Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Nisam znao to za macolu cuo sam za kopije ekrana ako imate takodje ne menjaju...
 
Treba uzeti u obzir i da macola ne menja baterije na oštećenim telefonima (npr napuklo staklo), za razliku od istyle-a

Menja. Ne sirite dezinformacije. Meni napisali cak u specifikaciji i racunu “napuklo staklo” i zamenili su. Mogu i da okacim sliku za neverne bebe. Dijagnostiku mi ni zvucnik nije prosao (to su mi rekli doduse da ne menjaju), i istina, jako se slabo cuje, kao da je zacepljen (kad stavim prst na otvore i bez njega, isto se cuje).

Imao sam predobro iskustvo sa iStyle i na forumu i u njihovom servisu, al skuplje je 2000 din
 
Poslednja izmena:
Drugaru je vraćen telefon, kada je tek počela ta akcija. Super ako je tako
 
Imam mail od njih gde su potvrdili da ne rade telefone sa kopija ekranima..l
 
Uslovi zamene

Kao i svuda u svetu, Apple je za ovu servisnu proceduru propisao da telefon ne sme biti prethodno otvaran u neautorizovanim servisima, ne smeju mu nedostajati delovi – svi delovi moraju biti originalni. Nije dozvoljeno da na telefonu budu aktivirani senzori tečnosti i telefon ne sme biti fizički oštećen (slomljen ekran i slično). Ova zamena baterije po sniženoj ceni je dozvoljena samo jednom, za svaki serijski broj telefona.
 
Sta bi sa tim 11.3?
Kako vam radi na 6s? Ima li smisla najzad preci sa 10 na 11 na tom telefonu?
 
Za sada radi fenomenalno na 6s,nimalo se ne kajem sto sam presao sa 10.3.3.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Jel si direktno sa 10.3.3 na 11.3?
 
Za svaki slučaj bolje nemoj sa fona nego na iTunes shift restore.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
+1

Bas tako,mada u principu nije toliko ni bitno,do sada sam uvek radio OTA i sve je prolazilo super.
 
Pa dobro, napravi se bekap, uradi se OTA, ako je sve ok to je to, ako nije uvek moze restore i clean install preko kompa, valjda.
 
Preporucite neki tempered glass ali da prekriva ceo ekran? Moze i neki online shop pa da cekam ili koji i gde juriti kod nas?
I cisto informativno, zlu ne trebalo, na kraju da li i Macola i iStyle menjaju bateriju ako postoji ostecenje ekrana?
 
Prezadovoljn sam telefonom ali imam jedno pitanje.Danas sam uporedjivao kamere sa mog 6s i ortakovog 8.Bas je velika razlika u kvalitetu slike.Pogledao sam neke klipove na netu i ne cini mi se da je bas tolika razlika.Da li je moguce da je na mom menjana i kako bi to mogao da proverim.
 
Imam par kontakata sa puni imenom i prezimenom i sve mi se čini da mi je ranije u poruci stojalo sve . A sad samo ime, greškom danas poslao poruku.

Igore jel ima to da se podesi ili...
 
Ovo?
 

Prilozi

  • 194392B6-AC61-4D17-A8C5-2CF2071CE1D3.png
    194392B6-AC61-4D17-A8C5-2CF2071CE1D3.png
    76.5 KB · Pregleda: 141
Upravo to... Jel bilo ranije sve ?
 
Da li postoje neke cheap verzije wireless earbuds a da znate da valjaju? Nasao sam neke na amazonu ali svakima obicno nesto fali bar po review-ovima tako izgleda.
 
Da li neko od vas moze da me posavetuje, da li vredi uzeti polovan ajfon na kp-u u 2018-oj ?
 
+1
6s sljaka za sve pare,samo treba obratiti paznju na bateriju kod polovnih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma to je sad hvala Bogu 4000din sa zamenom, ja bih to uradio svakako i da je dobra batt , naravno u koliko planiram da ga zadrzim duze... mozda potrefis i tel koji podleze besplatnoj zameni, i jos TSMC cip :-D Bog da te vidi.
 
Stavim nocas telefon na punjac, vidim da ga puni, budim se par sati kasnije, telefon mrtav, nema reakcije nikakve. Probao da uradim hard reset sa Home / Power dugmicima, nista, ne daje znake zivota. Probao da stavim na drugi punjac, nista. Imal neko savet sta jos da probam pre servisa? Iphone je 6s

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Moze biti baterija da je jedinostavno pala na ispod dovoljne voltaze da bootuje telefon pa cak i da izbaci ikonicu batt. Ali postoji sansa da je neki strujni udar... Ako ga racunar ne vidi probaj sa batt prvo.
 
Stavio sam ga na drugi punjac i drzao ukljucenog jedno pola sata, nista se nije desilo! A kapiram da je do tada morao da se dopuni dovoljno da bar pokaze logo ili znak za punjenje ako ne da se upali.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kada padne kapacitet ispod 3.30V baterija je pala i nema trika da ukljucis tel istom osim da “sokiras” batt , ali takva batt je svakako za zamenu... Daj Boze da je batt ...
 
Daj boze, ali telefon je star 6 meseci, i baterija je drzala dobro, tako da mi to sumnjivo

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno