Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Jel koristi neko tempered glass,onu zastitu ekrana na "edge" verziji?Razmisljam da kupim jednu,ali neko mi rece da nesto bas i ne valjaju,kao ako imas masku (a imam tanku teracell) onda se udara ivica o ivicu maske i stakla pa se ubrzo staklo odlepi.Jel ima neko tu kombinaciju,i kako se to pokazalo u praksi?

Sent from my Galaxy S6 Edge using TT
 
Samsung S6 - baterija, problem oko punjenja

Imam "Samsung S6". Pojavio mi se 1 problem kod "baterije" kod punjenja. Stavim mobilni da se puni i uvijek ga stavim na "brzo punjenje" da mi se brze napuni, medjutim od juce mi mobilni napuni do nekih 70% i onda pise da ce se mobilni do potpunosti napuniti za 1min ( nikad nije pisalo na 70% da mu treba 1min da bi se potpuno napunio, uvijek je to pisalo tek kad dodje na 100% to da mu treba jos 1 min da se potpuno napuni.. mobilni imam 2godine, uvijek ga je punio kako treba, ali od juce mi je nastao taj problem.. Nebitno dal stavio brzo punjenje ili normalno punjenje, cim dostigne 70% to se pojavi da mu treba 1min da se potpuno napuni.


Postavicu vam i 3 slike ( screenshot sa mog mobilnog ) prva slika je u 17:04h tad mi je baterija bila napunjenja 71% i pisalo je da mu treba jos 1min da se potpuno napuni, onda sledeca slika je u 17:25h i napunilo ga je samo na 73%, a i dalje pise da mu treba 1min da se do potpunosti napuni i treca slika 17:39h napunilo ga je na 75% i dalje pise isto.

Evo postavicu vam te 3 slike.

t8Xop.png t8Px5.png t8bJ9.png

Da napomenem, da meni i dalje istom brzinom ( vremenski ) napuni mobilni od 0-70% kao sto ga je i do sad punio od kako ga imam, ali cim ga napuni na 70% onda od tih 70% se pojavi to da mu treba jos 1min do toga da se potpuno napuni i od tad, kada dostigne tih 70% onda ga bas, bas, baaaaas sporo puni.

Stavio sam ga sinoc da se cijelu noc puni. imao je oko 60% kada sam ga stavio na punjac, napunio ga je samo na 85% i stalno mu pise da mu treba 1min da bi se potpuni napunio..


Imam svoj original punjac, od kako sam kupio Samsung S6 i preko njega punim od kako ga imam. Mislio sam da je do kabla od punjaca, pa sam danas otisao kupio novi kablic za punjenje i prikljucio na svoj punjac iiii opet isto.. onda sam isprobao da promijenim par punjaca od samsunga ( koji moji u kuci imaju ) i da probam da mobilni napunim preko razlicitih punjaca sa mojim kablom, pa sam onda pokusao i kablove da mijenjam, ali opet isto. Nadam se da ste me razumijeli.


Ne znam sta da radim, hvala na odgovoru.
 
Pa takvo ponasanje je ili do baterije - koja ce uskoro da izdahne, ili do USB porta - koji otkazuje. Kako god da se okrene, skupljaj pare i ne bi bilo zgoreg da ga odneses u ovlasceni Samsung servis na defektazu.
 
Da dopunim moju prvu poruku u ovoj temi, posto se ocigledno ne moze da edituje poruka, il ja tu opciju nmg da nadjem.. Ostavio sam mobilni danas da se i preko dana puni i dostigao je da bude 100% ali se bas, baaas, baaaaaas sporo napunio, sto prije tako nije bilo, a gore sam opisao sve.. da ne pisem ponovo sve za korisnike koji jos nisu procitali ovu temu.

Da skupljaš polako pare za zamenu baterije vrv.
Pa ne bi bas to volio, mislim da bi trebalo da bude neko rjesenje, nadam se da ce mi se neko javiti da mi rijesi problem. De mi reci koliko kosta nova baterija za S6?

Pa takvo ponasanje je ili do baterije - koja ce uskoro da izdahne, ili do USB porta - koji otkazuje. Kako god da se okrene, skupljaj pare i ne bi bilo zgoreg da ga odneses u ovlasceni Samsung servis na defektazu.
Pa ne vjerujem da je do USB porta, ako mislis USB porta od mobilnog?
====================================

A de mi recite, da li bi mu pomogao "hard reset" preko ona 3 dugmica na mobilnom sto se moze da odradi, da li bi pomoglo da rijesim ovaj problem? Iiii da, na jednom forumu mi je jedan lik napisao sledece, citiracu ga sta je napisao:

" *#0228#
Ostavi preko noci da se napuni. Ujutro odmah nakon sto iskljucis sa punjaca kucaj gore napisani USSD kod u dialeru, zatim klikni na "Quick start" i trebao bi postotak automatski skociti na 100%. "
====================================
Da li bi mi ovo mozda pomoglo, sto je taj lik sa jednog drugog foruma napisao?


Necu jos nista raditi, dok se vas jos par ne javi i da mi ostavite vase misljenje, hvala na odgovorima.
 
Meni je tako slicno trokiralo kad se napuni do 94%. Isprazni bateriju skroz, upali ga, sacekaj da se ugasi pa ga bocni na punjac i ostavi ga tako "ugasenog" da se puni. Posle kad dodje do stotke upali ga, drndaj ga tako dok se ne isprazni, pa ga ubodi na punjac opet tako ugasenog dok ne dodje do stotke. Posle ga skini i kreni da ga cackas dok ne ostane npr 10% baterije pa ga stavi normalno na punjac. Ako nastavi da zeza posle toga onda je baterija, port, brljav ROM ili nesto trece. Naravno sve ovo bez fast charge odradi.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je tako slicno trokiralo kad se napuni do 94%. Isprazni bateriju skroz, upali ga, sacekaj da se ugasi pa ga bocni na punjac i ostavi ga tako "ugasenog" da se puni. Posle kad dodje do stotke upali ga, drndaj ga tako dok se ne isprazni, pa ga ubodi na punjac opet tako ugasenog dok ne dodje do stotke. Posle ga skini i kreni da ga cackas dok ne ostane npr 10% baterije pa ga stavi normalno na punjac. Ako nastavi da zeza posle toga onda je baterija, port, brljav ROM ili nesto trece. Naravno sve ovo bez fast charge odradi.
Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Ok isprobacu, reci mi samo, ovaj tvoj postupak sa ovom kombinacijom punjenja sto si sad naveo, jel sve to da odradim tj. jel svaki put kad se skroz isprazni da ga stavim da se "normalno" puni, bez "brzog punjenja (fast charge)" ako mislis na ono u opcijama za bateriju, gde ima opcija "fast cable charging" koju mozes da ukljucis ( pa da se brzo puni ), a kada iskljucis tu opciju, onda se normalnom brzinom puni, jel na to mislis? Ako da, zasto sa tom opcijom "normalno punjenje" da ga napunim tako kako si naveo gore u poruci? Hvala ti na odgovoru.
 
Ok isprobacu, reci mi samo, ovaj tvoj postupak sa ovom kombinacijom punjenja sto si sad naveo, jel sve to da odradim tj. jel svaki put kad se skroz isprazni da ga stavim da se "normalno" puni, bez "brzog punjenja (fast charge)" ako mislis na ono u opcijama za bateriju, gde ima opcija "fast cable charging" koju mozes da ukljucis ( pa da se brzo puni ), a kada iskljucis tu opciju, onda se normalnom brzinom puni, jel na to mislis? Ako da, zasto sa tom opcijom "normalno punjenje" da ga napunim tako kako si naveo gore u poruci? Hvala ti na odgovoru.
Zato sto ovako radis "rekalibraciju" onoga sto ROM vidi i pozeljno je da se baterija puni normalnom brzinom. Ja sam ugasio Fast Charge na Note 4 jer se i sa i bez njega puni brzo (za moj ukus).

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
@Lanikor

Ok. De mi reci ako ovo sto si naveo, ne uspije da mi problem rijesi, imas li jos nesto da mi predlozis?


