Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Pa nov telefon iz radnje mora da ima 2 godine garanciju.Jedini je problem naci "stari" model-nov u radnji.

Sent from my Galaxy S6 Edge
 
Pa zato i kazem, nema toga nigde.

Sent from my S6 Edge
 
Imam u ponudi nov P10 lite sa 2god garancije i s6 edge polovan za istu cenu (190eur). Jel povlacio neko paralele izmedju ova dva telefona?:)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Verovatno je baterija za zamenu na Samsungu. To ti je 15-20 eur dodatnog troska.
Meni je na S6 baterija oslabila. Prvi sam vlasnik telefona, star 2 godine, tako da ne moguce da je baterija na tom telefonu ispravna.
Ja bi isao na p10 lite


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Znate li pouzdanog prodavača na ebay-u za originalnu bateriju?
Kod nas u Sarajevu ovlašteni servis neće da proda samu bateriju nego hoće da je i ugradi a za šta mi traži 50 eura.
Kupio bi samo bateriju i sam je zamijenio.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Probaj u Srbiji da nadjes.
Sad ne znam samo kako bi moglo da se dostavi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Koliki je SOT? Razmisljam da uzmem ovaj telefon umesto S5 ili Note 4 ali me brine baterija koja mi je bitna.
S5 150e, S6 210e, Note 4 220e novi
 
Da li si siguran da su novi?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Koliki je SOT? Razmisljam da uzmem ovaj telefon umesto S5 ili Note 4 ali me brine baterija koja mi je bitna.
S5 150e, S6 210e, Note 4 220e novi

Ako ti je baterija bitna, onda S6 nije za tebe. Najlosiji segment na telefonu, ja sam ga se samo zbog toga rijesio, meni je SOT bio oko 3-3,5h i jedva sastavi do mraka.
 
Da li si siguran da su novi?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Pa moguce da se refurbished modeli. To su cene na KP kod dva prodavca. Obojica prodaju ove telefone "Kao nove - nekoriscene", nekoriscena oprema, sa svim folijama (i na displeju i na ivicama) itd... i sa garancijom.
Kontaktirao sam lika koji je kupio telefon i rekao mi je da se na kutiji ne nalazi IMEI nalepnica a da telefon nema nikakvih mana dok prodavac kaze da se na kutijama nalazi nalepnica. Priupitacu i ovog drugog pa cu videti. Cak ih imaju u svim bojama...
Ako neko ima iskustvo sa refurbished telefonima nek se javi.


Ako ti je baterija bitna, onda S6 nije za tebe. Najlosiji segment na telefonu, ja sam ga se samo zbog toga rijesio, meni je SOT bio oko 3-3,5h i jedva sastavi do mraka.

Definitivno necu onda uzeti S6 zbog baterije, steta, prelep i predobar telefon.
 
Poslednja izmena:
Ajde jedno pitanje.
Kad mi stigne poruka od Telenora da sam imao propusten poziv sa tog i tog broja, ranije dok sam imao Note 4 klikom na taj broj imao sam opciju da vidim koji je to kontakt (ako ga imam u imeniku). Sada na S6 edge kad kliknem na broj odmah mi otvara dialer sa tim brojem i nemam pojma ko je to. U pitanju je poslednji stock 7.0 rom.
 
Ajde jedno pitanje.
Kad mi stigne poruka od Telenora da sam imao propusten poziv sa tog i tog broja, ranije dok sam imao Note 4 klikom na taj broj imao sam opciju da vidim koji je to kontakt (ako ga imam u imeniku). Sada na S6 edge kad kliknem na broj odmah mi otvara dialer sa tim brojem i nemam pojma ko je to. U pitanju je poslednji stock 7.0 rom.
Zbog toga sto je verovatno ovo noviji touchwiz na s6ici od note4 :)

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ma noviji je i sistem. Na Notu je 6.0.1 ali mi je glupo sto su izbacili tako korisnu opciju.
 
Pozdrav svima. Evo po prvi put da imam problem sa ovim telefonom pa mi treba pomoc. U poslednjih mesec dana desava se po bar 30 puta u toku dana da me izbaci iz raznih aplikacija i samo vrati na home screen. Dal to bio youtube, viber, galerija, kucanje sms poruka, kamera itd, samo me izbaci i vrati na pocetni ekran telefona. Telefon je s6 edge, update redovno radjen, sve aplikacije su up to date. Hvala svima
 
Rutuj ti to i počisti Google i Samsung đubre sa njega, stavi zadnji oficijelni ROM ali pre toga uradi hard reset, da pobije sve što eventualno ne valja da kasnije ne brljavi. I to je to. To je preporuka. Ako te mrzi, probaj prvo iz recovery da obrišeš cashe particiju, možda pomogne. A možeš i hard reset odmah.
Ja gotivim Samsung ali mi njihovo i Google đubre stvarno ide na nerve. Skoro sam stavio zadnji oficijelni ROM sa Sammobile i to rutovao i pobio jedno 70 aplikacija. Običan S6 64GB, radi kao prvog dana a 2 i po godine je star. Ne vidim realan razlog da ga menjam.

Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna zasto mi phone idle(uredjaj u stanju mirovanja) trosi bateriju kao i ekran i uvek je na prvom ili drugom mestu po potrosnji baterije? I da li ce ovaj mob.mozda dobiti oreo? pozz.
 
Veliki pozdrav svima! Imam SM-G920P sa Sprint mreže. Da li postoji mogućnost da stavim neki drugi oficijelni ROM, samo da nije brendiran ili moram da ostanem na ovom? A ako, nažalost moram da ostanem na ovom, kako da onemogućim dosadni Hands Free Activation? Unapred se zahvaljujem na svakom odgovoru.
 
Сестри ми је S6 данас одједном престао да ради из чиста мира док је куцала поруку. Од тада ништа помагало није, не реагује ни на шта. Не пуни га пуњач, не свијетли лампица, не може се ући у recovery volume++home+power, ништа. Један сервис тражио чак 2000дин за дијагностику, ја мислим да је то безобразлук. :) Шта може бити највјероватније, матична?
 
Zdravo svima, namerio da uzmem polovan s6 sa ne zakrivljenim ekranom, pa sam hteo da me posavetujete na sta treba obratiti paznju i sta gledati kod telefona. Znam da mu baterija nije jaca strana ali ako moze jedan dan to mi je ok.
Unapred zahvalan.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Zdravo svima, namerio da uzmem polovan s6 sa ne zakrivljenim ekranom, pa sam hteo da me posavetujete na sta treba obratiti paznju i sta gledati kod telefona. Znam da mu baterija nije jaca strana ali ako moze jedan dan to mi je ok.
Unapred zahvalan.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Edit: ovo zaboravih, ima li na kp neki pouzdan i proveren prodavac koji stoji iza onog sto je navedeno u oglasu i ne salje parce crepa brzom postom?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Moj ti je savet ako mozes skrpi za s7, presao sam sa s6 na s7 nebo i zemlja, meni na s6 baterija nija mogla da izdrzi do 3 popodne, jos ako uzimas polovan sa oglasa tek je ta baterija degradirana.
 
U svakom slucaju bi bio polovan, pa cak i eventualni s7, za njega bi tek trebalo da se nategnem.
 
Sto ne uzmes onaj xiaomi note 5 nego da se zezas sa s6, jeste s6 ok telefon al je vec star a baterija je stvarno uzas na njemu.
 
Vidim da odavno nije pisano u ovoj temi, znaci vreme je da menjam telefon [emoji4].

Ali dok ne zamenim, imam jedan čudan problem, kada razgovaram preko mobilne mreže sve lepo radi, i mikrofon i zvučnik, ali kada hoću da zovem preko vibera, WA, messenger - a, sagovornika cujem ali mene ne čuju. WA mi ispise poruku da imam problem sa mikrofonom i da restartujem tel. Nakon restarta radi normalno sve pola sata, opet kada hoću da zovem ili me neko voze, opet ne radi mikrofon?!? Opet restart i radi i tako 10x na dan moram restart. Zna li neko u čemu je problem, i da li mogu nekako da reinstaliram driver od mikrofona, a da ne mora vraćanje na fabrička, imam sve i svašta u telefonu, bas mi se ne instalira sve iznova. Rom je stock, 7.0, nema update redovan.

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Rutuj ti to i počisti Google i Samsung đubre sa njega, stavi zadnji oficijelni ROM ali pre toga uradi hard reset, da pobije sve što eventualno ne valja da kasnije ne brljavi. I to je to. To je preporuka. Ako te mrzi, probaj prvo iz recovery da obrišeš cashe particiju, možda pomogne. A možeš i hard reset odmah.
Ja gotivim Samsung ali mi njihovo i Google đubre stvarno ide na nerve. Skoro sam stavio zadnji oficijelni ROM sa Sammobile i to rutovao i pobio jedno 70 aplikacija. Običan S6 64GB, radi kao prvog dana a 2 i po godine je star. Ne vidim realan razlog da ga menjam.

Tapatalk
Moze neki root tutorijal za S6 edge plus. G928F i link gde da skinem zadnji oficijalni software. Takodje bih izbrisao sve to sto si naveo jer ke fon sa ch trzista. Ima svakakvih aplikacija.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno