Šta je novo?

Freshcoin [FRSH]

Zato kazem ovo je ustvari jako dobar novcic, mozda ce izgledati kao hvalisanje ali zaista tako mislim. Jako dobar developer, imamo upotrebljivost na trzistu, interes, community, investitore (freshcoin) itd.itd.
 
ovo za sada deluje ozbiljno,jos samo da udjete na crypsty i (ili) poloniex i bice pun pogodak
 
Poslati su im mailovi jos ranije, u kontaktu smo i na stand-by dok ne pustimo igricu :) sto znaci uskoro...

Pa i nije konfuzno, ima zdrav tok ustvari, samo smo mu dali maloprodajnu vrednost koja je fiksirana na 1$
 
Koliko se dobija fresha sa 280x? Htio bi da skupim neku manju kolicinu pa da vidim isplati li se da kopam ili da kupim.
 
Polako ispunjavam svoj cilj od 10.000 fresica u investicijama.
 
Hvala. Mislio sam da kopam/prodam ftc pa kupim fresh ali sad vidjeh na bter da je cijena malo skocila pa mu dodje skoro na isto.
 
Znaci podesavam masine za frsh :D
Moze predlog za pool i miner?
 
umesto da podstičeš decentralizaciju mreže ti šalješ ljude na pool koji ima 70% mreže i usput očajan luck :D
 
evo gledam u top15 vidim 4 poznata nicka sa bencha, imaju preko 150 mhs (15-20% mreže :D), mogu i svoj pool da naprave :)

na hasharder piše current block 1, jesi li siguran da radi?
na maxminers istekao ssl sertifikat
hardcoreminers je valjda ok
 
Poslednja izmena:
hashharder radi, nema veze sto je istekao sertifikat na maxminers, hardcoreminers je ok kao i svi drugi :)
 
@toogood
uspeo sam da podesim da radi na suprnova nekako na nvidiama seta izmedju 70 i 110 komada na dan sa 2 karte bez diff parametra sa njim nece nikako samo ne moze da zadrzi ni blizu 100% prihvacene sharove pada do 80% pa polako raste i tu se vrti u krug. Sta sad da radim sa novcicima da stekam u novcanik ili u te fondove da guram?
 
@toogood
uspeo sam da podesim da radi na suprnova nekako na nvidiama seta izmedju 70 i 110 komada na dan sa 2 karte bez diff parametra sa njim nece nikako samo ne moze da zadrzi ni blizu 100% prihvacene sharove pada do 80% pa polako raste i tu se vrti u krug. Sta sad da radim sa novcicima da stekam u novcanik ili u te fondove da guram?

Moj ti je savet da malo sacekas i vidis i sam kako se krece trziste. Skocio je i diff i cena, mozda ce biti trenutak za dump bolji nego za investiranje, jer se moze desiti da padne cena pa onda kupis onoliko koliko si prodao i ostane ti jos btc-a u dzepu.
 
Ja investiram i deo cuvam za dodatno investiranje, ostavicu i deo za prodaju pa da opet investiram :)
 
@Arrow

jedna u rangu Talking Tom ili Subway surfer i nebo je kraj :)

@va_milos

koje kartice?
 
BTER-We have to suspend all our services waiting for the security check. More information will be released as soon as possible. Sorry for the interruption.
za sada jedina gde ima fresh coin ne radi,nadam se da je privremeno
 
Da da nije dobro, nije prvi put cini mi se ili....?
 
e sada se pokazuje i prednost fresha u odnosu na sve valute. imamo prodaju kroz investicioni fond nevezano za berzu ;)
 
Jel postoji neki pool na kojem sa asic scrypt kopas a da isplacuje u fresh?
 
Nazad
Vrh Dno