slican vibe poput TLOS tj. primecuje se da je karakterizacija likova malo ozbiljnija nego u igrama kad je Ejmi Henig radila pricu. I dalje je to Uncharted ali se vidi da su Drukman i Strejli ostavili neki svoj pecat i na ovoj igri. Kao da su odrasli kreatori koji su radili prethodne igre. Tipa, 2007 je bila davno i bili smo klinci za Uncharted 1, sad smo se uozbiljili i pravimo igru koja nije vise samo glupi ali zabavni letnji blokbaster (mada i dalje ima toga) vec ti likovi sada imaju malo vise dubine kao u TLOS. Cini mi se da pacing nije onako ubitacan kao npr. u dvojci vec ima vidnih pauza i mirnih delova u kojima mozes da predahnes i samo ides od tacke A do tacke B. Bilo je nekih prica da ova igra nema nekih spektakularnih set-piece delova kao ranije ali ja se bas i ne bih slozio po onom sto sam video.

god damn dodatak, uvek sam voleo da citam tvoje utiske o igrama u ps3 eri, sada je stvarno prevelika steta da ga ne nabavis :D
 
hvala timemaster89 :)

pa i ja sam stariji i manje se igram na konzolama, na PC-u zadnje odigrao i jos igram Witcher 3 koji mi je bas legao i jedva cekam novu ekspanziju. Mislio sam da nabavim PS4 ali okolnosti su se promenile i stvarno nisam u stanju da trenutno kupujem konzolu samo zbog jedne igre pa bila ona i UC4. Usput me ceka i upgrade kompa tako da cu sacekati. No gledajuci kako lik igra ove chaptere (lose) koje sam gledao stvarno pozelim da ja drzim dualshock jer je gameplay stvarno super i pucanje je cini se sredjeno i bolje u odnosu na UC3. I ne samo pucanje, ima tu gomila sitnih detalja koje ovu igru cine jos boljom od starih igara. Mozda gresim ali to je neki moj nepotpun utisak dosad.
 
Eto, to se desava kada se covek uclani u vladajucu stranku :p :d
A bio je kul tip :)
 
pilac :)

Sa PC-a na konzole pa ponovo na PC kao da se krug zatvorio. Nije bas tako, daleko sam ja od PC Master Race, volim ja sve a od konzola mi je ostalo da danas i na PC-u iskljucivo igram sa Dualshock 3.
 
Znamo se toliko da znas da je ovo cista zahebancija, jer mi je drago da te vidim ponovo ovde :)
 
@pilac

He he nisam ja nigde ni odlazio, vise je ovaj forum zamro kad su PS3 i X360 bili on the way out. Sto rece timemaster bila je to lepa era. I meni je drago da vas vidim obojicu :)

@timemaster89

Jesi li probao dualshock 4? Nesto sam razmisljao da ga nabavim kao primarni joypad ali mi je DS3 prirastao srcu i jos uvek mi zavrsava posao.
 
Igram se na ps4 njime, ali meni ne leži uopšte taj gamepad kao ds3. Ergonomski je dobar, materijal je dobar, ali se meni šaka navikla na ds3 i to je to :)
 
Izgleda fenomenalno na shootovima

wQfebf.png

Unchartedtrade%204_%20A%20Thiefrsquos%20End_20160506023559.png~original

Unchartedtrade%204_%20A%20Thiefrsquos%20End_20160506020626_1.png~original
 
Uncharted 4 Tech Analysis: A PS4 Masterpiece






Kad krece preload? :)
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je krenuo juce po US vremenu.
 
Skida se :)

Sent from my Nexus 6P
 
Nazad
Vrh Dno