Napisacu ti sta mi je par likova reklo na drugim forumima, jedan lik napisao mi je sledece, citiram ga:
" *#0228#
Ostavi preko noci da se napuni. Ujutro odmah nakon sto iskljucis sa punjaca kucaj gore napisani USSD kod u dialeru, zatim klikni na "Quick start" i trebao bi postotak automatski skociti na 100%"

E sad, sta ovaj kod konkretno radi? Da li je pametno i ovo da isprobam?
________________________

Pa mi je jos jedan lik napisao isto kao i ti ovo sa baterijom da isprobam da ga na taj nacin ispraznim i napunim, a takodje mi je napisao i ovo, citiram ga:
" - probaj isprazniti cache, možda to pomogne, a ako ti to ne pomogne - zadnja opcija je probati vratiti na tvorničke (backupiraj sve potrebno prije nego ideš na tvorničke)"


Sta imas/imate na ovo reci? Hvala na odgovorima.
 
Gledao sam to nekad i navodno resetujes podatke o bateriji u ROMu tako, mozes da probas to naknadno. Ti nemas problem da se baterija ne puni do 100 nego da ti odjednom skoci sa 70 da na 100 kad se napuni tako da ne verujem da ce 0228 da pomogne. Ne znam u detalje sta koja funkcija radi ali znam sta moze da pomogne.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Ti nemas problem da se baterija ne puni do 100 nego da ti odjednom skoci sa 70 da na 100 kad se napuni tako da ne verujem da ce 0228 da pomogne.
Ne, nije tako, vec je ovako, znaci od 0%-70% mi mobilni napuni istom brzinom kao sto ga je i do sad punio, prije nego sto ce se pojaviti ovaj problem, a i sad kad se pojavio ovaj problem, puni ga istom brzinom 0%-70% ( isto vremenski ), cim dodje na 70% onda ga pocne bas, baaas presporo da puni ( dal bio fast charge ili normalno punjenje ).. Znaci nije da mi skoci sa 70% na 100% odjednom, nego cim dodje na 70% od tad ga toliko sporo puni, da je to za nepovjerovati..


Odradio sam veceras ono sto si rekao.. negdje oko 20h sam ispraznio mobilni skroz, ugasio se, posle toga sam ga odmah upalio i on se opet ugasio nakon 5-10sec ( cim prodje onaj njegov pocetni prikaz samsung, on se ugasi ) to sam ponovio jos 3x. Posle toga sam ga tako ugasenog ostavio da se puni ( sa normalnim punjenjem, bez fast charge ). Sve do 70% ga je punio kako treba ( vremenski ) cim je dosao na 70% muci muku sa punjenjem, ide bas presporo kao sto sam to gore vec naveo.. evo trenutno je 85% napunjen i dalje se puni ( ugasenog ga punim, kako si i rekao ) iii ko zna kad ce se napuniti na 100%, trebace mu sigurno jos nekih 4 sata, ako ne i jace, bices/bicete obavijesteni.
_______________________________________

Gledao sam to nekad i navodno resetujes podatke o bateriji u ROMu tako, mozes da probas to naknadno.
Sta mogu da probam naknodno, mislis na ovo da ispraznim cache ili da odradim hard reset, ako mi ovo tvoje ne pomogne?

Ne znam u detalje sta koja funkcija radi ali znam sta moze da pomogne.
Pa imas li ti jos neki savjet, pored ovog svega sto sam naveo tj. sto smo naveli?
 
Poslednja izmena:
Dosao sam u posed jedne 6ice, pre svega zbog kamere , ali isto muku mucim sa baterijom, pa bih da proverim da li ce zamena stvarno pomoci bar malo vise nego do sada (npr. puni se preko noci, ujutro malo surfa, u toku dana WA, vec oko 17h baterija je pri kraju ni sa sat i po SoT-a)?
 
Ne, nije tako, vec je ovako, znaci od 0%-70% mi mobilni napuni istom brzinom kao sto ga je i do sad punio, prije nego sto ce se pojaviti ovaj problem, a i sad kad se pojavio ovaj problem, puni ga istom brzinom 0%-70% ( isto vremenski ), cim dodje na 70% onda ga pocne bas, baaas presporo da puni ( dal bio fast charge ili normalno punjenje ).. Znaci nije da mi skoci sa 70% na 100% odjednom, nego cim dodje na 70% od tad ga toliko sporo puni, da je to za nepovjerovati..


Odradio sam veceras ono sto si rekao.. negdje oko 20h sam ispraznio mobilni skroz, ugasio se, posle toga sam ga odmah upalio i on se opet ugasio nakon 5-10sec ( cim prodje onaj njegov pocetni prikaz samsung, on se ugasi ) to sam ponovio jos 3x. Posle toga sam ga tako ugasenog ostavio da se puni ( sa normalnim punjenjem, bez fast charge ). Sve do 70% ga je punio kako treba ( vremenski ) cim je dosao na 70% muci muku sa punjenjem, ide bas presporo kao sto sam to gore vec naveo.. evo trenutno je 85% napunjen i dalje se puni ( ugasenog ga punim, kako si i rekao ) iii ko zna kad ce se napuniti na 100%, trebace mu sigurno jos nekih 4 sata, ako ne i jace, bices/bicete obavijesteni.
_______________________________________


Sta mogu da probam naknodno, mislis na ovo da ispraznim cache ili da odradim hard reset, ako mi ovo tvoje ne pomogne?


Pa imas li ti jos neki savjet, pored ovog svega sto sam naveo tj. sto smo naveli?
Pusti ga neka se puni, i meni je tako zapinjao jedanput, ako bas nista ne pomogne onda probaj da odradis fabricki reset ili jos bolje da odradis cisto flashovanje stock ROMa.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
@Lanikor
Evo napunio ga je na 100%, kontam da ga ja napunio ujutru oko 1:30h posto sam ostao budan.
Skinuo sam ga upravo sa punjaca, lecicu da spavam, danas u toku dana cu ga potrositi, uglavnom trebam da ga potrosim opet skroz dok se sam ne ugasi i onda opet da ga ugasenog napunim sa normalnim punjenjem na 100%, a kada ovo sad opet odradim, kada ga napuni na 100%, onda ga opet upalim posle punjenja i onda ga cackam sve dok ne spadne na 10% ( znaci ne da se ugasi ), ali ga onda takvog upaljenog punim, iii jel da tad opet kada ga punim na normalno punjenje ili brzo punjenje ( fast charge )?
 
Poslednja izmena:
@Lanikor
Evo napunio ga je na 100%, kontam da ga ja napunio ujutru oko izmedju 1:30h posto sam ostao budan.
Skinuo sam ga upravo sa punjaca, lecicu da spavam, danas u toku dana cu ga potrositi, uglavnom trebam da ga potrosim opet skroz dok se sam ne ugasi i onda opet da ga ugasenog napunim sa normalnim punjenjem na 100%, a kada ovo sad opet odradim, onda ga opet upalim posle punjenja i onda ga cackam sve dok ne spadne na 10% ( znaci ne da se ugasi ), ali ga onda takvog upaljenog punim, iii jel da tad opet punim na normalno punjenje ili brzo punjenje ( fast charge )?
Punis sa iskljucenim Fast Charge-om.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
@Lanikor

Zaspao sam bio, a zaboravio da ga skinem sa punjaca, stojao je znaci skoro sat ipo jos na punjacu iako je vec bio 100%. Skinuo sam ga bio sa punjaca, a potom ga upalio, poslije kada sam ga upalio, nije mi pokazalo da ima 100%, vec je pisalo da ima 88% ( odmah ga je skinulo sa 100% na 88% cim sam ga upalio, ali posle toga, baterija se normalno trosila u zavisnosti koliko i sta cackam na mobilnom, posto sam ostao budan jos nekih sat vremena, pa sam cackao po njemu ) ne znam sta je za reci..

Vidjecu danas kada ga potrosim opet do kraja i stavim na punjac, sta ce se desiti, da li ce opet biti isto tako ili ne.. samo ne znam da li kad ga napuni na 100% ( opet cu ga ugasenog znaci puniti ) da li da ga skinem sa punjaca kao i veceras sto sam uradio, pa da ga onda upalim, da vidim hoce li opet prikazati manje od 100% ili da ga ostavim na punjacu i kada napuni 100% da ga tako upalim dok je na punjacu?


Ali juce, pisao sam ti, druga moja poruka na ovoj temi.. prije nego sto cu ovo sada da isprobam, punio sam ga preko dana kada je bio "upaljen" i napunio ga je 100%, kada sam ga skinuo sa punjaca, pokazivalo je i dalje 100% i poslije toga baterija se trosila u zavisnosti koliko i sta cackam na mobilnom.
PS. Nadam se da te nece zbuniti ovaj treci pasus, jer sam u njemu samo napisao sta i kako sam juce uradio dok je bio upaljen..
 
Poslednja izmena:
Slusaj, ne moras da ga cekas da se napuni do 100% i istog momenta da ga skines, skines kad mozes...

Skines kad se napuni na 100% sa punjaca pa ga upalis.

Probaj da ga sad opet napunis normalno bez gasenja i vidi kako se puni, da li drasticno usporava punjenje tu od 70% pa navise.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
@Lanikor

Ocigledno da mi ovaj postupak nije pomogao. Odradio sam 2x da se skroz do kraja isprazni, pa da ga odmah cim se ugasi, upalim i cim se opet se ugasi, da ga tako ugasenog stavim na punjac da se puni do 100% ( normalno punjenje ). Isto se desava, samo sto drugi put nisam upratio da li ga bas od 70% uspori il ga uspori od 75/80% uglavnom uspori mu se punjenje, al sve do tih 70% puni istom brzinom ( vremenski ) kao i do sad sto je punio od kako ga imam.

Probacu danas, kada dodje do 10% da ga stavim opet da se puni, ali ovaj put cu staviti da bude brzo punjenje, pa cu vidjeti do koliko " % " ce ga puniti kako treba, a od koliko " % " ce da uspori.. javicu, sta se desilo.


Sledeci korak koji cu isprobati, jeste da ispraznim "cache", znaci ona tri dugmica ( volume up, power, home ), onda izaberem "wipe cache partition" pa poslije toga "system reboot".. vidjecu da li ce mi ovo pomoci, ako i ovo ne pomogne, onda cu odraditi "reset".. E sad, da li da odradim "factory data reset" ili da odradim "hard reset"? Iiii sta je fabricki reset tj. jel fabricki reset = factory data reset ili je fabricki reset = hard reset?


ako bas nista ne pomogne onda probaj da odradis fabricki reset ili jos bolje da odradis cisto flashovanje stock ROMa.
Ovo sto si spomenuo "flashovanje stock ROMa", nisam nikad radio, pa ne bi mozda da nesto zeznem..
 
Fabrickim iz telefona obrises sve i sve vratis na fabricka podesavanja, istu stvar mozes i iz recovery da uradis tako sto ces da ides na wipe cache i wipe data, to ti brise sve kompletno iz telefona, ali bukvalno sve, pa zato napravi rezervnu kopiju svega pre reseta.

Flashovanje je prosto ali ako se ne snalazis s tim bolje ne diraj ili daj nekome ko zna malo bolje.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
@Lanikor

Znaci fabricki reset je zapravo > factory data reset? A "hard reset" je sasvim nesto drugo u odnosu na factory data reset? Aaa "Recovery" u njega se udje preko ona tri dugmica ( volume up, power, home )?

A to sto kazes da brise apsolutno sve, bas sve.. sad mi nemoj samo reci da i software vraca skroz na pocetni ( 4.0.1 il koji je vec bio, kad sam mobilni kupio ) pa da se onda mora ponovo raditi update za 6.0.1?
 
Poslednja izmena:
@Lanikor

Znaci fabricki reset je zapravo > factory data reset? A "hard reset" je sasvim nesto drugo u odnosu na factory data reset? Aaa "Recovery" u njega se udje preko ona tri dugmica ( volume up, power, home )?

A to sto kazes da brise apsolutno sve, bas sve.. sad mi nemoj samo reci da i software vraca skroz na pocetni ( 4.0.1 il koji je vec bio, kad sam mobilni kupio ) pa da se onda mora ponovo raditi update za 6.0.1?
Vraca te na poslednju verziju softvera, ne moze da te vrati na Kit Kat kad si flesovao preko update preko OTA updatea Marshmallow npr.

