Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Uzmi, probaj. 6S lagano ide u korak i sa najnovijim iPhone modelima po pitanju brzine, kvaliteta izrade, kamere, features itd


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Uzmi i ne razmisljaj. Ja sam pre nekoliko meseci uzeo SE (prodao iP8) koji je u stvari 6s u malom. Za moje potrebe sasvim ok.
 
Ali 6S je dosta bolji. Ima bolju prednju kameru, zadnja ima OIS, duplo brži touch ID, 3D touch, da dodamo čak i taptic engine i svežiji dizajn....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Naravno znam to jer sam imao 6s koji mi je ukraden. Ali sam se oduvek palio na taj dizajn 5s/SE i sto je kompaktan telefon. Mozda sam pogresio sto sam sa 8 otisao na SE ali sada je gotovo. Sto bi se reklo posle....... :d
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa SE presao na 6s stari i ponovo se odusevio. Koristim njega a sinoc sam SE upalio da ubacim 12.1.1 i kako telefon radi bio sam bas zapanjen samo sto mi je ekran definitivno mali.
 
Znam da je mali u odnosu na 6s ali za neke moje potrebe i to koliko ga koristim dnevno (oko sat vremena nekada i manje) je dovoljan.
 
Kamera pred ja zapravo je ocaj na 6s pogotovo u zatvorenom prostoru kao da su pikseli razvuceni na 5mpx nekako mi lepse fotke izgledaju na SE sto se prednje kamere tice, zasnja je ista.. mislim da je tek ip7 sobio pobojsanu prednju kameru drasticno :)
 
Ali 6S je dosta bolji. Ima bolju prednju kameru, zadnja ima OIS, duplo brži touch ID, 3D touch, da dodamo čak i taptic engine i svežiji dizajn....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Zar 6s ima OIS? Ja mislim samo plus da ima.
 
Pa da da, samo plus ima. Ali mislio sam na seriju 6S, greška


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Počeo je telefon da mi se gasi dok sam napolju. Uopšte nije hladno (15 stepeni). Baterry Health je na 83%. Bio sam u iCentre i kazu da ne mora da se menja bat jer je tek na oko 200 ciklusa. Rečeno mi da updejtujem na 12.1.1 iako mi je pre toga bio na 12.1. Problem je i dalje tu nakon updejta. Telefon se ugasi iako ima oko 80% napunjene baterije i kada se ponovo uključi baterija je na 10%. Mislim da ću ipak zameniti bateriju bez obzira šfa kažu u servisu. Nakon updejta na 12.1.1 vise ne mogu da otvorim neke spreqdsheetove koji su mi vrlo bitni preko Numbers koji su na iCloud. Samo piše download error. Šta da radim? Definitivno se korisničko iskustvo pogoršava kada se updejtuje iOS. Ako se problem nastavi, zbogom Apple.
 
Ne pogorsava se kod mene radi se savrseno i kada vuce sa klauda... mene vise buni health 83% a 200 ciklusa proveri da li je uredjaj obuhvacen zameni baterije...
 
Proverio sam. Nije. Telefon je kupljen prosle godine u Septembru. Da li je možda razlog slabog batt helta Spiegen Tough Armor fotrola koja je prilično debela?
 
Poslednja izmena:
Kakve veze ima futrola sa baterijom :-D proveri ti koliki je health baterije za itools ili slicnom app mada za god dana da se svaki da puni ne bi imao preko 365 ciklusa hahaha
 
Jer greje telefon. Baš ima dosta te gume koja naleže oko telefona pa je bukvalno izolovan. Proverili su Health baterije u iCentre u,na 83% je. Dokumenta i dalje nece da skine sa iclouda. Samo vrti waiting to download i onda izbaci download error i na kraju Numbers was unable to open the file.
 
Jesi li probao restore? :) probaj preko icloud sajta da li vuce potatke?
 
Proradilo. Isao sam na Copy. Nakon toga je otvorio dokument. Da li postoji opcija da se dokument koji se obrađuje u telefonskoj memoriji automataki bekapuje na icloud?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni je batt health 90% a gasi se kao lud. I ne traje mi ni 2.5 sati usage. Prijavio sam se na istyle da mi zamene dok je jos uvek ova akcija do nove god, ima jedno mesec ipo vec i nista se ne desava tako da sam odustao. Koristicu ovako tj puniti tri puta na dan da vidim da li ce biti bolje kada malo otopli.
 
Nesto se nisi dobro prijavio evo nas cetvoro zamenismo u istyle za dan svi
 
Meni je batt health 90% a gasi se kao lud. I ne traje mi ni 2.5 sati usage. Prijavio sam se na istyle da mi zamene dok je jos uvek ova akcija do nove god, ima jedno mesec ipo vec i nista se ne desava tako da sam odustao. Koristicu ovako tj puniti tri puta na dan da vidim da li ce biti bolje kada malo otopli.

Prijavis se preko sajta, dobijes mail, link iz maila koristis da bi zakazao termin i dobijas mail kao potvrdu da si zakazao termin u servisu za zamenu baterije. Sve glatko funkcionise.
 
Da, sve je to ok ali ja na link za zakazivanje termina cekam mesec i nesto dana vec
 
Meni je hit. 200 ciklusa baterija 83%? Ja na 6 imam 400 ciklusa i health 100%??? Ne znam na koju foru, šta? @inginius Idi u promobi servis, nema zakazivanja, odmah sutra dan telefon je spreman. Cena je 2990


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
da baterija je cudno pokrsena ali ko zna mozda je tel letos stajao na suncu po ceo dan.... degradacija proverena :-D isto vazi sad za zimu... a mozda je i u2 vrisnuo pa vuce batt i kada ne treba...
 
Poslednja izmena:
Meni je telefon baš sad stigao iz promobi, zamenili bateriju. Stara je imala health 85% i užasna je bila. Sad sam uhvatio zadnji voz i biću miram jako dugo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam na SE menjao batt inace trajala je top 500 ciklusa 84% health ali sam odlucio jer ne planiram SE da prodajem pa na duze staze sam miran...
 
Pa upravo to, iskoristiš sniženje i ne boli glava. Savetujem svima da iskoriste još ovih desetak dana da zamene pa makar health bio u 90% [emoji38]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Evo upravo sam pogledao battery health i stoji Service. Zameniću je ovih dana.
 
Jel mozete da preporucite neko zastitno staklo i futrolu za 6s plus? Koja je razlika izmedju onih 3D , 4D, 5D ? Meni sve to isto... Prodaje li neko originalne futrole a da nisu po onim ludim cenama iz istyle?
 
Nazad
Vrh Dno