Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Za oko 330 moze da se kupi zaista nov. Generalno odlicna kupovina za te pare, 90% korisnika nece ni primetiti razliku u odnosu na skoro duplo skuplju 8.
 
16GB izbegavati dal novo dal polovno ... par fotki 2 videa i mem puna...
 
Ako nije apple certified refurbished, a verovatno nije, to batali, to su prepakovani telefoni gde pola komponenti nije originalno, display, baterija, kamera, pa i samo kuciste telefona (koje izgleda kao novo). Video sam par takvih "refurbished, like new" modela, a prodaju se i na amazonu i na ebay-u gomila, uglavnom iz kine. Mislim da je bolje da uzmes polovan telefon sa originalnim delovima, nego takav refurbished.
Oke, hvala. Odustao sam od te price.

Sent from my Passport using Tapatalk
 
Da li vredi sada kupiti 6s plus?Od 64 ili 128 gb.Vidim po oglasima kao novi od 128 gb 300 eura a od 64 gb oko 260 eura.Koliko im izgura baterija ukljucenog ekrana na plus modelu?Jedan u oglasu naveo da je baterija cini mi se sada na 84 posto health.
 
Zavisi sta ti treba. 6s je i dalje super, ne baguje, jos ce sa novim iOS 12 postati brzi i baterija ce trajati duze.
 
Sa ios 13 ce biti kao iphone 8 brzine

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja mislim da vam se nesto ucinilo novi iP6s Plus 64 za 260 eur.

To mogu biti samo polovni. Novi su daleko skuplji, oko 500eur.
 
Poslednja izmena:
Sa ios 12 i jeste brzi od ios 11... i da plus 64gb su oko 300e
 
Aa, tamo moze [emoji3]

Citam sad ponovo taj post, kaze “kao novi”.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li vredi sada kupiti 6s plus?Od 64 ili 128 gb.Vidim po oglasima kao novi od 128 gb 300 eura a od 64 gb oko 260 eura.Koliko im izgura baterija ukljucenog ekrana na plus modelu?Jedan u oglasu naveo da je baterija cini mi se sada na 84 posto health.

Ta sa 84% je zrela za menjanje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Uskoro dobijam 6s polovan, trenutno koristim nokiu 5 znam da je 6s mnogo bolji ali me zanima da li ce 6s biti ok nece kociti bagovati i sl posto je star 2 god ? (inace nemam pojma nista oko iphone i o bilo kojim apple proizvodima )
 
Samo ti obrati paznju na health baterije,za performanse se ne brini [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nista se ti ne brini oko kocenja [emoji4] Kao sto kolega rece, obrati paznju na battery health, a za ostalo se ne brini [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obrati ti paznju na Apple ID, sifru, sigurnosna pitanja, Two-Factor Authentication i da postavis dva broja telefona, sve zapisi.

Ako aktiviras Two-Factor Authentication, onda ti sigurnosna pitanja nece ni trebati nakon toga. Citaj prvo malo oko toga i polako, nije nista komplikovano, novi sistem i malo navikavanja.
 
Dobio sam telefon iPhone6s napokon i sada sam video da baterija nije bas sjajna , sta vi mislite da li treba da je menjam ? Nemam pojma koliko moze da kosta menjanje baterije i da li vredi uopste i da li se kod nas u servisu menjaju original baterije ili neke sl originalu ? IMG_9473.PNG
 
Odneses u ovlasceni servis i zamenis bateriju po snizenoj ceni koju je Apple odobrio. Tako sigurno imas original bateriju.
 
Uzmi u obzir da ti je u Macoli oko 3000 din, a u iStyle-u oko 5000 din.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozzz drugari vidim da se dosta vas razume ovde...imao sam iphone 4s...i 5s..i sad sam resio da uzmem 6s...mogu li nekog od vas da zamolim..ako nije problem da pogleda na kupujem prodajem i da proceni koji je mob ok...cena moze da varira oko 200-220 evra..ima ih dosta na sajtu nzm koji bih se odlucio...a bez moba sam.treba mi hitno
 
Poslednja izmena od urednika:
Kada je 6s plus bypass,jer to znaci nesto kao da je demo verzija i koliko se isplati kupiti takav telefon,posto ne znam koliko bi kostalo u servisu da se to sredi.Na tom telefonu vidim radi instagram,fb i jos neke aplikacije.
 
Na zeninom 6s prsla baterija. U garanciji preko mts-a do maja, tj istice tada ova druga godina. Pretpostavljam da to ne vazi za bateriju. Gde da je menjam, smem li kod nekog lokalnog lika? Koja je cena u ovlascenom?
 
Što ne bi menjao lepo Mts-a, imaš 2 godine garanciju, 2 godine bi trebala i baterija da bude u garanciji, jer nije izmenljiva. Da možeš sam da izvadis bateriju onda 6 meseci.
 
Pitacu u poslovnici. Ona aplikacija u telefonu pokazuje zdravlje 83% a baterija ne moze sata vremena da izdrzi.
 
U mts nosi, ali ako ne onda imaš ove akcije za oko 3k u ovlašćenim servisima..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno