Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

verovatno za Sat :)
 
Poslednja izmena:
^ tako ces reci i za 6S jos jedan razlog da ga preskocim za 7 micu :-D hahahaha prvo sto je ovo gore glupost ko sto je bila glupost 12MPX za iphone 5S pa iphone 6 13MPX kao i quad core sto su svi pisali, kao i sto sada pisu OPTICAL ZOOM za 6S :D hahaha DA!
 
Necu sigurno.Uvek kupujem iphone sa oznakom S.To je pravi upgrade.
 
Imao sam 5S i 6 daleko "zivilja" zver se krije u 6 tici, sad dal je to zbog iOS-a ali ovo fascinira, jedino me nervira ova tastatura u landscape modu na koju ne mogu da se naviknem nikako....
 
Da se ne prepiremo bzv.po cemu si ti video da je 6 daleko bolji.Imamo u kuci oba(ja 5s brat 6) iskreno ne vidim neku veliku razliku izmedju 5s i 6.Da me ne shvatis pogresno,bolji je 6 tu nema spora ali misljenja sam da nije bolji za tih 200e koliko je skuplji
 
Poslednja izmena:
Pa nije skuplji ja sam 5S 64 platio skuplje nego sada 6 64 ;-) samim tim jeftiniji je ;-) Kazem zivlji je meni je ip5S stuckao negde u radu ovaj ne. e sada kazem ne znam dal je do iOS-a Posedujem i dajle iPad sa A7 CPU koji je katastrofalan u radu... 1/4 A7 je po tebi mali upgrade na vec vrlo mocan procesor? seti se prelaska A4-A5 gde je samo dodato jezgro a performanse per clock ostao isti. Sta je to upgrade neki? :-D Ne prepirem se ali mislim da svaki iphone donosi dosta novog S samo donosi ispeglanost i mali upgrade u performansama koje donosi takodje i glavni model. Moje licno misljenje je da nece daleko odmaci 6S ako ostane dual core samo zbog 14nM procesa postoji mogucnost za veci clock sa 1.4 na 1.5-1.6 ako bude triple kao A8X u tom slucaju vec cemo imati ozbiljan upgrade i veoma veliku zver od telefona , vrlo rado cu preci na isti :) pucicu 100-150 evra normalno je da se gubi za godinu dana mator i polovan telefon ;-)
 
Lepo se ispricasmo iako se ne poznajemo i uopste se ne slazemo.videces da ce 6S biti daleko bolji od 6,kao sto je 5s od5.U svakom slucaju pozdrav.
 
mislim da mozemo da zaboravimo na toliki upgrade ;-)
 
Pa isto tako radi i obicna petica, i na njoj ne "stuca" ali kada uporedis dva modela jedan pored drugog osetno je da telefon brze funkcionise, napredak je neminovan kod svakog modela. Ono sto zelm reci da ja mislim da upgrade nece biti ni sada nesto preterano veliki, a manji nego u odnosu na 5-5S ;-)
 
Sto puta prežvakana tema: novi broj donosi novi dizajn, S bolje performanse + ispravlja nedostatke. Sama činjenica da se 6S neće kriviti, znači da će biti veliki upgrade.
 
Videcemo ja nemam poverenja da ce biti tako ovaj put ako bude smrdi mi na ip7 sa preskocenim 6s
 
vecu rezoluciju za oba modela (6S 1080p, 6S+ 1440p), bice kompaktniji

Ja iskreno ne očekujem promenu rezolucije a naročito ne očekujem da će ići na 1440p. Takođe ne verujem ni da će biti kompaktniji, doduše verovatno kamera neće stčati. To je po meni baš dizajnerski fail. Očekujem bezmalo identnično kućište uz možda neke minorne detalje.

Ja bi voleo stereo zvučnike, poželjno front facing.

jesu bolji,al na primer,meni je uzasno kad imam x i xS,jer onda imam osecaj kao da furam isti telefon dve godine i da sam 2x bacio pare za isto...

Fora je što generalno i nije ideja da se menja telefon na godinu nego na 2.
 
Ja sam sa 5 na 5s presao vise mi se svidja space gray nego crna na petici inace gledam petica radi brutalno i dalje svima :-D
 
Ja se izvinjavam sto upadam sa pitanjem koje nema nikakve veze ni sa kamerom niti softverom, brzinom....
Imam jedan problem pa molim nekog ko je dokon i ima zivce da cita da mi pomogne.
Uzeo sam iphon 6 preko operatera, ponekad mi se desi da kad telefon pritisnem u donjem desnom uglu nesto kvrcne, kao da staklo nelezi kako treba,
da li je jos neko to primetio ili moj telefon nije uredui ima li to neke veze sa krivljenjem istog?
 
Био је један форумаш са сличним проблемом, однео телефон на гаранцију... Колико само проблема :/
 
Voleo bih da na slede'em naprave Health senzor da može da razaznaje vožnju bicikle i da generalno bolje meri korake.
 
Био је један форумаш са сличним проблемом, однео телефон на гаранцију... Колико само проблема :/

Da li ce mi to prihvatiti kao reklamaciju jer telefon radi odlicno, ali me ovo uzasno nervira, telefon imam tek dva dana...?
 
Ovo je tema o iPhone 6S.
 
Kakav je s6 duplo snazniji cpu od 6 verujem da ce ip6s bar biti kao s6... Ios se nadam da ce peglati za ipade NAPOKON...
 
Ja se iskreno nadam da će većina bagova biti ispravljena već sa 8.2, da nećemo morati da čekamo 9. Mada iOS i sada prilično dobro radi, nemam neke veće zamerke (znam da je problematičan na iPadu)
 
Fora je da i na ipadima radi savrseno, to znaci da ce na iphoneima jos bolje i brze , mogu misliti kakve zveri ce biti iphone 5s- 6 sa ios9 ocekujem skok u performansama (gaming) kap sto je metal doneo detalje up to 10x sto je ubistveno :-D
 
Nazad
Vrh Dno