Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Script simulator. :d
I posle kazu Lara Rambo prezivljava sve i svasta, inace brojao sam, za 10-ak minuta je pobio preko 50 ljudi i izbegao sigurnu smrt 6 puta.

E da i streaming je najverovatnije bio 360p.

Da, nije uopste realna igrica...
Pa gde ono moze u stvarnosti?


Cestitam - ovo je najgluplji komentar na celom internetu (a i sire) ikad napisan.


Moderatori benchmark foruma,

Treba da vas bude BLAM i treba svi kolektivno da zauvek napustite forum.

Koje dno dna je ovo postalo...

Forum vam je bukvalno rezervisan samo za trolovanje.
 
Poslednja izmena:
Lol niko nije ni reako da igra mora da bude realna, daleko od toga. Ali sto je mnogo, mnogo je. A i nekim igrama se upravo to zamera pa sam samo skrenuo paznju sta se deavalo u demo-u Script Simulatora.

Edit: I neam potrebe da vices i da se nerviras zato sto neko ima drugacije misljenje od tebe. ;)
 
Poslednja izmena:
Da, nije uopste realna igrica...
Pa gde ono moze u stvarnosti?


Cestitam - ovo je najgluplji komentar na celom internetu (a i sire) ikad napisan.


Moderatori benchmark foruma,

Treba da vas bude BLAM i treba svi kolektivno da zauvek napustite forum.

Koje dno dna je ovo postalo...

Forum vam je bukvalno rezervisan za trolovanje.


Svaka čast Ivane slažem se,ova trolčina Emix nabija broj postova već duže vreme i to na koji način ,šta će mu to? možda hoće da stigne Borisa :d nije to lako :)
 
Svaka čast Ivane slažem se,ova trolčina Emix nabija broj postova već duže vreme i to na koji način ,šta će mu to? možda hoće da stigne Borisa :d nije to lako :)

Ma pustite ih, ljudi su nezadovoljni svojim zivotima i neispunjeni, pa im ne preostaje nista drugo nego da pokusavaju ostale da povuku na dno...... Time se hrane.....
 
Pa dobro kad ste toliko isprozivali Tomb Raider covek je odgovorio istim tonom sa slicnim izgovorima. :) Ne vidim problem uopste u tome jer meni i ovo i TR deluje dobro, ali slazem se sa konstatacijom.

Anyway:



Jos samo da Gamersyde nabavi izvorni video pa da uzivamo u detaljnoj grafici. Takodje, svidja mi se sto su bas veliki fokus stavili na fizikalnost sveta, ogroman plus od mene. :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je kao da negde pojedes krš pljeskavicu a onda odes na najbolju u gradu i kazes "ma da, tu su negde" :d:d Jel to neki fiziki problem sa culima ili sta :d
 
Lol niko nije ni reako da igra mora da bude realna, daleko od toga. Ali sto je mnogo, mnogo je. A i nekim igrama se upravo to zamera pa sam samo skrenuo paznju sta se deavalo u demo-u Script Simulatora.

razlika je sto su ND za uncharted uzeli kao osnovu TR iz igara i indijanu iz filmova i napravili su od toga svoj fazon, filmska atmosfera, sa gomilom skriptovanih scena. glavni problem nastaje kad TR, vodjen uspehom svog "klona", odskace od svog originalnog fazona i pocinje da kopira "kopiju", pa onda ljubitelji stare lare negoduju.

e sad, ubaci u pricu samsung/xbone fana, koji prvi put vidi sta je ustvari uncharted i pokusava da troluje pa nastane sta nastane :)

edit:
nisam gledao sve sa e3 da bi mogao da sudim sta je ostavilo najjaci utisak, ali sve i pod prepostavkom da je ovo najbolje sa sajma, uncharted je posle U2 prestao da ostavlja wow efekat. super sve to izgleda, ali nista novo (bar za sad)
 
Poslednja izmena:
Nije ni bitno koja je od ove igre bolja, ili gora, obe su personifikacija svega najgoreg u gejming industriji.
 
Pa dobro kad ste toliko isprozivali Tomb Raider covek je odgovorio istim tonom sa slicnim izgovorima. :) Ne vidim problem uopste u tome jer meni i ovo i TR deluje dobro, ali slazem se sa konstatacijom.

Anyway:



Jos samo da Gamersyde nabavi izvorni video pa da uzivamo u detaljnoj grafici. Takodje, svidja mi se sto su bas veliki fokus stavili na fizikalnost sveta, ogroman plus od mene. :)


Ja nisam hteo ni da gledam na YT, dok prvo nisam tamo proverio. Kad ono nema ga još. Očekujem 5-6GB fajl :D
 
Nazalost i taj gamersyde fajl je daleko od savrsenog snimka, al bolje ista nego nista. :)
 
Ovde se vrlo lepo vidi ono sto treba, svetlo i fizika, atmosfera su takvi da bi mene bilo sramota da se potpisem iza neke druge igre kao developer :) Ovo je pravi pokazatelj koliko su svi drugi u stvari losi i koliko je PC hardver i softver obican kupus...
 
Poslednja izmena:
Jos samo da trazi vise ucestvovanja u igri od Agenta Izzy-ja i fiksnog telefona..
 
Ne moze,to mu je dusevna hrana :d Al dobra mu fora ova za Izzy.a haha gde se toga seti
 
Simmeruuuuuuuu, ne mozes bez konzolaske sekcije nikako :D

Mucno je vise citati takve komentare, majke mi.. Dolazim cisto da vidim nove pretvaracke price poput ove. Konzola nema nikakve veze, nego mi je ultra zanimljiv fenomen pretvaranja ljudi od 30+ godina koji kao uzivaju u napetom brzom stiskanju trougla, i ovakvom 'gameplayu'..
 
Ma s****e gameplay, ko jos ovo igra, samo klinci treba da se loze na ovo...priznaj da si ljubomoran i da bi voleo da odigras ovaj krsh od igre
 
lol, to je to :)
Treba ipak biti covek i priznati, da, zelim da stiskam taj trougao so badly..
 
Poslednja izmena:
I treba da priznas, moras probati nesto drugo, makar to bilo i stiskanje trougla, ne mozes ceo zivot simmovati i postovati na benchu :d
 
Ovde se vrlo lepo vidi ono sto treba, svetlo i fizika, atmosfera su takvi da bi mene bilo sramota da se potpisem iza neke druge igre kao developer :) Ovo je pravi pokazatelj koliko su svi drugi u stvari losi i koliko je PC hardver i softver obican kupus...

Kakav uzasan komentar. Kao da ga je napisao neki napaljeni klinac od 16 godina a kladim se da imas duplo vise.
 
Poslednja izmena:
Jedva čekam da izađe da stiskam taj trougao.
 
Kakav uzasan komentar. Kao da ga je napisao neki napaljeni klinac od 16 godina a kladim se da imas duplo vise.

giphy.gif

Jedva čekam da izađe da stiskam taj trougao.

I ja :D

giphy.gif
 
Nazad
Vrh Dno