Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

6c baterija - 1715 mAh
:d

CK05W28W8AAOidC.jpg:large
 
OnLeaks ‏@OnLeaks 9h9 hours ago

Sorry guys, iPhone 6s still comes with that ugly protuberant camera...
 
Zasto ugly? Meni je vrh kamera ovakva kakva je , a i taman objektiv nalegne savrseno na istu... Dizajnerski mi je lepo isto i korisno...
 
iPhone 6S

Ajd sad o ukusima ne treba rapravljati. Meni nije ruzna, al mi daleko od lepog a pogotovu korisnog.
 
nosim masku zbog tog lepog i korisnog...

Probao par dana bez maske i imao sam stalno osecaj da nesto nije u redu kad sam ga stavljao na sto.
 
Meni je za onjektive dusu dao , samo fish eye ima coskove sto je normalno dok wide i macro jock :)
 
:D

CLQr-n0W8AAKS8G.jpg:large
 
Ammm iiii sta sa ovom 3d render fotkom... Mislim sta da se gleda?
 
ne secam se da se ovoliko cutalo kad je s model u pitanju.

Znam,znam,nema tu sta novo da se pojavi sto ne znamo,al opet,septembar je tu,a i dalje nema nekih informacija.

Jel ovako bilo i prethodnih godina ili sam se ja istripovao?

Malo mi sve ovo cudno...
 
za ip4 i ip6 je toliko leakova bilo da je to zlo ;-D
 
ne secam se za s modele,al mislim da se vec skoro sve znalo u ovo vreme,bilo slika,specifikacija...
 
Ko ga sisa zna se da ce imati 2GB RAM-a... to je ono mozda i naj vaznije... Mada opet se dvoumim dal menjati za 6S ili ipad iskulirati i uzeti 7 ko covek :-D imace 2+ RAMa jos bolji CPU jos bolju i ispeglaniju kameru itd... a ip6 radi savrseno sa ios 9 tako da , iskreno ne osecam neku potrebu za upgrade-om... ipak cu uzeti ipad samo ovaj put :-D
 
U sta da se kladimo da neces izdrzati da ne uzmes ip6s?
 
www.phonearena.com/news/Camera-ring...lder-from-the-Apple-iPhone-6s-surface_id72215

Additionally, it appears that the camera on the iPhone 6s will be protruding just like it does on the current iPhone 6. One of the components pictured in today's leak is the camera ring that will be employed on the iPhone 6s. The rings look exactly the same as the ones used on the current model. The home button holder for the iPhone 6s was also leaked, with a picture showing the ring in Gold. According to today's leak, the new gold-colored models will be called champagne.

Another part pictured today is the flex cable for the iPhone 6s. This is a traditional leak which we usually pass along every year. Unlike the flex cable found in the current iPhone models, which is made with two parts, the new flex cable is one part. You can see the True Tone LED flash to the left of the cable.
 
Poslednja izmena:
Ovde je manje vise sve jasno odavno.Jedino sto jos ne znamo da li ce A9 biti triple ili dual core.
 
Ja sve mislim da ce ostati dual @1.5 sa 2gb soc...six core graphics
 
^da zbog autonomije... hvala bogu i ja se nadam...
 
Pa da i baterija i generalno performanse. Jer ako novi dual cpu bude npr 25-50% brzi, znaci da ce i stvarno biti toliko brzi. A ako samo dodaju jos jedno jezgro to je truba. Naravno ocekujem od Apple da i dalje gura IPC sto je u stvari pravi napredak, a ne br jezgara.
 
TAKO JE! napokon neko da zna :-D inace mislim da imaju najveci Performance per core :-D
 
Samo nek oni ojačaju ono jadno metalno kućište i dosta.
 
Ma nista to spektakularno jace nece biti 6+ def ima problem sa savijanjem... Ako rese to bice lepo ali mislim da tu treba na tu debljinu i nesto dodatno da ga ojaca :-D
 
Jedini podatak koji sam nasao je da ce A9 biti izradjen u 14nm i da ce biti brzi za 35-50% od A8.
 
Ne mora da znaci,mislim da ce takav rezultat postici ako ga dignu na npr.1,8 ghz i uz 2 gb rama eto ga za toliko brzi.
 
Teako da ce toliko dici hercazu, sa tim ide zagrevanje kao i brza potrosnja baterije... 1.6 je neki max koliko ja mislim da ce dici clock...
 
Nazad
Vrh Dno