Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Evo novi update, danas pogledam battery health 98%, baterija zamenjena u Istyle-u 8. oktobra. Ovim tempom, za 6 meseci sam tamo gde sam bio pre zamene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo iskuliraj, molim te... Meni je na 6s plus osam meseci pisalo 100% pa odjednom u roku od 5 dana pao na 94%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nece se nastaviti tim tempom. Meni je na X baterija pala na 83% i evo stoji tako vec skoro godinu dana
 
I opet, danas. Ovim tempom do kraja decembra baterija opet dolazi na zamenu.
bbe31881e389b9dd909d737be38f5920.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uključi novo optimised battery charging, čuva bateriju.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ali ta opcija ne radi ništa specijalno, meni je uvek isključena i sve je normalno. Okej je za ljude koji svako veče pune telefon i skidaju s punjača u isto vreme. Ja nekad punim ujutru, nekad popodne, nekas uveče, nekad po dva puta i nema poente kod mene


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nemoj da se opterecujes, sad kad bi uradio reatore preko iTunesa bilo bi 100%, stvarno nemas potrebe da se opterecujes


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
treba negde na banneru apple podforuma okaciti "ne opterecujte se battery healthom i sot izvestajima, sve ce biti ok" :d
 
Mislim da mi sledeci telefon nece biti Iphone!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
S obzirom da je 5 godina star telefon, ne znam šta možeš da očekuješ.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
U kom smislu? Baterija je originalna, nova iz Istylea. Telefon je ok, komentarisem bateriju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzmi neki telefon koji je star 5 godina sa takvom malom baterijom, pa pa ćes videti koliko će trajati baterija.

Više servisa je ubaceno sad nego pre 5 godina i više koristimo telefon...

Na ajfonu sad vidiš to, da ne vidiš kao na Androidu, ne bi obraćao pažnju.

Tipa S6.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Ekipo, tteba mi savet/pomoć.

Može li 6S još uvek da gura normalno viber, wa, musi, gmail, onedrive, gkeep?
I koliko % battery health mi je sigurica da će da izgura dan?
Da odgovorim sam sebi, uzeo sam 7icu jer mi trebaju manji gabariti.
Radi super, nemam zamerke, ali baterija dno,
da li mu smeta hladno vreme ili šta li, ali minimum 2x dnevno punjenje.
Od mene nepreporuka za fixni telefon iPhone 7.
 
A gajio si neka ocekivanja od ip7?:d
 
Da odgovorim sam sebi, uzeo sam 7icu jer mi trebaju manji gabariti.
Radi super, nemam zamerke, ali baterija dno,
da li mu smeta hladno vreme ili šta li, ali minimum 2x dnevno punjenje.
Od mene nepreporuka za fixni telefon iPhone 7.

Sve je lepo objašnjeno par postova iznad:

Uzmi neki telefon koji je star 5 godina sa takvom malom baterijom, pa pa ćes videti koliko će trajati baterija.

Više servisa je ubaceno sad nego pre 5 godina i više koristimo telefon...

Na ajfonu sad vidiš to, da ne vidiš kao na Androidu, ne bi obraćao pažnju.

Tipa S6.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk

6s i 7 (pa i 8 i SE2) su za korisnike koji su manje zahtevni. Izdrzace bez problema 2h razgovora + 2-3h screen time. Ali ko koristi telefon više od toga, jednostavno mora da razmisli o novijim i većim modelima. Ili da pristane na kompromis da dopuni telefon u toku dana.
 
Poslednja izmena:
Ne ne, sve ste u pravu, slažem se.
Zbog specifične situacije mi treba manji mob (to jedino iPhone nudi)
nisam očekivao dobru bateriju ali ni ovoliko lošu.
Hvala na savetima, bolje da sam vas poslušai [emoji16]
 
Zna li neko koja je cena zamene ekrana za 6s u MTS-u? I dalje je pod garancijom. Ne znam da li se vise isplati zameniti ga u privatnom servisu jer ni baterija ne valja, gasi se na hladnoci
 
Zna li neko koja je cena zamene ekrana za 6s u MTS-u? I dalje je pod garancijom. Ne znam da li se vise isplati zameniti ga u privatnom servisu jer ni baterija ne valja, gasi se na hladnoci
Ako si u garanciji i garancija ti pokriva ekran i bateriju nema dvojbe,ali ako nisu sve se svodi na to koliko želiš da ti je iPhone originalan.Koliko sam video u oglasima privatnici često zahebu se senzor otiska prsta
 
Realno ne isplati se menjati i ekran i bateriju na modelu starom skoro 6 godina.
 
Moja ćerka je menjala na 7ci staklo samo, zalepili joj i neku foliju posle...sve ok
telefon joj je sada kao nov i sve za 40€. Mislim da nema potrebe stavljati original,
jer kada ga bude prodavao niko mu neće dati zbog toga ni 10€ više?
 
Poslednja izmena:
Moja ćerka je menjala na 7ci staklo samo, zalepili joj i neku foliju posle...sve ok
telefon joj je sada kao nov i sve za 40€. Mislim da nema potrebe stavljati original,
jer kada ga bude prodavao niko mu neće dati zbog toga ni 10€ više?
Bolje kupi telefon koji zakljucan na icloud i samo prebaci ekran i bateriju,Jer u servisu stavljaju kopiju ekran koji posle nekog vremena baguje ili se pojavi mrtvi pixel ili se pojavi bela tackice po ekranu
Uvek original delovi nikako kopije
 
Jel moguce nekako izvući sve podatke sa telefona u slučaju kada se skroz razbije ekran? Posto prilikom povezivanja na usb sa kompom traži šifru, koju nije moguće ukucati, jer je kao što rekoh displej razbijen.
 
Pretpostavio sam. Ma ne vredi se cimati oko slika. Kad nisu radili backup slika, ko im kriv...
Iz Zr-a.
 
Pozdrav,

Kupio sam polovan iPhone 6s, testirao i skoro sve radi kako treba (otključan iCloud, radi Touch ID, fizički je u dobrom stanju, radi zvučnik kada pustim muziku sa YT-a, ...), ali kada su pozivi preko SIM kartice tada je slušalica tiha. Pojačan je u toku razgovora na max preko levog tastera.

Pošto prvi put imam iPhone, da li je generalno slušalica tiha u odnosu na Android (slabije čujem sagovornika), ili je spreman za servis?

Prethodni vlasnik je rekao da treba da se očisti kada bude menjana baterija jer nikada nije otvaran. Možda se slušalica napunila prašinom? Vredi li čišćenje u takvoj situaciji?

Da dodam da me sagovornik odlično čuje tako da je mikrofon u redu, samo ja kada slušam sagovornika tada je tiho. Testirao sam i tako što sam zvao call centar i isto se tiho čuje govorni automat.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno