Šta je novo?

HTC One M9

Kako ne postoji.. Brdo noob-ova koji komentarisu na raznim bugarskim arenama,koji onanisu na velike cifre antutu itd itd. Da njih pitas oni bi platili 1000 $ za mob od 4 incha sa 4k rez. A to sto razlike mozes da osetis samo u trajanju baterije i losijim performansama to nista
 
Poslednja izmena:
Kako ne postoji.. Brdo noob-ova koji komentarisu na raznim bugarskim arenama,koji onanisu na velike cifre antutu itd itd. Da njih pitas oni bi platili 1000 $ za mob od 4 incha sa 4k rez. A to sto razlike mozes da osetis samo u trajanju baterije i losijim performansama to nista

Ma brate sve je prslo, ljudi su prsli i kao sto si i sam rekao potreban je jedan restart planete, da se procisti od raznog djubreta i ogranicenih umova ;)

HTC ce verovatno ostati u senci ostalih 2k displej :)shock: ) androida ako izbaci M9 sa 1080p jer je uz AWESOME antutu skor bitno i da imas najveci broj piksela (2k - koje ne vidis) kao komsa pakistanac sa xda, gde da imas manje - samo 400+ ppi i bolji panel, autonomiju, fluidniji interfejs, najbolje zvucnike, kome je jos to bitno :d :d
 
Poslednja izmena:
2k display na stranu... Kako ne prokometarisaste za kameru- 20.7 mpix, koja ce po svemu sudeci biti (ako je zaista ta) ona koju koristi Sony Z2/Z3/MX4... :) Cudi me zaista kako ovi nokialjupci(tm) sto komentarisu da ce HTC biti fail sa M9 ne prokomentarisase odmah za taj Sonijev 20.7 modul koji im je trn u oku... :)

Salu na stranu, sacekajmo da izbace telefon pa cemo onda dati sud... Inace po tom spec sheet-u koji je procureo meni konacno deluje kao najzaokruzeniji telefon koji ce HTC izbaciti do sada... Nema potrebe za 2k ekranom jer ne donosi nikakve prednosti na smartphonovima... Uz to jos i veca baterija, mnogo bolja kamera (nadajmo se konacno rame uz rame sa ostalim ponudama na trzistu), vrhunska izrada, boomsound zvucnici, Sense UI... Da li bi neko mogao da trazi vise, posebno ako sada ispeglaju najbolniju tacku - kameru?

Zaista se nadam da ce konacno biti telefon koji ne bi trebalo da ostavi nikog ravnodusnim u svakom segmentu i kome nece moci da se pronadju neke (vece) do nikakve mane...


+ mislim da je HTC potpisao letos neki ugovor sa Bose-om, tako da i tu treba ocekivati nesto- eventualno konacno vrhunske sluske out of the box?


Na kraju krajeva ne kupuju svi telefone radi patkometrije sa Antutu-om i spec-om, ima i odraslih osoba koji gledaju da daju novac za nesto sto nema sareni deciji UI i losu izradu... HTC nikada nije bio popularan i u tom masovnom segmentu (iz razlicitih razloga i problema) ali je uvek imao odredjenu nishu ljudi koji su cenili njihove produkte... :) m7-ici i m8-ici je tako malo falilo da budu najbolje sto Android trziste moze da ponudi, da nije bilo te Ultrapixel kamere sada bi se neki mnogo veci igraci cesali malo vise tamo gde ih ne svrbi...
 
Poslednja izmena:
^^^ +1
^^ +1
^ +1
:)

bice to i vise nego odlican telefon. ako je m8 uz losiju kameru bio onako dobar,ovaj ce biti ja bih rekao brutalan.
 
Evo ti post od "nokialjupca". Ako m8 bude imao istu kameru kao Z3, pravice bolje fotke od sony-ja... HTC M8 je imao harmann/kardon verziju, ne znam za BOSE
 
Kupljen sam! Samo cena da bude fina! :)
 
I jos da Begram izgori do temelja, vlasniku se misticno zametne trag i da HTC kanelcarija za Srbiju bude vise od chat rooma.
 
^ ja to ovako kapiram - vidite, konacno imamo do jaja kameru na nasem smartfonu koji ce imati dosta manje bezele od M8 a i jos zaobljeniji oblik
Moguce da ce zadrzati EYE kiklop fazon prednje kamere..

Steta ako budu dodatno shebali dizajn, M8 je ok ali M7 izgleda mnogo bolje. To verovatno rade da bi telefon bolje lezao u ruci.

A i dalje stoji to da bugarske arene moraju da privuku paznju po svaku cenu, kao i ostali slicni sajtovi.
 
Poslednja izmena:
Ovo ako i jeste nesto uopste, M9 nije. Ovi iz PA se sprdaju sa nama.
 
To je to. Def 1080p. Svaka im se dala..
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419855560657.png
    uploadfromtaptalk1419855560657.png
    450.5 KB · Pregleda: 226
^ vrh ali mislim da ce ubrzo izbaciti i 2k verziju, i zbog ''pritiska IT javnosti'' :d a i uopste.
 
Znaci napustaju svoje voljene ultrapixele. :d Konacno.
Samo da se prodaje bolje od M7 i M8 i bice sve ok.
 
Mogao bi ovo biti extra telefon ako ne preteraju sa velicinom zbog prednjih stereo zvucnika!
 
Ako bude i dizajniran kako treba onda mozda i razmislim da zamenim voljeni m7.. :)
 
Edit: vidi stvarno :)

Naslov i tekst sve govore :) sada krece pljuvanje phonearena noobova
 
Poslednja izmena:
Nista cudno danas. Nece samo phonearena da navede to kao manu/razocarenje vec i drugi sajtovi sledece godine.

Bookmark me.
 
Ako stvarno bude ta rezolucija to ce im biti jedna od pametniji stvari koju su uradili u skorije vreme. Sigurno ce se to povoljno odraziti na trajanje baterije u odnosu na vecu rezoluciju. Realno kome treba veca rezolucija od 1920x1080 na ekranu od 5 inca.
 
Nisam reg. po tim tupavim arenama :)
 
Color: Dark Gunmetal/Dark Gunmetal, Silver/Golden, Golden/Golden, Dark Gunmetal/Golden

Potencijalne kombinacije boja. Zanimljivo da nema silver/silver
 
Kako ce biti ta kombinacija npr golden/golden i dark gunmetal/dark gunmetal? :smash:
 
Pretpostavljam ceo golden i ceo dark gunmetal
 
Nazad
Vrh Dno