Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Definitivno mi led notifikacija ni najmanje ne nedostaje. Jedna od par stvari koje mi nedostaju je taktilni feedback, kako god se zvao u raznim izvedbama, ona vibracija na kuckanje slova. A sad vidim sa se to pominje za novi 6s. Živi bili pa videli.
 
Da isto kao sto je i jabuka na leđima telefona, pa i ta notifikacija bi bila raličita od blica kako?? Iskreno se nadam da Apple nikad neće ubciti standardnu notifikaciju u vidu led diode, da su hteli odradili bi to do sad! A vama ako se ne sviđa pređite na android koji je pun ovih svetiljki! ;)

+1 ne treba nam android nego iPhone

A JB je sem caller ID (sto je reseno od iOS 8) hvala Bogu nepotreban.
 
Zasto ne bi isao? To bi sa jedne strane bio i logican potez jer 6+ svakako ima vecu rezoluciju ekrana u odnosu na 6.
 
iPhone 6S

Ja stvarno ne vidim poentu vece gustine piksela od ove sada. Ne znam zasto bi to radili jer se ionako ajfon ne prodaje zbog specifikacija na papiru. Nije to amoled, nego ips, cijih 330 ppi je stvarnih 330ppi.
 
Poslednja izmena:
ja očekujem unapređenje obe kamere,a mogli bi i da stave 1080p i na običnu 6cu.

verovatno ide 1080p i bolja zadnja,al prednja ne verujem.

Možda ovaj put uzmem + verziju ili ako izađe -,možda nju.Istu veličinu sigurno neću uzeti,jer onda ću opet imati trip da sam 2x dao pare za isti telefon.Tako uvek sa S verzijama.
 
Poslednja izmena:
Unsustini gustina piksela meni ne mora da se poveca niti zelim da se k. U drustvu kako mi je ekran 6k na telefonu uz 1000dpi ne vidim svrhu toga osim vecu zahtevnost za hw kao i autonomiju batt... ostalo je na njima voleo bih kvalitetnije fotke mpx mi nisi bitni :)
 
Ne očekujte bolji ekran ili drugačiji dizajn u odnosu na aktuelne modele. Zadnjih par generacija je tako bilo, nema indicija da će sada odstupiti od te prakse. Unapređenja će biti na nivou CPU/GPU, kamere i Force Touch i iOS9 koji će doći sa njim.
 
Ja jedva cekam da predstavr to cudo od ios9 za 4 dana :)
 
nadam se samo da neće nastaviti u ovom đubre ios8 fazonu...

Mislim ne mogu gore od ovog,tako da kapiram da će ios 9 biti odličan.

Nikad u iživotu nisam uradio ovoliko clean restorea,mada poslednji je rešio 90% bugova koje sam imao.Pojavili su se neki novi,al me ne iritiraju toliko...
 
Poslednja izmena:
Meni samo ipad ne radi zadovoljavajuce s obzirom da nije radio ni sa ios7 kako zelim ovekujem PREVISE od ios9 jer ako je air stuckao od starta a sada sa ios 8.x stuca jos vise ispasce da sam bacio pare za ipad jer mi ni jednog trena nije radio kao stari ipad 2 sa ios 5
 
Voleo bih titanijumski nesto tipa nokia 8910 koju imam :-D
 

Prilozi

  • SDC10005.jpg
    SDC10005.jpg
    142.8 KB · Pregleda: 182
Moj je nov :-D nosio sam ga jaaaako malo, 15h razgovora skoro nista i to bas ovaj mi je milo sto imam sa bw ekranom onaj i me nervira :-D 8910 je ovaj moj :) mada imam i 8800 sirocco,8850 8800 arte black:) smeju mi se ljudi kada prosetam sad 8800 kazu sta setas taj les hahaha inace 8850 je moje favorit :-D
 
Ja sam hteo da ponovo koristim 3210 ali nemogu da ga popravim. Mislio sam da je baterija u pitanju ali su mi u servisu rekli da je do telefona i da se ne isplati popravljati. A hteo sam cisto iz fazona da ga koristim.
 
Ja i dan danas prosetam 7650 :) cigletina koja jedva staje u dzep zbog sirine istog debeo je zlo :) ovu 6 ticu koliko ne osecam 7650 nadoknadjuje sve... Hahahaha ko bi rekao da ce tehnologija toliko da napreduje kao juce da sam kupio 7650 srce mi je kucalo 300 na sat kada sam ga prvi out uzeo u ruke pa remote control na njemu itd itd bese zlo od telefona za 20021-2 godinu
 
Svake godine sve jedne te iste vesti i ista dešavanja :).
 
Fazon isti clanak samo promene godinu i redni br ajfona :D
 
Vest koja možda nema veze sa 6S, ali svakako pokazuje u kom pravcu će dalje ići unapređenje izgleda telefona:
Apple je patentirao materijal koji izgleda kao anodizirani aluminijum, a provodi radio signal.
Ovo otvara prostor za neki budući model telefona bez linija (antenna cuts).
Evo kako zamišljaju da će to da izgleda:
234392-1280.jpg

izvor: http://www.iclarified.com/49958/app...d-could-rid-iphone-of-unsightly-antenna-bands
 
Možda neće izgledati plastikasto ali ne znači da će sa njime zasigurno moći da se izbegnu linije, možda recimo budu samo manje izražene ili manje ružne.
 
Meni licno nisu ni malo ruzne, npr ova fotka desno mi je ogavna i telefon bez istih mi se ne dopada... Previse praznog prostora....
 
potseca na nokiu nesto tipa 925 :-D ali ok je ako bude staklo udubljeno + force :) sve u svemu voleo bih TEZI da je... Neki Titanium-celik nerdjajuci ne bi lose dosli jer mi je prelagan ovaj 6 ne osecam ga u dzepu... Xputa se istripujem gde mi je telefon... a jer je tanak i kada lupam dzep ne oseca se... :-D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno