Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Znači 3 puta na dan ga punis [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nekad dva, nekad tri, spasava me power bank [emoji16] Ne mogu da menjam bateriju dok mi ne istekne garancija, jos godinu dana ovako [emoji38]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Što ne možeš? Ako je 6s i u garanciji, možda imaš onu falicnu bateriju, odeš u iStyle i zamene ti brzo, kroz koji dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nemam falicnu bateriju, proveravala sam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zbog cega mi ne radi backup? Backupujem lepo stari 6s na komp, metnem novi, odradim erase, restor from iTunes backup i on mi bukvalno odradi stari backup. Fale mi slike, neke aplikacije i uopste nisu rasporedjene kao sto trebaju da budu, tj kao sto su na starom telefonu.

Sta se dogadja?
 
Možda ti ovaj novi iTunes pravi problem? Probaj sa verzijom 12.6


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I meni je palo na pamet da je do toga.

Izbrisacu ovaj trenutni i instalirati prethodnu verziju, pa javljam rezultate
 
Isto ocaj zivi... Imam novu bateriju originalnu u njemu :S Apple store kida, 4 minuta, 9% za update xD
 
Samo da javim, 12.6 iTunes je odradio posao, nesto se izbola ova nova verzija, nije htela da napravi backup
 
Ево после дана и интезивног коришћења, имам осјећај да се телегон мало гуши, као да му недостаје снаге да извуче систем :/ Надам се да ће оптимизовати мало боље
 
Da li je realno da mi je baterija posle godinu dana pobrljavila? Nisam neki hard juzer, ne igram igrice (makar ne one zahtevne) ali u poslednje vreme bas brzo iscuri. Nemam novi ios da mogu njega da okrivim, a jutros mi se desilo da je bilana 31%, upalio safari i posle 3-4 minuta mi prijavljuje battery low tj. 20%... kako mogu da proverim stanje baterije tj. Da li je spremna za zamenu ili ne?
 
1) nemam mac
2) ne ulazim u program.

Al fala svakako
 
Nesto mi deluje nerealno da baterija toliko oslabi za godinu dana. Jedino ako ga nisi punio svaki cas, jer se jedno punjenje racuna kao jedan ciklus, nebitno da li je napunjen do kraja ili do pola.

Cak ni meni koji sam imao falicnu bateriju se nije desvalo to sto se tebi desava.
 
Ciklus se racuna kad se napini od 0 do 100, ukupno, a ne ako si ga punio od 35 do 100 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moram samo da okacim ovu sliku. Stajao mi telefon jedno par dana, nisam ga koristio
 

Prilozi

  • IMG_0024.PNG
    IMG_0024.PNG
    104.2 KB · Pregleda: 254
  • Like
Reagovanja: M J
Ja koristim Skype na samom telefonu? [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam mislio da mi telefon izigrava web kameru . Koristim trenutno free app EpocCam nize rezolucije. Ako hocu HD onda je ona 6$. To su mi predlozili za sada je ok videcu dalje.
 
Poslednja izmena:
Ne znam zasto komplikujes?! Ili koristi skajp na telefonu ili kupi kameru,mislim da moze da se nedje dobra za 2,3 hiljade...a imas i kod kineza za ispod hiljadu,verovatno nisu neke ali mogu da zavrse posao...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne znam zasto komplikujes?! Ili koristi skajp na telefonu ili kupi kameru,mislim da moze da se nedje dobra za 2,3 hiljade...a imas i kod kineza za ispod hiljadu,verovatno nisu neke ali mogu da zavrse posao...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Naravno mogu i te mogucnosti.
 
Ja eto prosto ne znam šta mi se dešava sa telefonom... Prvo me je baterija zezala, čudno se ponašala al' sad se to manjeviše unormalilo, al' sad imam problem sa internetom, tj., interesantno, al' samo sa Benč forumom, prvo sam mislio da je do samog foruma al' onda provalim da mi na kompu lepo radi, dok na telefonu ne koristim TT niti ikakve aplikacije već forumu pristupam preko safarija. Međutim u poslednjih 5-6 dana imam čudan problem, kad uđem na forum, prvo mi ne prepoznaje da sam ulogovan tj. traži mi ponovo log in, ali kad osvežim stranicu, već sam ulogovan, međutim ne zapamti mi šta sam poslednje pročitao već mi sve teme prikaže kao da imaju nepročitane poruke, čak i kada ih više puta ponovo pročitam. U čemu je stvar?
 
I meni se to dešavalo, uvek idi na https
 
Jes, it helpz, tenk ju
 
Kako vas sluzi 11.1 na 6s? [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene dobro. Koliko sam u toku, 6s je dosta dobro prošao za 11-icom
 
Nikako :)
Ja ga nisam ni stavio, a i necu jos neko vreme sigurno.
Morao bi da idem u banku da cekam red (ko lud sam bez toga) da mi se opet aktivira aplikacija (intesa), pa nece mi raditi vishe iGO, moracu da kupim novi, ali aj sto moram da ga kupim nego sto mi se ni on ne svidja kako izgleda, da ne pricam o fontovima na iOS 11, uzas, a plus sto nije sigurno kako ce raditi, samo mi fali sad da jos gubim vreme mlateci se sa baterijom ili nekim bagovima, kad mi sad sve radi super na 10.3.3.
Meni licno, nista nije toliko revolucionarno da bi preko svega gore navedenog presao i instalirao 11, ne trebaju mi brzhe animacije ni ruzni App store, baterija mi je zadovoljavajuca, itd. To je moje misljenje, kome odgovara, izvol'te :D
Inace, na 5 SE radi super, tamo sam instalirao jos od 11.02 verzije i sve je kako treba (ali to i nije moj telefon :p), naravno izgled fontova i gubitak iGO-a je tu, ali na tom telefonu pola navedenog nije bitno tako da je to ok. :D
Polako, ima vremena, nigde ne gori :D
 
Da rezimiramo: ne svidjaju ti se fontovi.

Intesa aplikacija mi radi bez problema, nisam morao da čekam ni u kakvom redu posle apdejta.

IGO ne koristim, pa ne znam. Ali bih voleo da mi objasniš kako to aplikacija podržava stari a ne podržava novi ios, to nikad nisam doživeo. Posle apdejta su mi ostale i aplikacije koje više ne postoje na AppStore-u

Baterija je otprilike na nivou 10.3.3, možda za nijansu lošija (primeti se ako baš zagledaš procente).
 
Ovaj 11.1 radi solidno. Jedino sto mi smeta je lag na 3D touch koji se pojavi posle par dana koriscenja. Reset resava problem, ali me nervira sto moram to. Npr, na 10ki to nije bio problem...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno