Šta je novo?

HTC One M9

Kolko je lakše kad si s-off.. Ja vraćao na m8, bootloader unlocked sve kako stoji, ubacio ruu.zip u SDcard i otvorio bootloader i sve fon sam odradio


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jes,al za s- off se placa..

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Jes,al za s- off se placa..

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Ako razmišljaš kao htc hard-core korisnik nije [emoji2] Na m8 sam outofbox uradio s-off dok je još Free a isto to sam uradio na m7.. Jer je pre apdejta free, sa softverom koji dobiješ čim ga kupiš..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mogu da preporucim ovaj Nougat update uopste:) Push notifikacije za gmail ne rade, nego mora da se cacka power saver (tj da ga iskljucim), viber baguje po pokretanju (kaze error connecting to servers), accuweather vidget prazan, kaze treba mu location service iako je sve poukljucivano, ili prijavi network error...I to je od bugova koje sam uspeo da provalim do sad, ko zna sta je sve zeznuto a da nisam skontao jos :)

Btw nista rutovano niti flesovano
 
Ako razmišljaš kao htc hard-core korisnik nije [emoji2] Na m8 sam outofbox uradio s-off dok je još Free a isto to sam uradio na m7.. Jer je pre apdejta free, sa softverom koji dobiješ čim ga kupiš..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Razmisljam kao neko ko se nece dugo zadrziti na M9 :) .Postovaoc HTC jesam,jos dok sam imao One plus,i samo zato sam i sad na kratko uzeo htc,kolko da se ponovo susretnem sa sense-om :) . I po brzini ,kvalitetu izrade,kao i sa odlicnim zvucnicima,me nije nikako razocarao,naprotiv.Podigao mi je standard za u buduce,pogotovu po pitanju zvucnika i izrade.Sigurno je jedan od najlepsih,za mene najlepsi dosad koji sam ja koristio .Ali kamera,pogotovu u zatvorenim uzlovima je preslaba,barem posle 5x.Takodje i baterija losa,ne ocajna,ali za moje potrebe,losa.Da nije toga,ne bi mi bilo zao tih dodatnih 25 dolara za s off [emoji1]

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Razmisljam kao neko ko se nece dugo zadrziti na M9 :) .Postovaoc HTC jesam,jos dok sam imao One plus,i samo zato sam i sad na kratko uzeo htc,kolko da se ponovo susretnem sa sense-om :) . I po brzini ,kvalitetu izrade,kao i sa odlicnim zvucnicima,me nije nikako razocarao,naprotiv.Podigao mi je standard za u buduce,pogotovu po pitanju zvucnika i izrade.Sigurno je jedan od najlepsih,za mene najlepsi dosad koji sam ja koristio .Ali kamera,pogotovu u zatvorenim uzlovima je preslaba,barem posle 5x.Takodje i baterija losa,ne ocajna,ali za moje potrebe,losa.Da nije toga,ne bi mi bilo zao tih dodatnih 25 dolara za s off [emoji1]

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Ja sam bio prezadovoljan i sa m7 i sa m8. M8 ide sad bratu jer i dalje posle dve ipo godine grize. Kameru ne koristim često a to mu je najveća mana, i to samo zadnja, prednja je super. Izrada, ekran, zvučnici, sistem.. Meni dovoljno [emoji4] Rekoh ti, dzabe je ako na vreme uradiš [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazalost, nije vise free. Bilo je dok je postojao firewater, moglo je pre decembra 2014. god. Serveri su ugaseni i sada je jedino resenje SunShine. SunShine otkljuca bootloader, odradi S-OFF i SIM Unlock.
 
Nazalost, nije vise free. Bilo je dok je postojao firewater, moglo je pre decembra 2014. god. Serveri su ugaseni i sada je jedino resenje SunShine. SunShine otkljuca bootloader, odradi S-OFF i SIM Unlock.

E onda vredi ako dobiješ sve to u jednom realno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od jednom samo poce da se resetuje,kad pokusam da udjem u download mode,kaze mi "failed to boot to down mode".Imao sam recovery twrp ,sad takodje nece ni u recovery.Jel ima neko ideju?
 
Nazad
Vrh Dno