Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Ovo ce da bude do "00" kad izadje.. diehard napravio grupu ali nisam uspeo da ukapiram kako da igramo zajedno u timu...
Mnogo ispeglanije od U3 mp-a a grafika za medalju.steta sto traje samo par dana.
 
Odlicno je bilo. Igracemo ponovo veceras, al ovaj put cu napraviti chat party preko emuglx Community-a pa ce svaki clan moci da lako udje. Ne znam kako ce se igra ponasati ako se pojavi vise od 5 igraca [posto je samo podrzano 5vs5 pa je mozda ingame party ogranicen na 5 usera].
 
Uff ovaj beta 3.50 sistem je mnogo bagovit, stalno me izbacuje iz igre i prijavi psn disconnected a net uredan i party i dalje radi. Da li je do igre ili overload psn-a ko ce ga znati.Vratio se na staru 3.15 verziju bas da vidim razliku.
Bzvz je da igra podrzava 5vs5 a party je 8 igrača, mi ostali mozemo samo da caskamo a igramo u drugoj grupi nevezano za tim.
 
Poslednja izmena:
Meni je najbolja mapa na onom ostrvu. Ove druge dve su mi bzvz. A ono ispadanje iz igre je katastrofalno. Od 11 partija samo mi jednu nije izbacilo, i baš sam u toj slučajno razvalio.
 
Da li je ovo konacno najlepsa igra na PS4? :D Samo to me zanima.. ostalo ne sumnjam da ce biti na vrhunskom nivou
 
Multiplejer ne izgleda nista specijalno.
 
Upravo tako, verovatno ce sama igra biti ispeglanija 5 puta od ovih tri mape sto smo videli ovih dana.Snake na odgovor sačekaćeš do maja ☺
 
Odigorao sam jednu partiju, nista posebno ali zato mi se vise svidja od the last of us multiplayera.
 
Bas sam se zabavio uz ovaj stress test. Svaka mapa mi je dobra.
 
Za one koji su propustili MP stress test, evo kako mi je bilo dok sam igrao par meceva sa emuglx ekipom. Snimak dobre pobede i ocajnog poraza [kada smo naleteli na MLG igrace*]. Snimci su iz mog viewpoint-a.




*verovatno decu od 10 godina koja se nisu skidala sa bete :D :D :D
 
U prvom snimku sve zaglavili u jednom delu mape i tu sacekali protivnike na tacni ☺
U drugom snimku se vidi da su neki nerdovi koji su verovatno na redbull-u uz stress test proveli ceo vikend ☺, tu ne bi ni Valter pomogao.
Sve u svemu jedva cekam maj.
 
Ja upadnem u ovu partiju nekako, kasno uveče i čujem samo Amere kako nešto laprdaju, tačno po naglasku. Neki casual gameri :). Kažem to zato što sam ja mega loš u MP igrama, a ovde sam bio no1, taman da opravdam nick :D

https://youtu.be/zL4DOhBwJ3s
 
Za one koji su propustili MP stress test, evo kako mi je bilo dok sam igrao par meceva sa emuglx ekipom. Snimak dobre pobede i ocajnog poraza [kada smo naleteli na MLG igrace*]. Snimci su iz mog viewpoint-a.




*verovatno decu od 10 godina koja se nisu skidala sa bete :D :D :D


Ovaj robin je onaj sa Uncharted TV?
 
Samo nas pale sa ovim snimcima... jos metar dana.
 
Da nema njega ovih 30 fps-a bi izgledalo bas kilavo u animacijama. The Order 1886 ima sjajan motion blur i igra odlicno i fluidno deluje iako je isto 30fps.

Po meni kvalitetan motion blur je must have za svaku novu, tzv. next-gen igru, nebitno da li je na 30fps ili 60fps. :)
 
Da nema njega ovih 30 fps-a bi izgledalo bas kilavo u animacijama. The Order 1886 ima sjajan motion blur i igra odlicno i fluidno deluje iako je isto 30fps.

Po meni kvalitetan motion blur je must have za svaku novu, tzv. next-gen igru, nebitno da li je na 30fps ili 60fps. :)

Mora da se salis?
Meni je taj motion blur smetao najvise, nista se nije videlo kad si se pomerao, samo se mutila grafika. Blago receno katastrofa.
 
+1.

Baš iritantno u The Order: 1886.
 
Veoma diskutabilno, mozda je motion blur za kameru mogao da bude malo slabiji pri ne bas tako naglim pokretima, ali za brze objekte i animacije jednostavno mora tu da bude zbog fluidnosti. Naravno ovo podrazumeva high quality motion blur, ne neke zezancije sa gomilom artefakata.
 
Ne mora, dovoljan je i visok fps,tada nisu potreb i efekti koji muljaju i uništavaju prikaz.
 
Motion blur je prva opcija koju stavim na off kad pokrenem bilo koju igru, svaki put bukvalno. Nakon toga film grain i CA.
 
Poslednja izmena:
Ne mora, dovoljan je i visok fps,tada nisu potreb i efekti koji muljaju i uništavaju prikaz.

Kako kome, meni je motion blur na 60fps-a tek super efekat - primer 3rd person weapon zoom na AT-ST dok se krece u SW BF deluje fenomenalno. Motion blur je jednostavno deo real life-a kao i filmova i kao takav i u igrama simulira taj deo realnosti. Naravno kvalitetan i pametno upotrebljen.
 
Slazem sw sa M-om, kada se odradi kako valja mblur je odlicna stvar. Al dobro nekome ne prija i kraj.

Moram naci nekako vremena da obrnem trilogiju jos jednom pre nego sto se bacim na u4.
 
Nazad
Vrh Dno