Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Nek uradi hard reset, mada ne znam sta ima da mu koci... I ja imam 6s pa ne koci nista niti bilo kome sa foruma
 
Radi on kao podmazan i sa 40mb slobodnog mesta...
 
Drugari,

da li two factor authentication vredi stavljati ili ne? Znam da je pre bilo nekih problema... Hteo bih @icloud mail adresu da stavim u Outlook ali ne mogu bez 2fa...
 
Drugari,

da li two factor authentication vredi stavljati ili ne? Znam da je pre bilo nekih problema... Hteo bih @icloud mail adresu da stavim u Outlook ali ne mogu bez 2fa...

Vredi jer je od skoro podržava Srbija. Radi kao što i treba da radi..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko zna,da li apple jos potpisuje 10.3.3 za 6s?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koje zastitno staklo je kvalitetno da stavim na 6s plus? Da li ima nesto ok kod nas da se kupi ili da jurim na aliexpres?
 
Nije baš toliko, kad je izašao 11.2 su prestali da potpisuju ako se dobro sećam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar je tesko pogledati
bf1a588fc529c426f52a841d58983fcf.jpg
 
Jel imao neko problema sa mikrofonom,radi sve normalno ,al kad god snimam voice za Messinger,Viber ili Voice Memo cuje se kao neko tiho zujanje u pozadini dok kad razgovaram normalno sa drugima nema toga??
 
Da li je realno da baterija ovoliko propadne od 25.05.2017? Prethodni 6s sam koristio od 21.11.2016-20.05.2017 nakon cega sam u zamenu dobio ovaj 6s i po ovom programu stara baterija je oslabila za 0.9%.
e6eaf06365f4f9d202e37eaa486a3377.jpg





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nije ti puno propala, ako si ga punio malo češće, to je to... Inače ovi programi nisu previše pouzdani, ako imac Mac skini CoconutBattery pa vidi sa njim, taman ćeš videti i kolko ciklusa punjenja imaš...

Edit: Ipak je to previše wear-a, evo sad sam pogledao na mom, 16% wear sa 344 ciklusa (oko god dana upotrebe)
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se unapred na duplom postu, sad bacim pogled na aplikaciju i pise 7%. Toliko o njenoj tacnosti.
 
Takve aplikacije ne daju precizan info o bateriji.
 
Kod mene pokazuje stalno isto :-D
Tel star 15mes :)
 

Prilozi

  • C3181503-C879-49D9-B361-5101A67EDD71.png
    C3181503-C879-49D9-B361-5101A67EDD71.png
    303.5 KB · Pregleda: 144
Zavisi dal si ba toplom ili hladnom :)

U stanu sam bio u oba slucaja, na nekoj temperaturi od 22-23stepena. PRvi telefon je uzet u Engleskoj i posle pola godine istog koriscenja je pokazivao 0.9 bez ovakvih oscilacija... Nakon problema sa njim u garanciji i zamene u iStyle-u, posle mesec dana koriscenja ovaj telefon mi je pokazao 1% pad
 
I meni je zamenski pokazivao rapidan pad baterije pa sam menjao taj tel i posle nov tel prodao nisam ga ni koristio...
 
Koliko košta zamena baterije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radnik dobio lakse povrede kad je pokusao da izvadi bateriju a sedam ljudi povredjeno, dobro je da nisu pozvali antiteroristicku jedinicu.A mi smo na forumu dobili jos jednog dezurnog pretrazivaca interneta koji po ceo dan trazi lose vesti o applu.
 
Sto bre toliko to primas k srcu i toliko licno, po pisanju bih rekao da bi me golim rukama sad zadavio zato sto je eksplodirala baterija cenjene jabuke.
Kaze da je doslo do pregrevanja i nakon toga eksplozije baterije kad je vadio.
 
Kaze da baterija nije eksplodirala nego se zapalila.Nisi pomislio da je radnik mozda napravio neki kratak spoj.A i malo je cudno da je sedmoro povredjeno, sigurno su svi drzali ruke na telefonu.
 
Tačno godinu dana od zamene baterije na 6S u programu zamene, danas mi se telefon dva puta ugasio na hladnoći :mad:
 
Gasio se na 11.2.1, kad sam došao kući, stavio sam ga na punjač i uradio update na 11.2.2
 
Nazad
Vrh Dno