Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Nesto oko 3000 je razlika u ceni, zavisi od servisa

Ja sam gledao za 7 plus i cena je oko 3800 tako da za tvoj mora biti jeftinija. Ne znam jel smem ovde napisati ime servisa. Poslacu ti pm ako hoćeš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to je ovlašćeni servis,nema štednje[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto se cene. Baterija u ovlascenom servisu tice za sve baterije je cena ista dakle ip6 ipx cene su iste...
 
To nisam znao,gledao samo za moj tel i cena 3800. Ne znam jel to bilo u vreme akcije pa nisu promenili ali na sajtu je jos uvek ta cena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da i dalje vredi akcija, pa valjda nije apple lud da dize cenu udesetrostrucili su prodaju batt u 2018 sto ce reci zlatna koka za njih :-D sada bukvalno nema potrebe da se kupuju kopije jer je razlika mizerna, a kvalitet na nivou...
 
Zameni bateriju u ovlascenom servisu kad vec imas mogucnost da dobijes original bateriju po razumnoj ceni i ne razmisljaj o nekoj kopiji.
 
Preporucite mi neki ovlasceni servis za zamenu bateriju u pitanju je 6s Plus, najjeftiniji, da li ici recimo u iStyle i da li ima nekih posebnih uslova gde ne bi zeleli da odrade servis?
 
Cini mi se da je neki drugi jeftiniji. Proguglaj,ne znam jel smem pisati koji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa valjao nije zabranjeno na forumu da spominješ ovlašćene servise. Najjeftinije je u promobi i macoli ali nisam siguran kakve su im cene sad, pogledaj. U macoli je prošle godine cena bila 3500, čini mi se a u promobi 2990, ja sam tamo menjao na 6s plus i ip6


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne bih razmisljao za ovako male pare da ga uzmem... ali isteklo odavno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
isteklo danas u 6-7ujutru, ja sinoc gledao, ali ne znam sta se tu desava kako se kupuje itd
 
Imate li neku preporuku za zamjenski punjsc i kabl?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozeljno je neki sa MFi sertifikatom,recimo Anker.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Promenio sam bateriju na 6s u Macoli u avgustu prosle godine, moje pitanje je da li je normalno da posle 7 meseci upotrebe baterija bude na 89%,desava li se da battery health ne pokazuje realno stanje baterije?Sto se tice koriscenja obicno je to 1.5-2 punjenja dnevno, nisam ga bas stedeo, ali nije ni konstanto bio na punjacu, ponasa se skroz normalno tj baterija fino drzi, desilo mi se samo jednom da se ugasi sa 15% ali je bilo bas na ekstremno niskoj temperaturi, kako vama ovo deluje?
 
290 ciklusa 90% health menjana batt u junu 1 punjenje dnevno sad mozda 1.5 kako je zima...
 
96 ciklusa, 100% health. Baterija zamenjena 19. Decembra 2018.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dobar si :p i meni je tako lepo bilo 100% pa od jednom 99 pa sledece
Punjenje 97 pa 94 pa je stajalo 2 nedelje na 94 pa na 93 pa 91 i sad 90 :) da li ga zima zeza ne znam
 
E moguće je. Meni je na Zlatiboru pre dve nedelje spao na 99%. Pa sam prekjuče uradio restore i vratio se na 100%. Na staroj šestici sam imao oko 390 ciklusa i 100%. Videću da l mogu i na ovom [emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako mogu da proverim koliko ciklusa imam?Otprilike bih rekao da se krecem oko 400 za 7 meseci sto bi onda znacilo da je 89% okej za taj broj ciklusa?
Inace je tako i meni bilo 100% je bilo mozda 2 meseca pa je krenuo da pada..
 
Imaš program za windows 3uTools, tu možeš da proveriš


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hmm ovde pokazuje pak 91% na 308 ciklusa..
Ovaj program mu dodje kao altrenativa itunesu ako ne gresim, skroz dobra stvar, zahvaljujem.
 
Poslednja izmena:
Ljudi pao mi je sinoc telefon i sad nema zvuka ni iz zvucnika ni slusalice ni vibracija.... probao reset probao ciscenje portova nema vajde.. jel imao neko slican problem i zna li se cijena popravke za ovo [emoji30]
 
Mirise kao ploca da je ostala bez audio cipa... kako je to pao?
 
Pao mi na beton iskliznuo, ne znam bas cudno , nosim sjutra na servis pa da vidimo [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se isplati kupovati 6s u 2019 godini prvenstveno mislim zbog dalje podrske na tom modelu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
6s plus sve tople preporuke :) ako ti gabariti cigle ne smetaju :) telefon je azdaja. Plus model samo zbog Baterije...
 
Nazad
Vrh Dno