Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Ja zimi bez battery case-a ne izlazim, za svaki slučaj. Mada da kunem u drvo ovaj zamenski 6s me nije do sada zezao na hladnom, sad će još malo godinu kako da imam. Samo planiram krajem godine da mu zamenim bateriju i miran sam još neko vreme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam bio baš na velikim hladnoćama, fon ladan ajoj al ne gasi se, niti je ikada..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je bio u jakni na hladnoći onda neće. Probaj nešto da uradiš sa telefonom na velikoj hladnoći, da slikaš nešto. Opšte poznato da iP ne trpi minus.
 
Ja sa SE na minusu nikada nisam imao problema. Drndao sam 9gag na minusu preko celulara redovno. Ne znam jedino na ios11 kako ce biti, posto jos nije bio minus neki :D
 
Ako je bio u jakni na hladnoći onda neće. Probaj nešto da uradiš sa telefonom na velikoj hladnoći, da slikaš nešto. Opšte poznato da iP ne trpi minus.

Sad ću ti kažem šta sam tačno radio.. Dop se sa bratom na wa, pisao sms kevi i zvala me devojka. Posle toga sam prelistao story na Instagramu i snimio trubače u knez milhajlovoj... Msm snimak 10ak sek al ono.. Sve na cellular naravno.. I nikakav problem, fon bi inače bio mlak ili vruć a bio je baš leden.. Ne nosim case pa osećam na aluminijumu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na minusu si sve to radio? Čisto sumnjam da je bio minus.
 
Ja prosle godine nikada problema nisam imao sa slikanjem i snimanjem preko cellular. Bio sam na Kopaoniku mesec dana, tako da sam telefon konstatno vadio na minusu
 
Koliko se secam prosle godine u ovo doba na Kopaoniku nisam imao problema sa mojim iP6s. A bilo je bogami hladno.
 
Na minusu si sve to radio? Čisto sumnjam da je bio minus.

Druže, to što je određen broj korisnika imao problem ne znači da imaju svi. Evo javljaju se ljudi koji takođe nisu imali problem.
Takođe kao što ima dosta ljudi kojima fon spada u program besplatne zamene baterije ima i nas dosta kojima ne spada..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni i dalje padne na 1% i tih 1% drži par sati... NEgo nemam vremena sad da odem do iStyle..
 
Koliko je realna razlika u bateriji između 6s i 6s plus?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako su iste starosti i baterija istog kapaciteta mozes da racunas da ce trajati pola dana duze na 6s+.
 
Pozdrav. Imam par pitanja. Idem danas da gledam par polovnih iP6s. Ovo bi mi bio prvi iPhone uredjaj.
Na sta bih posebno trebao da obratim paznju?
Koliko je "normalno" trajanje baterije na 6s?
Molio bih za pomoc. Hvala unapred!
 
Sve je od koriscenja do koriscenja... ali ti je vec mator telefon ne ocekuj neke baterije... obrati paZnju da nije kinez :p sve ostalo kako ti se posreci... mikenzi je pisao jedan tekst na sta treba obratiti paznju
 
Hahah obraticu :D
Jel skoro pisan taj tekst ili ne? Nikada nisam pre posecivao iPhone teme
 
Pre god dana probacu naci url u sustini dobar izbor pravis odlican je to telefon samo u startu znaj da od baterie koja je original ne ocekujes previse i da ce vec idice zime biti za zamenu... a usage zavisi od korisnika...
 
Vazi, hvala puno, ako nadjes okaci.
U principu rekao sam da neci preko 300e dati, mozda 10e preko, mislim da za taj novac moze da se nadje solidan primerak. Ima ih i dosta u garanciji ali ili su zakljucani na MTS ili su rose gold a ta 2 mi bas ne odgovaraju :D
 
Računaj samo krajem godine da ćeš menjati bateriju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako smorio pa covek dao 500e za tel normalno da ce da proba :)
 
Da li se nekom desava da kamera nije htela da se upali i da zamrzne na instagramu? Instaliran poslednji update ... Nakon sto sam ga upalio i ugasio radi normalno za sada
 
Poslednja izmena:
Desavalo se meni na wa cesto. Za insta ti ne mogu reci jer nisam bas aktivan korisnik instagrama u smislu da cesto sharujem nesto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sporije je ulazio u kameru i instagram, pratiću da li će se to ponavljati.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Odusevljen sa 6S i novom baterijom na 11.3 beta 3 telefon sluzi samo za test i gejming... ovo sto je prikazano je 90% gejminga :)



 

Prilozi

  • IMG_0178.PNG
    IMG_0178.PNG
    359.7 KB · Pregleda: 122
Poslednja izmena:
Ljudi ako moze pomoc!!!
imam iphone 6 64gb i od jutros imam'' stuck on apple logo'' problem
Da li je neko imao iskustva sa ovim problemom, i kako ga prevazici?
radio je normalno, ali dok sam updejtovao app, upalio sam igricu i verovatno se preopteretio.. lupam sad al u svakom slucaju krene da se pali i samo stoji beli ekran sa apple logom.. hard restart ne pomaze..(meny +power i meny+power+ minus volume) Dajte savet
 
Nazad
Vrh Dno