Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Kako sad da živimo kad je 30 fps-a? Kakve uopšte ima veze kakva je igra kad je samo 30 fps-a?
Potpuno je nebitno.
Ljudi, ne igrajte ovo, ima samo 30 fps-a! Strašno!
I procesor nije klokovan na sedam hiljada teraherca. To igra biti N E M O Ž E. Tačka. (dve)

Živela PC master rasa i šest miliona fapa (flapa)!

Hm...
 
Da kao :d
 
Jel ima neko Uncharted 4 na prodaju, mislim da sam video kod nekog ali ne mogu sad da nadjem.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Posto sam u toku prelaza Uncharted collection ( "riding that hype train like mother...), da priupitam ovde da ne bih stvarao off u PS4 temi:

Kakva je dalje situacija sa Uncharted serijalom, tj daljim igrama iz tog univerzuma? Procitah da su stavili klapnu na sagu o Drejku i da ovaj predstojeci offspin sto rade je neka kraca verzija/ekspanzija kao "tribute" fanovima...

Da li planira novi serijal, ND-a u glavnoj ulozi ili ce Uncharted Lost Legacy biti standalone offspin? (koji mozda testira vode za novu sagu?)
 
Za sada nema nikakvih pokazatelja da ce biti nekih novih nastavaka. Plus fokus posle tog standalone dlc ide na Tlou 2. Stoga i da odluce da prave novi Uncharted to ce biti za ps5 :)
 
Procitah sada i ja malo vise... Zaista tako i izgleda kako stvari stoje. Ovaj standalone dlc, koji predstoji, je nekih 10-12h gameplaya sto je na nivou U2/U3, sto i nije tako lose.

Ali malo me vajb TR sa 2 zenske protagonistkinje (pa jos da budu "posebnije" ubace hindu i afro poreklo) odbija.
 
Samo igraj serijal dalje i videces da su oba lika odlicna (mislim na zenske iz dlca xD).
 
+1. Mada ni sa Semom ne bi pogrešili.

Meni se sviđa što Naughty Dog ne "muze" nijedan svoj serijal do beskonačnosti. Odrade 3 do 4 nastavka i usredsređuju se na nešto novo.

Taman kad krene da ti bude žao što nema ništa od budućih delova, oni te oduševe novim serijalom koji bude još bolji/kompleksniji od prethodnog.

Crash Bandicoot 1-3; CTR > Jak and Daxter 1-3; Combat Racing > Uncharted 1-4; TLL> The Last of Us; LB; Part II...
 
Obrnuo sam i U4...

Sta znam, odlicna je igrica, dobra prica, ali nesto mi je nedostajalo...

Rekao bih da je U2 definitivno najbolji deo u serijalu, pracen U4. U3 je kvalitativno jedan stepenik ispod ali i dalje sasvim dobar deo (doduse scena sa avionom me nije odusevila koliko onaj deo sa grobljem brodova i onaj deo na brodu). U1 nazalost i najlosiji ali opet vredelo je odigrati...

Sada u potrazi za " Uncharted fixom" igram TR1, koji iako sam na pocetku, deluje mi kao delimicna kopija Uncharted serijala... Primecujem da su mnoge elemente pozajmili od Uncharteda (uz dodatno stenjanje i cvilenje glavne junakinje, kao i tantalovih muka sa povredama), ali generalno nije los utisak.

Posle TR u planu je HZD i na kraju TLOU kao slag na tortu. Vestac ostaje za kraj leta ako stignem...
 
Uncharted 4, najizvikanija igra do sad, presao je za 2 dana, smesno. Kako god, igrao sam mnogo bolje igre od nje, ne vidim cemu tolika pompa oko konstantnog pentranja po stenama, skakanja sa kanapom i par dobrih akcija?! Toliko sam jurcao da je nabavim, previse ocekivanja i nista, smesno...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Filmski osećaj pri skakutanju po stenama. [emoji23]
Uncharted 2 je pojam za ova oba dela posle, ali pazi šta pričaš u temi, razapeće te neki.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Uncharted 4, najizvikanija igra do sad, presao je za 2 dana, smesno. Kako god, igrao sam mnogo bolje igre od nje, ne vidim cemu tolika pompa oko konstantnog pentranja po stenama, skakanja sa kanapom i par dobrih akcija?! Toliko sam jurcao da je nabavim, previse ocekivanja i nista, smesno...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Zavisi kako kome. Ortaku sam dao pre koju nedelju da odigra U4 i njemu je odlicno legla. A pri tom je "padobranac" za ceo serijal, odnosno odigrao je samo poslednji deo. (sto verujem da si i ti isto sudeci po tvome komentaru)

U svakom slucaju vredi odigrati hronolski sva 4 dela da bi se stekao potpuni utisak sta je Uncharted serijal (tj sta ocekivati od istog) i koji je deo najbolji.

Doduse to si mogao i kroz par review-ova sa neta da procenis, kao i posle par sati u igri. :) Ne vidim poentu da silujes sebe igrajuci nesto do kraja samo zato sto se drugim ljudima svidelo a tebi nije leglo...
 
I meni je legla ali je prekratka

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nije ni čudno sto ti je smešna ako nisi obrnuo prethodne naslove i znao sta da očekuješ, upoznao se sa svetom/ekipom i njihovim životima/avanturama. Itekako je bitno da se obrnu svi naslovi hronološki naravno ako je po ukusu. Jedva čekam dlc za nedelju dana.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Sinoć sam konačno uspeo da obrnem U4 na crushing-u. Prilično frustrirajuće iskustvo, AI žestoko vara na toj težini. Protivnici nepogrešivo pogađaju sa ogromne daljine, a i granate koje bacaju su sticky (za razliku od igračevih), pa uvek stanu tik uz Nate-a. Chapter 20 (Ship graveyard) me je urnis'o, ni u jednoj drugoj igri nisam toliko ginuo kao tu. Nastavljam pohod na platinu. ;)

Sent from Nexus 5X
 
Meni bila nekako laka platina... ladno bih odradio više trofeja da su stavili... inače dodatni trofeji posle platine vezani za mp su smor i ne privlače uopšte. Tu sam digao ruke.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Inace ta fora sa granatama je prisutna i na normal tezini. Bukvalno iz "pm" ti sibnu granatu direktno u facu cak i ako si iza zaklona... Ali zna da bude i korisno jer ako ih upecas dok bacaju i "okines" jednom u njih obicno im ispade.

Mene su doduse kroz ceo serijal nervirali oni heavy protivnici i tu je igra vestacki produzena i podignuta tezina. (mada sa adekvatnim arsenalom se brzo pociste)
 
Nego sta bi sa ovom "ekspanzijom" koja nije ekspanzija ? Koliko je na kraju dugacka?

Howlongtobeat kotira na ~6h40min, ACG reviews rece da su nekih 8-10h u pitanju, normalnog playthrough-a (do ~12h ako se juri svaki achievment/trofej odnosno zaviri su svaki kutak). Ako je ovo potonje onda je skor "full" Uncharted naslov. Pritom kaze da je ona "glavna" mapa open world tipa (verovatno opipavaju puls sa tim konceptom za neke sledece naslove) i da najvise vremenski odlazi na nju, nesto kao Madagaskar iz U4 samo vece.

Ako je 6h sati vec bih razmislio da otkazem, mada Jak & Daxter su sigurno jos 10h tako da za 30e na kraju ne deluje kao los deal...
 
Kako niko do sada nije izvalio ove likove sto rade "ozbiljne review-ove":





A odradili su jos i par... Skroz interesantni i on-point sa humorom i sarkazmom (iako je zezanje ubadaju sustinu igara)

Ovog lika mogu celi dan da preslusam
 
Skroz lud lik i slazem se ovo za filmove.
 
Juce je povodom proslave 10 godina od izlaska prvog Uncharteda izbacena tema (free 2 download) Uncharted 4 10th Anniversary Design, sa jos nekim dodacima... Vazi do 21.11.2017
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno