Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Samsung bi trebalo odmah da izbaci ovo u prodaju nakon predstavljanja, da stekne prednost a ne kao sa n4 da razvlaci
 
Sve nekako ide ka tome da su one glasine o 2550mah bateriji tacne..
 
Samsung-Galaxy-S6-Original-Design-Render.jpg


This might be our first look at the upcoming Galaxy S6′s original design

Hmmm, ovi iz sammobile znaju nesto... ;)
 
^ Htedoh ja da napisem lep ovaj android iphone ,no da ne bude flejm :)
 
Vraćaju se starom receptu koji im je doneo uspeh.
 
Odma napali da kopiraju iphone a telefon jos nije izasao.
Die iPhone botovi :D
 
Da obojica smo iPhone botovi.
 
Poslednja izmena:
Verovatno su opet napravili dobar dil sa Apple oko proizvodnje delova za iPhone, sto mozda ukljucuje klauzulu da nece biti medjusobnih tuzbi. Naravno, odmah ide kopija ajfon dizajna u novom Galaksiju. Dobri stari Samsung :)
 
Svidja mi se kako ovde pola foruma je vec videlo kako izgleda S6 pa znate da je palo kopiranje
 
Pa gde jos to da odrade onda bi bio 1:1 iphone :)

Moze i sa ovakvim oblikom da bude senzor za otisak,samo mora malo kockastije da bude.

Na stranu sto ja ne verujem da ce biti ovakav,bilo bi previse smesno..
 
Poslednja izmena:
Niko nije rekao da ce biti okruglo. Bar ja ne pamtim.
Samo malo vise zaobljeno, a i ovo sto sam postavio apsolutno nista ne mora da znaci moze ali i ne mora.

Sacekajte bar neki render ili live sliku.
 
Poslednja izmena:
Ne palite se, neće ovakav dizajn da bude. Oni jesu pukli, ali nisu tolko prsli...
 
Sta god da je,samo da ne bude telefon sa jos vecim dimenzijama od s5!
 
I po cemu ovo lici na iphone?
Da bude ovakav i ima da razbije
 
#GalaxyS6, four color: white, blue, gold, green #rumors
…#Samsung #Unpacked probably on 1 March 2015…
 
Dakle predstavljanje 1 Mart, dostupnost 1 Jun...
 
Niko nikad nije imao takve volume tastere i niko nikad nije imao zaobljeni dizajn.

OnlyiPhone... :d

Edit: Kad malo bolje pogledam ovu sliku sa case-om, telefon nije ni zaobljen. Meni lici na spoj A7 i Note 4 dizajna, ne znam ja licno ne vidim slicnost sa iPhone 6.
 
Poslednja izmena:
Sams nije imao nikad ;) Treba biti realan u nekim stvarima. Nisam neki ljubitelj ni jednih ni drugih, ja sam Nokijas ali ovo realno lici na ip6
 
Hmmm gledajuci ovu sliku... Ne znam jesam li to samo ja ili mozda jos neko vidi, ali pada mi na pamet HTC Hero i zaobljena donja strana... Neko jos?
 
Hmmm gledajuci ovu sliku... Ne znam jesam li to samo ja ili mozda jos neko vidi, ali pada mi na pamet HTC Hero i zaobljena donja strana... Neko jos?

Mislim da nije to, sumnjam da ce tako nesto da urade.
Ovaj teaser je izgleda za Edge verziju, mada sad neki kazu da nece ni biti Edge verzije vec samo jedan telefon, ko zna. Nema jos mnogo, Prvi Mart ce brzo. :D
 
Ovo iznad je miks A7 i Note 4, ne deluje lose tj izgleda skroz ok ali nije nista posebno. Ako je to uopste S6 a ne neki novi telefon A serije. U svakom slucaju daleko bolje od S3 ili S5.
Bitnije je sta ce imati od hw inovacija i na sta ce da lici sw. A ne sumnjam da ce doneti neke nove funkcije, mozda ne bas toliko bitne ali daleko korisnije od 700ppi i ultra-minimal bezela zbog kojih staklo puca od nad...og pogleda.
 
Poslednja izmena:
Neverovatno.
Apple je pokrao HTC dizajn, to je svima jasno.
E sad ako Samsung nesto slicno napravi (mada ovo sa slike ne lici ni 5% na iP), onda je ukrao dizajn od Apple-a a ne od HTC-a.
Apple fanatizmu nema kraja...
 
Nazad
Vrh Dno