Šta je novo?

HTC One M9

Ukus je u oku posmatrača.
:)
Ali, ako se ovi renderi pojave u radnjama, spakovani u lepu kutiju, sa (koliko-toliko) razumnom cenom.... Neće dugo Apple biti bogatiji od Švajcarske.
:)
Inače, nije teško napraviti da S6 bude lepši od S5, samo je pitanje da li Samsung to želi.
;)
 
Da ispravim...mozda i postoji al mi ne znamo tj dokaza nema ni da ima ni da nema ;)
 
Ma sad će da se uslikava slučajno po kafićima, pa će neko slučajno da ga nađe....
Prototipovi verovatno postoje, samo kućište možda nije iskorišćeno.
krastavac, kao kod novih modela automobila, kad ih voze sa onim maskama preko karoserije.
 
Da ispravim...mozda i postoji al mi ne znamo tj dokaza nema ni da ima ni da nema ;)

Ma nema sanse. Gledaj to ovako.

Ako bi oni izbacili ovo sad kao M9... Znas li ti kakav masterpiece treba da bude M10 da bi ga neko kupio :)
 
Pa nekad moras i masterpis da izbacis da se ne bi raspao...dosta su imali fijasko dve godine sa onom kamerom.
 
Pa moraju da se trgnu, ne znam kako ali prema onim zvanicnim podacima isporucili su samo 6 miliona telefona u poslednjem kvartalu http://i.imgur.com/OxbBZTv.jpg

Zato moraju (kao i sony) maksimalno da se potrude oko novog flagshipa jer u nizim klasama tesko da mogu da se bore protiv toliko telefona iz Kine koji su jeftiniji a zatrpavanje trzista u tim kupus klasama vrse i samsung/lg sa daleko jacim marketingom.
 
Ma nema sanse. Gledaj to ovako.

Ako bi oni izbacili ovo sad kao M9... Znas li ti kakav masterpiece treba da bude M10 da bi ga neko kupio :)

Pa i M7 je bio i veće remek delo dizajna u svoje vreme (i danas je jedan od najlepših telefona), pa ih to nije sprečilo da ga izbace. M8 se ništa lošije nije prodavao iako nije lep kao prethodnik. Problem za htc kod ovih rendera je opšte razočarenje ako finalni proizvod ne bude izgledao kao na njima
 
da rekapituliramo: ovi renderi su uradjeni na osnovu svih procurjelih fotki, skica i informacija. Nisu zvanicni renderi, ali su radjeni da izgledaju sto pribliznije zvanicnoj verziji. Mislim da je 90% pogodjeno, samo ona mrezica iznad zvucnika nece biti tu...
 
O kakvom ubijanju konkurencije pricas? Svi novi telefoni ce biti slicni a 3000 mAh nije nista neverovatno, pa taj kapacitet imaju mnogi telefoni vec preko 12 meseci, ona motorola ima cak 3900 mAh uz 5.2'' 2k displej. A M9 ce imati 2850 mAh, nema tu nikakvog dranja konkurencije ni na jednom polju osim mozda zvucnika a dizajn je stvar subjektivnosti.
 
Poslednja izmena:
Kako za Sony nikad tako ne kazes nego uvek puna usta hvale :)
Bice vrhunski telefon,nema tu sta puno da se doda.
 
Bolje baci pogled na S6 temu sta sam napisao, s6-z4-m9= nikad izjednaceniji telefoni i da ce se sve svoditi na nijanse u hw/sw i naravno na to koji brend ko gotivi.

I svake price o ubijanju konkurencije su smesne, posebno u 2015. Ali i dalje mislim da su z2/z3 bolji telefoni od S5 (malo ali bolji) a posebno od G3, to si u pravu :) M8 je takodje klasa za G3.
 
Poslednja izmena:
Ali, ako se ovi renderi pojave u radnjama, spakovani u lepu kutiju, sa (koliko-toliko) razumnom cenom.... Neće dugo Apple biti bogatiji od Švajcarske.
:)

Cini mi se da Apple dobija kako god da okrenes....To kazem zato sto sam se setio one price od pre godinu ili dve,da je Apple u tajnosti kupio HTC da bi imao udeo na trzistu telefona sa android platformom,sto je po meni sasvim logicna i ispravna poslovna odluka.
 
... Jer su nam tradicionalno prijateljski narod [emoji12] šalu na stranu, sad HTC ima najviše šansi da izdominira.
 
Da, pored verovatno najkompletnijeg do sad Samsunga, standardno dobrog sonyja, kineza u naletu... Ako sad ne izdominira stvarno ne znam kad će :D
 
Znači nikad [emoji14] pa da, zna se da će S6 biti najprodavaniji zbog reklame i imena, ali da li će biti bolji? Sony će kao i do sad, kinezi još uvek nemaju ime među masama. Videćemo.
 
@hsv
Slazem se da tel nikad nisu bili vise izjednaceni nego sada. Ali takodje m8 mi je iphone sa androidom da se tako izjasnim, pa nekoliko praznih mjesta pa ostali, naravno po kvalitetu materijala. Mada ove god iznenadice i s6 sto se tice kvaliteta materijala i ostalih stvari, G4 ce takodje biti dobar, a Sony ce manje vise biti poznat, skoro isti kao i prethodne generacije. Sve se svodi na licne afinitete, a o ukusima se ne raspravlja. Kad kazem o ubijanju konkurencije mislio sam da se konacno izbaci na trziste zaokruzen proizvod, odlican dizajn(po meni), kamera koja itekako ovecava, ekran odlican ce biti, i odlicna baterija koja je i na m8 super a ovdje ce biti jos bolja. Mada iz ove price ne treba izbaciti ni Oneplus Two, za koji mislim da moze biti fino iznenadjenje za pristojne pare. Raspisah se muski :D
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da Apple dobija kako god da okrenes....To kazem zato sto sam se setio one price od pre godinu ili dve,da je Apple u tajnosti kupio HTC da bi imao udeo na trzistu telefona sa android platformom,sto je po meni sasvim logicna i ispravna poslovna odluka.

jbt, nisam znaooo :d Predlazem da se onda promijeni naslov teme u "Apple Hima (m9?)"
 
Vasa misljenja oko moguce pocetne cene? :)
 
Oko 650e odmah. Posle 2 meseca oko 500. Pitanje je kada ce na oko 420npr. Mozda posle 5m
 
Sigurno, pogotovo kad uzmeš u obzir da je M8 430 posle godinu dana [emoji14]
 
Drze cenu bezobrazno.
 
Ma nema sanse, preko 50% Samsung kupaca ne zna sa phone arenu i slicne sajtove niti prate toliko IT, jednostavno kupe ono sto je dobro i sto se reklamira :)

Evo sad ova anketa, M9 ispade popularniji ili ova od pre neki dan Poll results: If I had to choose today, my next phone would be from... (brand)?

Ispada da se vise cekaju Z4 i M9 od S6, mozda i jeste tako donekle ali globalno ako se S6 proda u broju od 30 miliona npr M9 i Z4 ce moci da racunaju max na po 5-6 miliona :) Sto naravno nikako ne znaci da ce S6 biti 5x bolji ali jednostavno je tako, pogledaj npr slike po netu ili novinama, sve ''poznate'' licnosti tipa ''klaberki tj fuk*a-starleta-kristijana-farma ekipe-fudbalercica-folkera'' nose ili ajfon ili neki samsung :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno