Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Jos samo da trazi vise ucestvovanja u igri od Agenta Izzy-ja i fiksnog telefona..

Umreces ali neces ukapirati da je to nemoguce :)

Sta bi ti hteo ? Open world igru sa pricom ? Da predjes 20km na konju da bi ukapirao da si u stvari isao u suprotnom smeru ? Daj malo da ukljucimo mozak, veca interakcija u igri sa atmosferom filma je nemoguca i nije vezana za ogranicenja hardvera softvera ili developera, nikada nece to biti moguce na monitoru/TVu...Kome je interesantno da bez cilja i smisla vozi i puca, ima GTA odavno, ko hoce da igra film i da ga prelazi iz komada, bas kao sto se gleda film, igrace Uncharted koji nema nikakvu konkurenciju...
 
Poslednja izmena:
Znaci nisi igrao red dead, ili gta IV.. Bolje price duplo od ove limunade, a imas ogromnu slobodu.
Sto bi uopste postojao ovakav zanr, mislim da, nema konkurenciju, ali koja je poenta? Filmova ima 5 puta boljih u ovom fazonu ako vec samo prakticno gledam sta se desava..
 
Naravno da sam igrao, ne znam samo kako je to bolje :) Obe igre su samo to, igre, neubedljivi B filmovi u odnosu na visokobudzetni hit, i pri tome ne mislim na Transformerse i slicnu boraniju, vec na retke dobre visokobudzetne filmove, to je Uncharted u svetu igara...
 
Poslednja izmena:
Onaj tko kaze da uncharted nije dobar ocigledno ne voli takav tip igre.Ljudi pa to je uncharted nije sto driver kaze boranija,jednostavno ima svoje ime koje je ostalo na ps legenda kao na xbox geers of war,tako da je suvisno vise bilo sta pricati.
 
Samo sa trilogijom za sada a najverovatnije tako i ostaje.
 
Dajte neki guest nalog ako neko ima da proda , da probam betu :)
 
Skinuo jos sinoc i malo nesto igrao. Sta znam, nisam igrao multiplayer iz prethodnih naslova pa ne mogu konkretno da uporedim, ali ono, klasicno 3rd person napucavanje uz po par sidekick, relick gadgeta koje mozes da kupis i iskoristis u toku gameplaya. Samo 2 mape, Madagaskar i jedna dzungla i OK su dizajnirane sto se tice kretanja i pozicioniranja na mapi. Cak je i fun okaciti se na onaj kanap i pucati iz pistolja dok se strejfuje uz ljuljanje. :)

Grafika je lepa ali ne bas nesto toliko impresivno i gotovo uvek radi zakucano na 60fps, zvuk takodje stanardno dobar za ND.
 
Prilično su sredili animaciju, a i nišanjenje mi sada bolje leži.

Ja uglavnom nisam zainteresovan za mp igre, ali sam hteo da probam zbog osnovne mehanike u Uncharted - u.

Odziv svega je generalno mnogo bolji. Baš utegnuto deluje u odnosu na prethodne delove.

Mehanički je poprilično bolja igra...
 
Zbog ove igre mi dodje da kupim ps4 igrao sam sve predhodne delove
 
Nek vec sad podele nagradu za igru godine, i te druge nagrade da upakuju dobro. Nemo' da kenjaju mnogo :d
 
Poslednja izmena:
Ma to je krsh... to bi kudikamo bolje bilo na nekoj krstenoj kompjuterskoj platformi :d
 
Sta se lozite, ovakve igre izlaze svakog meseca na PCu :d
 
i lomljenje krsta je tu ... skroz su moderni.
 
U kom bioskopu ce biti kod nas? :)
 
Džaba ti bioskop, ti sa kamionom moraš obilaznicom oko Beograda :D
 
Nazad
Vrh Dno