Uradi iz recovery, to je ta kombinacija tastera. Wipe Data i Wipe Cache.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
@Lanikor

Izgleda kao da je pomogao onaj postupak sa punjenjem baterije, ali nije u potpunosti pomoglo da se rijesi problem. Napunio sam ga 2x upaljenog ( brzo punjenje ) kada dodje na 10% i napunio ga je oba puta istom brzinom kao i do sad ( vremenski ) prije nego sto ce se ovaj problem pojaviti, jer prije tog postupka, baterija se napuni na 70% i uspori ( ali ga bas, baaas uspori sa punjenem da dostigne 100% ), a sad posle tog postupka, napuni ga do 90% istom brzinom ( vremenski ) kao i do sad sto ga je punio ( prije nego sto ce se problem pojaviti ) i ne uspori ga uopste toliko puno i vec onda mozda kroz nekih 20ak min ga napuni na 100%. Javicu kada ga danas opet potrosim i stavim na punjac ( brzo punjenje ) na koliko taacnooo " % " sad uspori.
 
Poslednja izmena:
@Lanikor

Izgleda kao da je pomogao onaj postupak sa punjenjem baterije, ali nije u potpunosti pomoglo da se rijesi problem. Napunio sam ga 2x upaljenog ( brzo punjenje ) kada dodje na 10% i napunio ga je oba puta istom brzinom kao i do sad ( vremenski ) prije nego sto ce se ovaj problem pojaviti, jer prije tog postupka, baterija se napuni na 70% i uspori ( ali ga bas, baaas uspori sa punjenem da dostigne 100% ), a sad posle tog postupka, napuni ga do 90% istom brzinom ( vremenski ) kao i do sad sto ga je punio ( prije nego sto ce se problem pojaviti ) i ne uspori ga uopste toliko puno i znaci kroz mozda nekih max 20akmin ga napuni na 100%. Javicu kada ga danas opet potrosim i stavim na punjac ( brzo punjenje ) na koliko taacnooo " % " sad uspori.
Sad ne moras da ga praznis do 10%, stavljaj ga na punjac normalno kad ti odgovara, posle par punjenja i praznjenja trebalo bi da se potpuno sredi situacija, bar kod mene jeste. Gledaj da ga ostavis jedno pola sata do sat na punjacu kad se napuni skroz kad si u mogucnosti u narednuh par dana, posle mozes i sa tim da prestanes.

Inace zadnjih 10% je druga ili treca faza punjenja, valjda bese trickle charge gde treba da se uspori jer ne puni sa istim brojem mAh, zato uspori, to je normalno.

I ne forsiraj ga sa fast charge neko vreme dok se ne stabilizuje, puni ga normalnom brzinin.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ok, znaci sad mogu da ga punim kad mi odgovora ( kao i prije sto sam radio ). Ovo sto si rekao "posle par punjenja i praznjenja" mislis npr. na kad se sa 100% isprazni na 30% pa ga napunim, pa npr. sa 100% isprazni na 40% pa ga napunim i itd.. jel na to praznjenje i punjenje mislis? I znaci sad u narednih par dana kada ga napini na 100% da ga i posle tog kad napuni 100% ostavim jos dodatnih sat vremena na punjacu, ook , odradicu.

Znaci ipak da ga punim sa normalnim punjenjem ( bez fast charge ) vazi.
 
Ma kad god stignes, nebitno koliko je procenata preostalo. Tipa ispraznis na 47% pa stavis na punjac i punis dokle god ti ne zatreba, bilo to na 84% ili 100% nebitno je, ako mozes da ga pustis jos dan dva da se puni do 100% uz jedno pola sata do sat da ti stoji na punjacu pun, super. Posle toga puni ga po potrebi kako hoces, nebitno koliko procenata ima i da li je stojao na punjacu, uz moju preporuku da punis sa iskljucenim "fast charge"-om.
 
Dali ce ovaj telefon dobiti android 8 oreo?Kod mene je verzija androida 7.0,kako je kod vas?

Sent from my Galaxy S6 Edge using TT
 
Nece, niti treba da dobije. Ne znaju ni ovaj 7 da naprave kako treba, bas treba 8 da izbacuju.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Mogu li da pitam kakvi su utisci sa Nougat om na S6? Pričam o OTA varijanti, Vip ako nešto znači.
Naime, ženi se pojavilo obaveštenje da je skinuo update i sad ne može da se skloni iz pull down-a.
Trenutno nema nikakvih problema sa sa tel, pa se pitam vredi li rizikovati da se instalira N ili je bolje da trpi to obaveštenje?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno