Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Najbolji ti je francuski XEF da skines.


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Imam jedan problem, na mom telefonu primecuju se svetlije linije na ekranu i pocele su mnogo da me nerviraju, da li jos neko ima ovakav slican problem i kako ga je resio?
 
Ako je screen burn in nema lijeka osim zamjena displeja....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ima li neka dobra s8 tema ,sve koje sam nasao ili se placaju ili treba rutovan tel da bude
 
Samsung helath mi ne radi,stalno izbacuje gresku da je telefon rutovan a nije.Ima li neko slican problem?
 
Pre dva dana sam prodao my beloved Nexus 5X (dok je još ispravan :)) i sad bih uzeo S6, po mogućnosti ne korišćen. Gledao sam malo ponudu na KP i za oko mi je zapao OVAJ oglas. Prodavac je u oglasu naveo da je telefon original, a ne replika. Ovako na osnovu slika, i ja bih rekao da je original, samo mi ova folija (sa Galaxy S6 natpisom) na petoj slici izgleda sumnjivo. Pogledao sam par unboxing-a na YT-u i nijedan S6 telefon nije imao takvu foliju na ekranu. Na njoj piše "Full HD Super AMOLED", a S6 ima QHD displej, a ne FHD. Osim te folije, sve ostalo mi deluje legit. Šta vi mislite?
 
Od pojave lp, uveli su da je default full hd rezolucija, mada u settingsu može ručno da se podesi qhd. Moguće da sad nove prave tako, mada iskreno nisam ni znao da više ima novih s6 da se pazari. Ajde baš javi ako uzmeš, živo me zanima...ovako po slikama mi deluje skroz legit

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sndeep.info i ukucaj serial sa leđa

Inače ovo je tempered glass stavio preko telefona na toj slici, na drugim slikama vidiš uključen ekran a na slici 6 se vidi to staklo sa nalepnicom iznad kutije, delom van kadra
 
lepo izgleda samo sto mi se ne svidja launcher
To je Noviji tw launcher xD svidelo ti se ili ne ali tako je. Mada odustaju developeri od s6 romova. Evo i za taj s8+ ultimate covek presao na drugi fon tako da nece biti novih romova od njega. Sve mi se cini da ce uskoro morati stock da radi [emoji3]


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ja nikada nisam ni uspeo da nađem ROM koji bih bez razmišljanja i frke stavio, uvek se tu potkrade nešto iako je na prvi pogled super. Zato i dalje samo rutujem stock i ne žalim se...

Tapatalk
 
Nego da vas pitam sa stock rom. Jel i vi imate problem kad ponovo upalite (reboot) fon morate da se ponovo ulogujete na wifi?
I ako je neko rešio problem nek kaže kako ?
I koji stock imate? Francuski XEF ili neki drugi?

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Nego da vas pitam sa stock rom. Jel i vi imate problem kad ponovo upalite (reboot) fon morate da se ponovo ulogujete na wifi?
I ako je neko rešio problem nek kaže kako ?
I koji stock imate? Francuski XEF ili neki drugi?

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока

Ja koristim engleski BTU odlicna baterija na njemu
 
Evo, rutovan stock ROM. E sad, u zadnje vreme me užasno nervira što se tema reset uje pri svakom restartu, strašno...
2ebba43a4676fd771e60d0f5e718267f.jpg


Tapatalk
 
Evo, rutovan stock ROM. E sad, u zadnje vreme me užasno nervira što se tema reset uje pri svakom restartu, strašno...
2ebba43a4676fd771e60d0f5e718267f.jpg


Tapatalk
Za temu ima rešenje :D odes u data/overlays i obrises sve. I kad ponovo install temu radice stalno.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno