Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Sa ovom postavom, humorom, vecim budzetom za specijalne efekte i kinematografijom kao iz U4 ne bi mogli nikako da omase i film bi svakako bio hit. Bio bi ovo mozda moderni Indijana Dzons.

Svakako U4 je sam po sebi veoma cinematic ali i ovakva full ekranizacija ne bi mogla da bude promasaj.
 
Zar Uncharted nije vec film? :D

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Sa ovom postavom, humorom, vecim budzetom za specijalne efekte i kinematografijom kao iz U4 ne bi mogli nikako da omase i film bi svakako bio hit. Bio bi ovo mozda moderni Indijana Dzons.

Svakako U4 je sam po sebi veoma cinematic ali i ovakva full ekranizacija ne bi mogla da bude promasaj.

Da citiram sam sebe od pre pola godine...

Prema glasinama izgleda da ce junosa (Tim Holland) iz novog Spajdija da glumi Nathan Drake-a u Uncharted Origin filmu....

Iskreno mogli su da zabodu jedno 3-4 glumca kojima (hideo - no pun intended) bi legla ulogao kao budali samar ali ocigledno se puca na nekog trenutno aktuelnog glumca kako bi podiglo interesovanje.

Doduse ruku na srce oni koji mi padaju na um su matori za origin pricu...

Nathan Filion, Jensen Ackles, Chris Pratt i onaj sto je glumio u Avengersima i sada u Wind Runner-u. I svi imaju vise harizme od ovog kepeca, ali hbg i blizu su 40-tim.
Ali ako je istina da je Cranston Sullija, uboli su 100%


Odlican fan made trejler, Filionu je legla uloga kao borisu samar :p (no pun intended). Steta je samo sto je mator, uveliko je zagazio u 5. banku - tako da mu i ne stoji bas da glumi lika od ~30godina, posebno ako se isplaniraju nastavci. Pratt i Ackles su isto tako ~40 godina

Inace mi je cudno sto Sony nije vec ekranizovao Uncharted - trziste vapi za ovakvim avanturistickim filmovima/herojima od kada je Indijana Dzons penzionisan. Mada verovatno ne smeju jer valjda ekranizovane igre lose prolaze na box office-u.
 
neko iz naughty dog-a je pre koju godinu rekao da je lik drake-a pravljen po uzoru na malcom-a iz firefly-a. kasnije kad sam odgledao seriju, bilo je vise nego ocigledno da je to taj karakter. bas zato mislim da ne postoji bolji glumac od nathan fillion-a da glumi drake-a u pravom filmu
 
Nazad
Vrh Dno