Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

slično sam i ja razmišljao i dalje razmišljam.

Ako ne nabudže kameru/e i ne povećaju kapacitet baterije,ništa od kupovine s modela.

U tom slučaju ostajem na 6,mada kapiram da budže kameru 100% i verovatno bateriju i verovatno 6s dobija 1080p,a 6s+ možda i veću rezoluciju...
 
Poslednja izmena:
To bi bas bilo previse inovacija...cisto sumnjam da ce sve to odjednom...valja na kasikicu davati ;)
 
iPhone 6S

Baterija je uvek nesto veca.. Najveca novina def. force touch.
 
slično sam i ja razmišljao i dalje razmišljam.

Ako ne nabudže kameru/e i ne povećaju kapacitet baterije,ništa od kupovine s modela.

U tom slučaju ostajem na 6,mada kapiram da budže kameru 100% i verovatno bateriju i verovatno 6s dobija 1080p,a 6s+ možda i veću rezoluciju...

zaboravi 1080p ekran :) mislim da nista od toga :-D
 
Ruzicasti se pominje neko vreme vec... mozda se misli na C model? Ps sto se tice 16GB mislim da ce ovaj put preskociti taj kapacitet i preci direktno na 32... mada opet swift 2 satro stedi mesta... videcemo... sve u svemu meni je i 32 malo pogotovo sa 4k videom bice svima malo, jer niko nece snimati u 1080 kada ima 4k u opcijama :-D
 
Deluje da se na pink uredjaje loze kinezi. (Pogledati mi note pink)

A koliko sam ukapirao tamo svaka druga osoba nosi iphone jer su ekstremno povoljni preko operatera.
 
Cene i nisu povoljne, kinezi lude za ajfonima... cene su u kini vise nego u US... tj svuda su vise nego u US :)
 
But here's what I want to say. Over the past year and a half I was in Beijing many times, constantly traveled on the subway, in a taxi, and sometimes communicate with different interesting people from Russia, living here. The total picture is the following. In the subway almost everyone I met, "iPhones", mostly new - iPhone 6 and iPhone 6 Plus. This is due to the fact that Chinese operators subsidize smartphones and Apple users often simply can not resist the opportunity to buy a new "iPhone", conditionally, for a small addition to the monthly fee.

http://mobile-review.com/review/huawei-honor-7.shtml

Veoma ozbiljan sajt i ozbiljan covek. Ako on laze onda lazem i ja.
 
Jel Eldar i dalje? :-D vrlo je "ozbiljan" (nevezano za ovo) secam se kada je pokusao mito da uzme od nokie pa ga nokia ispalila :-D Nako cega je postao veoma drzak prema "testiranim nokia telefonima" koji su bili vrlo cesto omalovazavani :D
 
To ne menja cinjenicu da je ovo verovatno istina.. Na kraju krajeva pre cu da verujem nekome ko ide svaki mesec u kinu nego nekome ko je tu zemlju video samo na karti :)

Bez ljutnje ;)
 
Pa sta znam ja nisam bio u kini ali drugar radi u Beijing (pekingu) par drugara molilo ga je da donese tel, cene koje je on javio su astronomske... e sada ... na pakete mogu da ga pitam kada bude na fejsu, ali znam da je isplativije kupiti u EU :-D Sve u svemu postoji sansa da je na pakete jeftinije tamo sto je i kul s tim iPhone osvaja kinesko trziste samim tim postaje Smartfon no 1 jer svi znamo sta je Kina :).

Inace prepoznajes osobu? :-D

[/URL]
 
Poslednja izmena:
Sada kada izbace roze varijantu ima da uzmu 80% trzista :)

Sta znam,ovaj ip6s bas ima potencijala. Samo da su stavili 2gb pa bi bio valjan upgrejd..
 
Poslednja izmena:
Ma 2 GB ne igra ulogu na ajfonu koliko ipad kuka za 2 GB :-D iphone moze i sa 1gb da se nosi jos, ali ipad vec ne.. ni sa ios 7 air nije radio lepo... Mada previse ocekujem od ios9 i Metal optimizacije za 1.6x u performansama i 50% manja upotreba CPU-a kod animacija ofc...
 
