Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Naravno:
http://s.aliexpress.com/mQb2am6z

Meni ne udeblja previše mada to je jako subjektivno, po meni jako lepo leži u ruci. Evo izgurao sam drugi dan, ostalo mi je još 58% baterije na telefonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li si možda primetio da je slabiji domet za fon kada nosiš ovaj case?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam, gornji deo je pod tankom plastikom u kome nije baterija. Šta više, kad razmislim manje mi je zezao u delu stana gde je obično slab WiFi. :D Ako me ne bude mrzelo proveriću u Field test modu da li ima razlike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam, gornji deo je pod tankom plastikom u kome nije baterija. Šta više, kad razmislim manje mi je zezao u delu stana gde je obično slab WiFi. :D Ako me ne bude mrzelo proveriću u Field test modu da li ima razlike.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni definitivno slabiji domet [emoji1]Nznm kako al tako je [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesi merio field testom ili gledaš crtice? Možda operater nešto čačka?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li je ovo normalano trajanje baterije za 6s? Napominjem da su sve vreme bili upaljeni 4g i location

IMG_3691.PNG
IMG_3689.PNG
 
Poslednja izmena:
Jeste, ako je osvetljenje na maksimumu. 5-6 sati je okej ako je brightness na auto
 
krastavac insta satire bateriju, nekako je zahtevan kao neka igrica, a tu su i poznati zderaci fb i messenger. Ako je bilo visoko osvetljenje i malo losiji signal 4G, eto takve baterije.
 
Jeste, ako je osvetljenje na maksimumu. 5-6 sati je okej ako je brightness na auto

Brightness je uvek bio na 30% ili manje, nije na auto. Nesto mi deluje kao da nije bas kako treba, na SE mi je dosta duze trajala baterija mada opet, nikada nisam ceo dan bio na 4G

Videcu kako ce se ponasati kada osposobim wi fi
 
Bolja je baterija na SE, i ja sam posle njega uzeo 6s otprilike iste starosti i bas se primeti razlika.
 
Brightness je uvek bio na 30% ili manje, nije na auto. Nesto mi deluje kao da nije bas kako treba, na SE mi je dosta duze trajala baterija mada opet, nikada nisam ceo dan bio na 4G

Videcu kako ce se ponasati kada osposobim wi fi

Definitvno nije kako treba, meni sa auto brightnessom, 4g i ostalim, usage bude oko 6 sati. Proveri da nije ona serija sa felericnim baterijama
 
Jel se to bese po serijskom broju proverava? Telefon je i dalje u mts garanciji ali je istekla ona apple-ova, da li je to problem u slucaju da jeste ta serija?
 
Sad mi se normalizovao domet.. Ok je sad... Ali bez ove baterije u case-u ja ne znam kako sam preživljavao.. Sad ne brinem i ceo dan izguram i može više. A pre se brinem dal krećem sa punom baterijom na posao, dal sam poneo power bank, gde ću da punim itd..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U slučaju da jeste ta serija, imaš pravo na zamenu u naredne tri godine, bez obzira na garanciju. Svakako više o tome može da ti kaže @mikenziyu
 
Onoliko dobro koliko je Apple to omogućio
 
Znači ipak se malo vide tragovi zamene.. Takođe jedno pitanje, ako se menja baterija na iPhone 7, dal je posle zamene opet vodootporan?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel moze da bude problem ako je menjano staklo na telefonu, planiram ovih dana da zamenim jer je puklo a baterija je katastrofa a po serijskom broju podleže onoj zameni.
 
Poslednja izmena:
Evo ja sad proverio i pise da podleze procesu zamene. Da li se dobija neki papir da je baterija zamenjena od strane iStyle? Pitam u slucaju da hocu da prodam telefon kasnije, a da se vide tragovi otvaranja telefona, da mogu to da opravdam
 
Poslednja izmena:
Sad mi se normalizovao domet.. Ok je sad... Ali bez ove baterije u case-u ja ne znam kako sam preživljavao.. Sad ne brinem i ceo dan izguram i može više. A pre se brinem dal krećem sa punom baterijom na posao, dal sam poneo power bank, gde ću da punim itd..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Baš je milina, ne razmišljam više da li sam spakovao kabl ili power bank. Ja izguram 3 dana bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš je milina, ne razmišljam više da li sam spakovao kabl ili power bank. Ja izguram 3 dana bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da da ali ja volim da stavim na punjač kad legnem da spavam.. Navika.. I posle miran kolko god treba [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@mikenziyu
Telefon mi podleze zameni baterije, da li je stvarno tako da menjate odma taj dan ako se donese ujutro? Jer zbog prirode posla ne mogu da priustim sebi da ostanem bez telefona duze od jedan dan.
 
Stvarno je tako.
 
Evo ja sad proverio i pise da podleze procesu zamene. Da li se dobija neki papir da je baterija zamenjena od strane iStyle? Pitam u slucaju da hocu da prodam telefon kasnije, a da se vide tragovi otvaranja telefona, da mogu to da opravdam

Koliko se ja secam uvek dobijes izvestaj (bar na mail). A uostalom i da se ne dobija - da li je bolje zadrzati losu seriju baterija ili zameniti sa novom, bez obzira da li zelis da ga prodas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko vam traje baterija na 6s? Meni jedva izdrzi 4 sata koriscenja, punim ga dva puta dnevno. Proveravala sam i ne podleze serijski broj zameni baterije. Imam telefon mesec dana, i zezala sam se pre jedno dve nedelje sa beta ios 11, medjutim kad sam vratila na 10.3.3. baterija je bila znatno losija nego pre.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nesto tu ne valja. Pa ni meni, kome je baterija felericna i podleze zameni ne traje 4 sata sa 4G i lokacijom
 
Drugarici upao telefon u vodu i nije ga ugasila odmah. Sad nece da se upali, ne reaguje. Jel moze da se popravi to, jel se isplati, koliko bi kostalo?
 
Odnesi u servis pa tamo pitaj...
 
Nazad
Vrh Dno