Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

A da li si ti siguran da ove slike imaju neke veze sa s6 ? Ja nisam.. :)
 
Ako dobro vidim,470e je cena tog prvog uzorka sa spiska (nakon konvertovanja :))
 
Neke ideje kada ce se pojaviti?
Bilo nagadjanja da ce biti predstavljen na CES-u, ali CES prodje a na njemu ni jedan pristojan telefon ne bi prikazan :)
 
World mobile congress od 2 do 6 marta.
Barselona
 
Mislim da ce imati svoj "show".
Ja ocekujem krajem Februara ili Mart.
 
Cudo jedno kako pocnu da slusaju kupce kad im prodaja pocne padati :)

Bice S6 sjajan telefon, siguran sam.
 
Samo se nadam da nece da idu na ovaj dizajn iz A serije. Jeste metal, jeste unibody ali mene licno nijedan telefon iz te serije ne odusevljava. Nije to lose ali mnogo mi se vise svidjaju Alpha/Note 4.
 
Da,veca alpha bi bio pogodak. Ona zadnja alu strana kod A serije je uzas,makar na slikama
 
Samo se nadam da nece da idu na ovaj dizajn iz A serije. Jeste metal, jeste unibody ali mene licno nijedan telefon iz te serije ne odusevljava. Nije to lose ali mnogo mi se vise svidjaju Alpha/Note 4.



To je sve zbog toga sto mnogi poistovecuju full metal body sa kvalitetom izrade... Onda da udovolje kriticarima srozavaju svoje resenje koje je bolje...
 
Poslednja izmena:
To je sve zbog toga sto mnogi poistovecuju full metal body sa kvalitetom izrade... Onda da udovolje kriticarima srozavaju svoje resenje koje je bolje...

Da neko ne shvati pogresno ne mislim da su ti telefoni ruzni, za mid-range izgledaju i uradjeni su dosta dobro sto se i vidi.
Samo kazem da ne zelim da S6 tako izgleda. Nije mi to to.

A7:

samsung-a7-1.jpg


samsung-a7-2.jpg
 
Galaxy S6 enters production, features new TouchWiz

-It has also been revealed that the smartphone might hit the domestic market as early as February, with global launch scheduled for the MWC in March. Trial production is reported to have already started in the company's Vietnamese plant with mass production to begin next month.

-We're getting tired of repeating it, but this source brings yet another confirmation of the rumored unibody of the successor to the Galaxy S5. A dual-edge version is also allegedly in the works, forcing the relocation of the power button to the top of the device and the speaker to the bottom.
 
Ja i dalje mislim da ce imati posebnu premijeru pre MWC, a ako je ovo tacno i ja i ti smo bili u pravu.
 
Ja se nadam da ce na mwcu da ga predstave, i da cemizaci u prodaju u aprilu. Ne znam gde pare da iskopam za mart vec a i bolje da imaju vise vremena da rade na njemu
 
Isto se nadam da će biti na MWC, pošto ću biti tamo lično :d
 
Blago tebi. Ja hteo na svoju ruku da odem tamo ali sam kratak sa kesom :(

Znas li koliko je dnevna ulaznica za taj dogadjaj ?

Si lud, karta za posetioce je 749 evra za četiri dana, ne verujem da može da se uzme za jedan dan http://www.mobileworldcongress.com/attend/register/passes-prices/ . Ja idem sa Bench ekipom, znaš kad bih dao pare toliko pare da odem sam :D Prvo što bi platio prevoz do tamo, smeštaj, hranu, jer ne bi uspeo da dođeš i odeš isti dan :)
 
Znaci jezivo skupo. Nisam imao predstavu da toliko deru :)

Nista ,ocekujemo vrhunske slike odande sa tvojim novim dslr-om :)
 
Biće fotki i videa iz prve ruke koliko hoćeš :) Kolega sa najboljom opremom nosi 5D Mark III, drugi kolega 7D, a ja kao početnik svoj T3i :) Nadam se da ću uzeti bolji objektiv i eksterni blic pre nego što krenemo.
 
Exclusive: Samsung opts for a touch-based fingerprint sensor for the Galaxy S6

-The new touch-based sensor is built into the home button as well, just like its predecessor. However, we are told the Korean company has made the home button slightly bigger compared to the Galaxy S5 and Note 4, which makes the experience flawless. With the new touch-based sensor, you wouldn’t have to swipe your finger on the sensor anymore; instead, you would just place your fingertip on the home key – at any angle – then lift it off, and that’s it.

Samsung Galaxy S6 user agent profile confirms Quad HD display
 
Znači isto kao na Meizu mx4 pro. Ako bude isti izgled dugmeta mogli bi kinezi da im opale tužbu :)

U svakom slučaju biće dobro ako dobiju pravi touch id, a ne ona brljotina sa svajpom
 
Znači manja kopija xiaomi mi notea sa dodatim fizičkim dugmetom ? Nekada su kopirati Apple a sada kineze P :)

http://en.miui.com/thread-77343-1-1.html

Što se mene tiče može, ali šta će reći ljubitelji menjanja baterija
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno