Šta je novo?

HTC One M9

Meni bi bilo dovoljno da su smanjili bezele(izbacili onaj crni deo gde pise HTC) i povecali malo ekran na 5.2, ostatak telefona pojacali sa novim procesorom i gpu, ubacili pozadi bolju kameru i to bi bilo to... Ne mogu izmisliti toplu vodu, telefon je i ovako vrh... :) Svi su ih hvalili za dizajn, mislim tu i da hoce da menjaju ne mogu nesto mnogo... E sada, sto se time ne privlace novi kupci to je druga stvar...
 
najbolje 17 inca ekran da stave , taman da uzmem jednu prikolicu da ga vucem sa sobom :p
 
Ko kupi M9 u startu se zaebao. Evo umirem od smeha. Prijateljica odnela u Begram M8, zvucnik joj donji valjda poceo krcati ili mikrofon, vratili joj izgreban telefon :beat:
 
To zato što su oni g****. Ko živi u inostranstvu nije se zaebao.
 
Inace 99% ljudi sa ovog foruma zivi u inostranstvu :)
 
To da, samo kažem... Servis je nedostojan proizvođača... Inače, moj ortak kupio polovan m7, posle par dana nešto umrlo, srećom imao garanciju, i dobio nov m8...imao je sreće...
 
Da li ce se zvati Hima ili One m9? :D

Inace kako se tacno cita Hima?

I ne bih voleo da ostane dole ona crna traka sa HTC logom, bilo bi super kada bi i nju eliminisali i samim tim jos povecali ekran umesto trake .
 
Meni bi bilo dovoljno da su smanjili bezele(izbacili onaj crni deo gde pise HTC) i povecali malo ekran na 5.2, ostatak telefona pojacali sa novim procesorom i gpu, ubacili pozadi bolju kameru i to bi bilo to... Ne mogu izmisliti toplu vodu, telefon je i ovako vrh... :) Svi su ih hvalili za dizajn, mislim tu i da hoce da menjaju ne mogu nesto mnogo... E sada, sto se time ne privlace novi kupci to je druga stvar...

Ma meni je najmanja briga koliko ce ljudi kupiti telefon, za mene je cinjenica da je m7 neuporedivo lepsi od m8. Ako vec zele da usavrsavaju dizajn, neka se drze lepseg dizajna. :)
 
To će izgledati dosta čudno ako je kamera veličine kao na desire eye..
 
Istina. Ali mora negde da stoji hardver zvucnika,a ne verujem da ce biti samo velika crna traka gore. To bi tek bilo ruzno,zamisli m8 bez onih rupica za zvucnik+onaj mali crni bezel ispod koji se sada pretvaraju samo u crni bezel :)


Edit:
03952a3ad5b6109644a13265fa0996aa.jpg


Evo neki lik ga sa xda foruma i nacrtao citajuci poslednje vesti :)

Bilo bi super kada bi bio od napred ovakav
 
Poslednja izmena:
Nadam se da imaju grama pameti... :) Ljudi su se žalili na zadnju kameru, ova napred je bar meni nebitna... Zamišljam tog Frankenstajna sa tom kamerom i zvučnicima i bezelima... Užas. :) Mada možda i svi ovi "leak-ovi" nisu tačni... Saznaćemo uskoro...

Edit: Mnogo bolje nego sto sam ja zamislio... To i liči na nešto.. Zato i nisam dizajner Htc-a..[emoji4]
 
Poslednja izmena:
Svi se nadamo da ce biti takav. Mada ja ne verujem. Previse je lepo da bi bilo istinito :)
 
slazem se :) pretanki su to bazeli,pogotovo za htc i njihove zvucnike :)
 
Uuuu kada bi bio ovakav... Pa druže ne bi mu bilo ravnog!
 
Evan Bass tj. evleaks objavio rendere M9/M9 Plus:

HTC-One-M9-plus.jpg


B8cIdk3CYAEzATg.png
 
Poslednja izmena:
Tacno kao sto je onaj lik sa xda nacrtao rukom :)

Meni se svidja
 
I meni je poprilicno lep, jeste lepsi onaj al i ovaj je sasvim ok .
 
Morali su takav da stave jer nisu smeli kruzni zbog appla. U sustini su taj senzor za prst kopirali od meizu-a :)

Ne bi me cudilo da ga nabavljaju od iste firme.

Edit: nema sta dosta je lep,jos da dimenzije ostanu kao sto su najavljene i bomba je pala :)


Edit2: upleaks smarac napisao da ovo nije slika m9 :)
 
Poslednja izmena:
To je home taster, fingerprint skener je ispod toga i ne vidi se.

Takodje ovo:

meizu-mx4-pro.jpg


Nije ni priblizno slicno tome na slici M9 Plus a manje vise je isto sto i ovo:

samsung-galaxy-note-4-ui-aa-14-710x399.jpg
 
Da.. Po slici su pokrali samsung :)

I samsung je doziveo da ih neko kopira ;)

Edit: mada ako ga izbace pre samsunga a hoce onda je vec druga prica :)

I nije to samo senzor,mora da se naruci od neke firme. Za sada je najbolja (fakticki jedina) ona sto isporucuje apple proizvodima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno