Šta je novo?

Lost Ark - Hack and Slash MMORPG ( ex Project T)

Gorr

Čuven
Učlanjen(a)
24.08.2000
Poruke
1,978
Poena
995
Moja oprema  
CPU & Cooler
CPU: INTEL Core I9-10900KF 10-Core 3.7GHz (5.30GHz) CPU Cooler: Noctua NH-D15 Black
Matična ploča
MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI
RAM
KINGSTON DIMM DDR4 64GB (2x32GB Kit) 3600MHz HyperX FURY RGB
GPU
Gigabyte Aorus RTX 2080 SUPER 8G
Storage
SAMSUNG SSD 970 EVO PLUS 1TB NVMe M2, Seagate 6TB IronWolf Pro NAS
Kućište
Be quiet! BGW34
Monitor
Dell U2713HM
Ostale periferije
APC SmartUPS 1000
Pristup internetu
  1. Optički internet
video vec bolestan video,ali dzabe kad to nece napustiti azijsko trziste

a i da prevedu za eu/us nece to bude skoro bar 4/5 god

ni Lineage Enternal koji je na slicni fazon i star je vec par godina ga isto nema za eu/us trziste
 
Zvanicno planiraju igru za global market, pa valjda nece bas tako dugo da potraje...

Art Style je fenomenalan i totalno po mom ukusu, ostah bez teksta posle videa.
 
Mislio sam da nikada necu docekati najavu Diablo III :)
 
Diablo III u Trine okruženju. :) Ovo place za PhysXom.
 
Poslednja izmena:
ni Lineage Enternal koji je na slicni fazon i star je vec par godina ga isto nema za eu/us trziste
Ja vec godinama cekam da neko kaze bilo sta za Lineage Eternal :/ Kao igrac Lineage2, zeljno sam iscekivao tu igru kad sam video lozacki trailer pre X godina i na kraju ne bi nista, pomislio sam odustali su od tog projekta jer krastavac izasao je Diablo 3 i onda truba za ostale. I sad mi ti kazes da to postoji vec par godina? Par godina to igraju mali zuti? E ako je tako necu da ga igram sve i da izadje za nase trziste iz principa, jer nece od mene dinar da vide posto im ne znacim nista posto ga nisu izdali odma.
Mislio sam da nikada necu docekati najavu Diablo III :)
Sto se mene tice, ja sam Diablo 3 docekao sa Path Of Exile. Mislim da su ti ljudi napravili strasno dobru igru, pravog naslednika Diabla2, pritom je dali svima da mogu da igraju, i to sa modelom placanja gde te zaista ne teraju da placas NIKAD, mkzes da igras sasvim besplatno. Zato sam podrzao projekat, i tamo sam Supporter, jer ako sam mogao Blizzardu da dam stotinei stotine evra za razne Diable2 i ekspanziju za njega, WoW-ove i pretplate i ekspanzije, Diable 3, e pa nece vise. Odvratni su, kapitalisti pravi, od mene vise cvonjka cvonjavog nece da vide. Od sad dajem love samo projektima kao sto su PoE, LoL, i slicnim...
 
video vec bolestan video,ali dzabe kad to nece napustiti azijsko trziste

a i da prevedu za eu/us nece to bude skoro bar 4/5 god

ni Lineage Enternal koji je na slicni fazon i star je vec par godina ga isto nema za eu/us trziste

Pa Lineage Eternal nije izasao ni u Koreji, sve sto smo videli je onaj gameplay star vec nekoliko godina sada i od tada nije bilo nicega. Treba da prikazu novosti na dolazecem G-star koji je 20-tog novembra, verovatno je napredovala igra.
 
Ako ne izadje u isto vreme kod nas i kod zutaca, i ako ne bude imala korektan sistem placanja od menestvarno nece videti dinar jedan, iako sam bio totalno spreman da placam i 20e mesecno kad sam video taj prvi trailer. Jednostavno fukse su i ne zasluzuju paznju.
 
Sto se mene tice, ja sam Diablo 3 docekao sa Path Of Exile. Mislim da su ti ljudi napravili strasno dobru igru, pravog naslednika Diabla2, pritom je dali svima da mogu da igraju, i to sa modelom placanja gde te zaista ne teraju da placas NIKAD, mkzes da igras sasvim besplatno. Zato sam podrzao projekat, i tamo sam Supporter, jer ako sam mogao Blizzardu da dam stotinei stotine evra za razne Diable2 i ekspanziju za njega, WoW-ove i pretplate i ekspanzije, Diable 3, e pa nece vise. Odvratni su, kapitalisti pravi, od mene vise cvonjka cvonjavog nece da vide. Od sad dajem love samo projektima kao sto su PoE, LoL, i slicnim...

Meni Path of Exile nikada nije ostavio utisak kao da igram Diablo, sto nije lose samo po sebi. Ove nove H&S igre me podsecaju na:

Lost Ark Online - Diablo III (ako izuzmeno azijsku ikonografiju)
Path of Exile - Titan Quest
Grim Dawn - Nox

PoE jos uvek igram manje vise aktivno i uvek kada upalim igru imam osecaj kao da igram naslednika Titan Questa. Igra odise takvom atmosferom.

Sudeci po trejleru ovaj Lost Ark bas lici na naslednika Diablo II, kako sam ga ja zamisljao. To je taj graficki stil, samo bez azijskih maceva i nekih drugih elemenata.
 
Path Of Exile deluje nekako mnogo mračnije i odvratnije od Titan Questa...

Inače...
Smile Gate vec tri godine razvija ovu igru, krili su je kao zmija noge. :)
Ovde se o dotičnim Smile Gate priča kao da su nešto ultra popularni, te su imali nešto da kriju poslednje tri godine, a ja realno prvi put čujem za njih.
 
Poslednja izmena:
Kreatori najkrs ali i najpopularnijeg azijskog FPSa na svetu, CrossFire.
 
Kreatori najkrs ali i najpopularnijeg azijskog FPSa na svetu, CrossFire.
I za to nisam nikad čuo... Ne znam, nekad sam baš gotivio taj njihov trip, Lineage 2 sam igrao na oficijelnom serveru kad je 99% ljudi ovde igralo na piratskom (pre WoW era), ali sam u poslednje vreme totalno ispao iz tog štosa.
 
Meni ovo lici na tipican azijski trash, gde stalno pate za tim da hiperbolisu neku zapadni trip i na kraju naprave cirkus, a svedoci smo da cak postoji i povratni uticaj sto je nesto sto me mnogo vise zabrinjava.
Koliko god dobre animacije bile (mada koliko vidim dok oni izbace igru UE5 ima da izadje) nije neki trip kad jednim potezom ubijes 10+ creepa
Posle TQ ja nijedan H&S nikako da nadjem, probao Path Of Exile ali nije to-to.
Mozda Grim Dawn me zainteresuje ali cekam full release, necu da se smaram sa ovim alfama/betama.
 
Realno,nisam neki ljubitelj,iako volim istoriju i kulturu srednjeg veka i ranije,neke njihove arhitekture i nekog,ajde da kazesm,stila koji maksimalno forsiraju u igrama.Nekako mi sve to vestacki napumpano,jos kad na tradiciju nalepe high tech efekte u igrama meni je muka.Ovo deluje dobro,ali sta je sve delovalo dobro iz Koreje pa na kraju ili nije stiglo ili je stiglo,a bolje da nije(Archeage najsveziji primer).
Nzm zasto mnogi uporedjuju POE sa Titan Questom,koji su meni licno uz D2,najbolji ARPG ikada,prosto totalno drugacije igre,od okruzenje,buildovanja karaktera,loota pa i gameplay-a poprilicno.U svakom slucaju vise sam ih igrao od Diabla 2 i vise zaobave su mi donele.Ali D2 i dalje ostaje klasik.Grim Dawn sam malo probao kod ortaka i ono je zaista sjajno,uzimam sigurno.Titan Quest dignut na visi nivo.Sve u svemu u poslednje 2 - 3 godine imamo vrlo kvalitetne ARPG naslove,pa makar oni bili i za kratku upotrebu(Incredible Adventures of Van Helsing npr.)sto mene licno raduje,jer posle nekoliko godina sunovrata i suse ovaj zanr ima buducnost.Sto je jako bitno za zanr okrenut,uglavnom,PC-u.Red je sad na RTS.
 
Poslednja izmena:
Ovde se o dotičnim Smile Gate priča kao da su nešto ultra popularni, te su imali nešto da kriju poslednje tri godine, a ja realno prvi put čujem za njih.

G@W ti je vec odgovorio, a poenta nije bila da su oni ultra popularni nego da je uspesno cuvana vest o razvoju ove igre.
 
a od koga su je čuvali kad niko nije ni čuo za njih, a kamo li za igru. evo ja krijem da pravim ultra mega hit koji će da se pojavi za 96 godina. baš mi ide od ruke ovo skrivanje, a?
 
a od koga su je čuvali kad niko nije ni čuo za njih, a kamo li za igru. evo ja krijem da pravim ultra mega hit koji će da se pojavi za 96 godina. baš mi ide od ruke ovo skrivanje, a?

Pa kako ne kapiras kad je sve kristalno jasno?
Desetorica Koreanaca se skupila na jedno mesto ne bi li napravili najbolji H&S jRPG ever created da bi ga cepali u LAN.
Oni, samo oni i niko vise!
Svako od njih je 3+ godine imao maltene dupli indentitet, preko dana su imali normalan posao kao i svi drugi Koreanci trudbenici,
medjutim posle radnog vremena su se u tajnosti sastajali u jednom podrumu i stvarali savrsenstvo (완전).
oni koji su bili samci lagali su da idu kod devojke, oni koji su bili ozenjeni lagali su da idu na vojne vezbe (Severni Korejci krastavac),
da vezbe ne bi privukle suvise paznje bilo je tu i drugih izgovora, joga, tekvondo i statijaznam.
Medjutim, kako se za ovo saznalo?
Naime naislo je do razlaza u kreacijji likova i klasa, jedna grupa je htela da ubaci Voltrona dok je pa druga htela da ubaci one transformerse (Robotek?) iz Makrosa, a jelte mogao je biti samo jedan.
oko Minmej klase su se svi odmah slozili.
Tenzija je vremenom rasla, jedna grupa je nadvalada drugu, ostao je samo jedan koji iz pukog ocajanja leak-uje sve na internet ne bi li napakostio svima.
Ako on ne moze da ima igru kakvu on hoce, nece vala ni oni!
Posle je otisao da cisti minska polja na granici izmedju Severne i Juzne Koreje.
The rest is history...
Kako ovo nije moglo da ukapira od samog starta?
 
Poslednja izmena:
svaka tebi čast :)
 
Ta grupica anonimnih programera iz Juzne Koreje je napravila igru koja je do sada zaradila 4.5 milijarde dolara, sto je svrstava odmah iza WoW i CoD serijala po zaradi.
 
al sam ja out..
 
pa šta znam... otkud onda da je jedan od najuspešnijih projekata na tržištu? meni ne deluje ništa spec, štaviše ne bih ni igrao to nikad.
 
koji je način plaćanja? sub, p2w, p2p?
 
Nazad
Vrh Dno