Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Potrebno je čišćenje.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Obrisao sam poruku jer sam našao rešenje (pa tek onda video da si odgovorio :)), očistio sam štapićem za uši (prešao nekoliko puta levo-desno) i sada se bolje čuje.

Pitanje u vezi baterije. Kupio sam iP po baš povoljnoj ceni jer je baterija na izmaku.

iStyle ugrađuje za oko 50 evra original dok na KP-u piše original sa zamenom po mobilnim radnjama za 20 evra. Da li je to za 20 evra original ili kopija baterije?
 
Naravno da nije original, samo ovlašćeni apple servisi dobijaju original baterije.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Obrisao sam poruku jer sam našao rešenje (pa tek onda video da si odgovorio :)), očistio sam štapićem za uši (prešao nekoliko puta levo-desno) i sada se bolje čuje.

Pitanje u vezi baterije. Kupio sam iP po baš povoljnoj ceni jer je baterija na izmaku.

iStyle ugrađuje za oko 50 evra original dok na KP-u piše original sa zamenom po mobilnim radnjama za 20 evra. Da li je to za 20 evra original ili kopija baterije?
Kopije baterija za nista i ne drze..
Imao si iphone 7 plus za 135e.
 
Tacno godinu dana sa novom baterijom iz Istyle-a, battery health 89%. Imam utisak da kad god dozvolim da se baterija isprazni idpod 10%, battery health padne za koji procenat. Zadnjih nekoliko puta po 2. Doduse, procenti su procenti, ali dalje drzi ceo dan.
 
S obizrom da si verovatno azurirao na ios15 ja se divim ako si zadovoljan sa batt posto Ios 15 na mojim se JEDE batt do duse ova beta 15.2 je fenormenalna ali sve secka :-D tako da uvek ima kompromisa…
 
Sudeci po mom novom ipoadu pro 14.8.1 je ocajan sto se batt tice :-D daleko gori od 14.8 :)
 
Nazad
Vrh Dno