Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Au brate ja ne znam sta je ovo? Stvarno se pitam trolujes li ili su ti ozbiljni komentari.
Realno preterujes sa tim Kinezima... nemam komentar. Pogledaj ti odgovore na svaki trac o S6, kao da je Xiaomi izmislio stakleni telefon, fingerprint skener... kako mozes da kazes da uopste bilo ko KOPIRA Xiaomi?? Ja ne znam sprdas li se ti ili si ozbiljan, ne mogu da provalim.
 
Poslednja izmena:
Videćemo kada izađe. Komentar sam napisao vođen iskustvom, kopiranjem iphone 3g-a su realno napravili uspeh. To im je u krvi, zato ih tako komentarišem :)
 
Poslednja izmena:
Dobro Xiaomi je najinovativnija i najprestiznija kompanija, Samsung ih kopira, od Xiaomi su iskopirali fingerprint skener, staklo, metalni ram i sve zivo. Xiaomi je to, sve inovacija do inovacije. :d:d
 
Neki ljudi bas mrze samsung kad kazu da kopiraju xiaomi :D
 
Vreme će pokazati. Za sada pozdravljam potez stakla pozadi :)
 
A sta ce vreme da pokaze?? Ako je staklo iza iskopirali su Xiaomi? Logike bez.
 
Ako bude zakrivljeno kao kod njih, onda da. U prevodu 3D zakrivljenost kako oni kažu.

Ako neko nešto izbaci prvi a ti posle kopiraš identičnu stvar kako se to zove? Pozajmljivanje?
 
Poslednja izmena:
Samsung je izbacio pre svih zakrivljeno staklo jos kao prototip davno pre Edga. Onda je izbacen Edge. Onda su Kinezi prekopirali. Ne znam samo otkud Samsung da kopira kad su ovi iskopirali.

Mlatis loznice bas sa tim.
 
Koje prvo su izbacili? da li znaš kako Edge uopšte funkcioniše i o čemu ja ovde pričam?

Prvo pročitaj 4puta post pa se javi kada budeš siguran o čemu sam pisao
 
Poslednja izmena:
Sto je najgore u artiklu se uopste ne pominje bilo kakvo zakrivljeno staklo iza o kojem @fkloznica prica evo nedelju dana.
Inace ovo je pravo cudo tehnologije, zakrivljeno staklo...
 
Da, istina :)

Ali imam neki čudan osećaj. ****m li ga..

Čudo tehnologije kao fizičko home dugme na Galaxy s1 kog su kopirati od jabuke..
 
Poslednja izmena:
pa takvo staklo je imao S3 napred :d
 
Da, istina :)

Ali imam neki čudan osećaj. ****m li ga..

Čudo tehnologije kao fizičko home dugme na Galaxy s1 kog su kopirati od jabuke..
Onda je jabuka iskopirala samsung po velicini ekrana. Msm lol, ispade sad samsung kopira sve a Samsung vec godinama vodeci proizvodjac smartphona. Kako onda svi ti koje samsung kopira nisu bolji od njega.
 
Bas si fan Xiaomia. Nikad to nece biti kvalitetan telefon kao samsung :)
 
To ja lupam jer sam predvideo dominaciju kineza pre 2god, rekavši da će pojesti sve živo za 5,10god. Sada moram da ih dižem u nebesa da ne bi ispalo da sam loše predvideo situaciju :)

Slažem se da neće biti kvalitetni kao samsung :)

Edit: Debeli off, po ko zna koji put ;)
 
Poslednja izmena:
Normalno je da će S6 biti kopija nečega pošto nijesu objavili prototip telefona kad je trebalo, sad im jedino ostaje da ga zakrive kao LG, ili zastakle kao Xiaomi. Pokušali su sa metalom i Alfama ali ni to niko neće izgleda. Inače ovo za staklom, Xiaomi ne kopira note edge i pravi libelu od telefona, ima ravan ekran skroz, nego je prekrio telefon "staklom" Gorilla glass 3 sa obje strane i preko zakrivljenih površina što je prvi put da neko radi, da bi dobio premium efekat što mu izgleda i uspjeva kad svi pišu o Note by Xiaomi kao vrhunskom uređaju, a još nijedan test o njemu nema niđe
 
Od sto su samsung kopirali Zaomi haha pa Zaomi je poceo i da krsti svoje telefone kao samsung , Note pa note pro pa vajda slecedi vajda bude i Zaomi je galaxy S
 
^ Ne pogresno.
Najinovativnija kompanija Xiaomi za koju se vise i ne zna od koga su iskopirali sve zivo pocevsi od ui-a, preko dizajna do hardvera i marketinga je inspiracija Samsungu i tako Samsung a i svi ostali lagano kopiraju najinovativniju kompaniju Xiaomi. :D
 
Ne nego svi kopiraju Apple. Problem je što to neki priznaju(xiaomi) a neki pokušavaju jakim marketingom da sakriju (samsung)
Kada smo već kod toga, koja kompanija je platila najviše kazni za kopiranje tuđih izuma, dizajna itd?
 
Poslednja izmena:
To ne znam stvarno i ne pratim. Mislim da se Samsung spori sa Apple-om i obrnuto oko nekih patenata. Ali mislim da je i to zavrseno vec.
A sto se dizajna tice Samsung od S3 ne da ne kopira Apple nego ne znam stvarno ko moze da kaze da Samsung kopira Apple. S1 i S2 su dizajnom bili slicni prvim iPhone modelima to je tacno.

E sad sto neko stavi fingerprint skener, pa ga neki drugi proizvodjaci ubace ili to zakrivljeno svemocno staklo... to je kopiranje?? lol
Onda je iPhone iskopirao Note seriju po tvom razmisljanju sa 6 Plus. Ili su iskopirali HTC zato sto oni imaju plasticne linije iza na One... Mislim prica je toliko glupa da nemam komentar.

Ti bukvalno isto reagujes na svaki ali svaki trac o S6, dok svrsavas na one o M9 i Z4 skroz mi je glupo da raspravljam.
 
Poslednja izmena:
Naravno da je kopiranje ako neko to patentira.nije ni čudno što ih je Apple ubio tužbama, tako i treba.. Ali problem je što se samsung u mobilnoj industriji izrastao u to što jeste bolesnim kopiranjem i jakim marketingom. Realno i razumem zašto im je "krađa" dizajna i patenta bitna, čim su pokušali nešto svoje rezultat je više nego očigledan. Npr s5. Da ne pominjem razne grand neo, duos, prime itd itd.

Ja nemam ništa protiv samija i to sam napisao kroz par postova ovde, čak šta više sledeći moj mob s6 ili m9.

Problem je što si ti preveliki fanboj i po nekada pomislim da si zamenik direktora nokie i samsunga koliko ih braniš. Mislim to je opšte poznato, ali se nekako ponovo iznenadim..
 
Poslednja izmena:
Ja bas mislim da nisam fanboj, vec kao dugogodisnji (zadovoljan) korisnik Samsung telefona iznosim svoje misljenje.
Mislim da za ulozeno nude najvise i da i dalje sto se Androida tice nemaju PRAVU konkurenciju. To je to.

Bas kao sto ti mislis da Kinezi ubijaju i da ce ubiti sve.
 
Naravno da je kopiranje ako neko to patentira.nije ni čudno što ih je Apple ubio tužbama, tako i treba.. Ali problem je što se samsung u mobilnoj industriji izrastao u to što jeste bolesnim kopiranjem i jakim marketingom. Realno i razumem zašto im je "krađa" dizajna i patenta bitna, čim su pokušali nešto svoje rezultat je više nego očigledan. Npr s5. Da ne pominjem razne grand neo, duos, prime itd itd.

Ja nemam ništa protiv samija i to sam napisao kroz par postova ovde, čak šta više sledeći moj mob s6 ili m9.

Problem je što si ti preveliki fanboj i po nekada pomislim da si zamenik direktora nokie i samsunga koliko ih braniš. Mislim to je opšte poznato, ali se nekako ponovo iznenadim..

Znaci onaj ko je prvi ubacio kameru u telefon je original a ostali proizvodjaci su ga kopirali zbog toga. Onda apple je iskopirao samsung zato sto su izbacili smartwatch posle njih.
Msm daj ne lupetaj. To sto je Samsung platio najvise kazni jeste zato sto se Apple plasi njih kao konkurencije jer su najjaci na Android strani. Lg, sony, htc i ostali kinezi jednostavno nisu vredni cimanja tig tuzbi i milionskih troskova suda i advokata jer im nisu ni blizu konkurencije kao sto je Samsung.
Logicno je ako ja proizvodim Ferari da cu tuziti lambordzini a ne toyotu ili kiu.
Sasmsung da izbaci okrugli telefom vi bi ste rekli da kopira. Jednostavno danas postoji toliko telefona da sve mora da bude slicno necemu drugom jer ne moze topla voda opet da se izmisli.
Apple je realno iskopirao samsung izbacujuci 6+ po vasoj logici
 
Poslednja izmena:
Ja bas mislim da nisam fanboj, vec kao dugogodisnji (zadovoljan) korisnik Samsung telefona iznosim svoje misljenje.
Mislim da za ulozeno nude najvise i da i dalje sto se Androida tice nemaju PRAVU konkurenciju. To je to.

Bas kao sto ti mislis da Kinezi ubijaju i da ce ubiti sve.
У чему немају праву конкуренцију? У маркетингу једино. Читај парама. Читао си и колики пад профита бележе. У свему осталом су као и остали топ модели - ту негде. По квалитету израде и звуку су и осетно испод. Хоће ли опет пластика и ове године? Квалитетна нека буде.
 
^^ Ne lupam nego ti voliš previše samsung. Ljude sa sličnim mentalnim sklopim nikada neću razumeti.

Naravno da će da tuže samsung koji ih je kopiranjem maltene prestigao. Prosta logika govori da će njih da ganjaju a ne neki tamo LG koji drži 1% tržišta.
Što samsung nije tužio Apple? Ta priča Apple je napravio 5.5inča i kopirao samsung je argument za vrtić.

Treba biti malo realan. Zašto bi bili slepi sledbenici nekog brenda? Nama ni u džep ni iz džepa. Makar većini :)
 
Nazad
Vrh Dno