Poslednja izmena:
Hoce verovatno zbog arhitekture iZrade cipa... 14nm
 
Samo da poboljsaju bateriju, po meni najbitniji upgrade definitivno! Odmah iza toga je ojacavanje samog kucista, da se stvar ne krivi. Force touch i ostala gimmick sranja me uopste ne interesuju, isto tako kao i sto me brzina LTE cipa ne zanima ni 2%.
 
iOS9 će doneti "upgrade" baterije optimizacijama iOS-a i low-power modom, ako uz to povećaju i kapacitet baterije vrlo moguće da ću uzeti 6S (trenutno sam na iP5).
 
Pa kapacitet baterije ce verovatno da povecaju za uobicajenih 50-150mAh!!
 
Pa rekli su, smanjena je stampana ploca, to vjerovatno znaci povecavanje fizicke velicine baterije... Mada, ne vjerujem da ce tocbiti vise od 10%, ako bude i uopste.
 
Ne znam sto se lozite na 1080p? Na koji nacin bi to bio ikakav apgrejd? Cemu to sluzi sem sto otezava grafici/bateriji posao?
 
ja nemam problem i nikad nisam imao,al da bi mogli 32gb da stave,mogli bi...
 
Poslednja izmena:
Meni je 64 tamanica i tako kupujem u nazad 2 generacije sa ip4 mi je bilo malo... Ali ako se pristedi mislim da je knap, ali na putovanjima onda sam ogranicen veoma kapacitetom, pogotovo sa 4k koji iskreno meni u zivotu ne treba ali kada ga poseduje 6s koristicu ga necu sig snimati u 1080. Po fotkama rekao bih identicne ploce... Daklem zaborwvite neki astronomski kapacitet batt...
 
Poslednja izmena:
16 je premalo. Meni bi 32 bilo prava mera, taman dovoljno prostora za sve što ti treba ali ipak da moraš da vodiš računa o prostoru i da praviš selekciju slika/muzike/aplikacija. Vec sa 64 bih verovatno imao toliko toga na telefonu da ne bi znao gde je šta. 128 je za one frikove što snimaju koncerte
 
za 2 godine kada bude 6k video govoricemo kako je 128 premali kapacitet i trebali bi da napokon osnovni model bude sa 512GB :p
 
nece oni jos pomeriti 16gb, tek nece sad kada ulazi u igru kupovina cloud storage-a, a gde bolji nacin da ubedis klijenta nego da mu das 16gb umesto 32. Jos izreklamiras da ti je pouzdanije da sve cuvas u oblaku, jer tako i kad ti se polomi telefon ili ga ukradu, imas i dalje sve podatke. Takodje, ide se na online muziku, radio itd, kupovina iz 1 klika... Pa nisu ludi da korisnicima daju sad vise memorije. To ce se desiti kad osnovne aplikacije i OS budu zauzimale 3/4 ukupnog prostora.

A kad nam nasi operateri "dodju do pameti" i shvate situaciju i kako se posluje (mada poceli su sa mesecnom pretplatom na neograniceno koriscenje recimo socijalnih mreza), da je uglavnom - brz i sto manje ogranicen net - ono sto danas prodaje njihove pakete... ima da dodje i prodje iphone 9
 
Delimicno si u pravu ja npr nemam muziku u telefonu koristim spotify i nema mi trenutno boljeg resenja od istog... Nasi operateri su sljam korisnik sam od 98 mobtel-telenor mreze pitam ih lepo dal bi mogli da mi izadju u susret sa MB ODG JE BIO ne uzmite internet paket... Paket u kom nemam minuta i sa istim ako zovem 1 minut sa zapocetim razgovorom je prwko 50 dinara... Jad i beda u Dubaiu sam ceo mesec sve neograniceno za oko 30evra- 50 dhs...
 
Nazad
Vrh Dno