Šta je novo?

Lost Ark - Hack and Slash MMORPG ( ex Project T)

I taman ima vremena da se do tad nauci Korejski, cisto za svaki slucaj ako ih bude mrzelo da prevode.
 
U najnovijim gameplay snimcima deluje da je grafika totalno osakaćena u odnosu na ono što smo videli:

 
izgleda da su je jos vise osakatili za ovu godinu :)

 
CBT









 
Poslednja izmena:
Meni je dobro izgledala pre par godina, kad sam je prvi put video, neki early build... od tad, svaki put kad je pogledam, sve gore izgleda i deluje:

prvo, postepenu su grafiku toliku downgradeovali, da ovo jedva lici na onaj prvi gameplay trailer koji se pojavio i koji je izazivao wow efekat

drugo, previse su kameru odzumirali od likova, dal da bi vise licila na Diablo il da bi bilo preglednije, ali mnogo slabiji graficki utisak ostavlja toliko odzumirana, vise nisu toliko u fokusu likovi i njihove predivne animacije.

trece, UI mi sve gore izgleda, ceo interfejs je drugaciji, previse texta na ekranu, iznad likova, na svakom cosku... jos azijska slova... jeste da ce biti engleske verzije, ali mi bas bezveze deluje u odnosu na prvi gameplay trailer... steta, igra izuzetno obecava i impresivna je bez sumnje, ali ne svidja mi se kako napreduje.

Edit

sad vidim da se taj odzum desava kad je boss fight i kad se igra u vise igraca, tako da mogu i da zanemarim tu zamerku, a sto se grafike tice mozda je i do (ne)kvaliteta videa...
 
Poslednja izmena:
Meni je dobro izgledala pre par godina, kad sam je prvi put video, neki early build... od tad, svaki put kad je pogledam, sve gore izgleda i deluje:

prvo, postepenu su grafiku toliku downgradeovali, da ovo jedva lici na onaj prvi gameplay trailer koji se pojavio i koji je izazivao wow efekat

drugo, previse su kameru odzumirali od likova, dal da bi vise licila na Diablo il da bi bilo preglednije, ali mnogo slabiji graficki utisak ostavlja toliko odzumirana, vise nisu toliko u fokusu likovi i njihove predivne animacije.

trece, UI mi sve gore izgleda, ceo interfejs je drugaciji, previse texta na ekranu, iznad likova, na svakom cosku... jos azijska slova... jeste da ce biti engleske verzije, ali mi bas bezveze deluje u odnosu na prvi gameplay trailer... steta, igra izuzetno obecava i impresivna je bez sumnje, ali ne svidja mi se kako napreduje.

Edit

sad vidim da se taj odzum desava kad je boss fight i kad se igra u vise igraca, tako da mogu i da zanemarim tu zamerku, a sto se grafike tice mozda je i do (ne)kvaliteta videa...

Brate ima li nesto p da vredi o tvom misljenju? A da nije VR:d (na stranu sto ovo svakako nije nareprezentativiji primer).
 
Kako nema, nahvalim igre koje to zasluzuju...
 
downgrade je primetan a i u onim prvim early build snimcima nisu bila one brojke i silni UI, što bi bilo super kad bi moglo da se poisključuje.

ja ovo dok ne vidim da je izašlo i da može da se proba/kupu za razumne pare neću da ocrnjujem,
najgore što mogu da urade je end game da zeznu (diablo 3) onda posle jedno 100 sati igra postaje ko svaka druga single player igra.
 
Da li neko zna da li ce doci verzija za evropu? Navodno je izasla za RU. Ili, ima li neki normalan nacin da se podje igrati Korejska verzija a da se ne kupuju profili za 30$ sa njihovih marketa.
 
Da li neko zna da li ce doci verzija za evropu? Navodno je izasla za RU. Ili, ima li neki normalan nacin da se podje igrati Korejska verzija a da se ne kupuju profili za 30$ sa njihovih marketa.

Kako su krenuli izgleda i da ne misle da je izbace za EU trziste. Da sada nisi pomenuo igru totalno sam i zaboravio na nju. Prosle godine sam se bio interesovao i cak sam bio resio da uzmem taj nalog ali bila je neka fora da mora da se kupi njihova kartica ili ti neciji broj da oni aktiviraju pa onda je bilo nesto da se budzi da bi se sve prebacilo na engleski i onda ti niko vise ne garantuje koliko ces vremena provesti u igri dok te ne banuju tako da sam odustao od svega toga.
 
Poslednja izmena:
Jedino su rekli da ce biti vesti o zapadnoj verziji ove godine i to je to.

Cekam ovu igru citavu vecnost, valjda cu je docekati :D
 
Posto ovo planiram long term da igram, necu da se petljam sa nijednom verzijom koja nije EU i official na engleskom :D Dosta sam video igre da znam da ce da mi savrseno legne. Samo treba docekati :D
 
Da star citizen ne izadje prije od EU servera :) Valjda ce se ova RU verzija moci normalno igrati.
 
lol Cisto sumnjam da Star citizen ikada izlazi :D
 
Ako nekog zanima,moze da se igra bez problema na ruskim serverima sa engleskim prevodom koji nije nimalo los!Jeste da je malo cimanje oko pravljenja naloga,vpn-a itd,ali nije nista komplikovano!Opalio sam jedno 2h sata i igra radi savrseno,ping je kod mene izmedju 50 i 60ms,klizi samo tako!Odlicno je optimizovana!Upustvo za upotrebu:D

Moram da napomenem da "engleski patch" sadrzi trojanca pa ako nekome to smeta bolje da u startu batali!
Meni igra nije htela da se pokrene zbog RivaTunera...potrebno je samo setovati "Application detection level" na none!
 
Ja imam već akount na mail .ru ostao mi od Archeage,sad skidam igru....možda se smiluju pa ću igrat bez vpn

Sad,dali se taj trojanac može nekako uklonit iz prevoda?

Koju klasu igraš?Prizivaćeljnica(Sumoner) izgleda zafrknuta

BTW open beta je u Ru
 
Poslednja izmena:
^
Imas u opisu klipa koji VPN se koristi!Dobro je sto ima 3 dana free trial bez unosenja podataka od kartice!Moze se "trojanac" ukloniti,ali onda nema nista od prevoda!
Nisam nesto ni gledao koju cu klasu izabrati,odmah sam uzeo warriora samo da testiram igru i odose 2h sata!
 
Juče i danas igram oko 6-7 sati,osim prelepe grafike nemogu igri dati niti prolaznu ocenu

Samo neko trčkaranje,smor živi od igre,jes da sam tek 19lv i da još nisam probao barke i ostalo,kraftanje i gathering,ako ima toga,a valjda ima kada se oprema može uništiti,ne dojde mi reč za ovo

Neznam,il sam ja prestar za ovo il su igre sve na isto kopito...nevidim razliku od Tre of Savior,sem grafike

Diablo III je tatamata za ovu igru
 
I mene malo plasi ta silna kompleksnost sistema u igri, ali imaj u vidu da je recimo i taj isti D3 prilicno dosadan u fazi levelinga, tacnije dok ne pocne sinergija itema i bonusa.

Upravo igram novu sezonu D3 nakon visemesecne pauze, skroz mi je ok. :)
 
Meni je ovo ko neki flash back,sličan rompompom je bio sa igrom Devilian,pa posle toga sa Tree of savior...i tako svaki azijski ARPG

Obe sam igrao reci piši možda 15 sati,i sve to na silu,aj iza čoška biće bolje,interesantnije...prc milojka,nemam živaca da ubijam horde nekih kvazi monstruma,kojima neznam niti ime a nit poreklo

Nisu sposobni napravit Dungeon Siege,Neverwinter ili Titan Quest,pa da bude mmo,itak ovi rusi su više asocialniji neg ja,pola sata pred pećinom čekat za grupu,dok nisam ušo sam i očistio je

Oću reć da niti u grupi igra me ne vuče da je igram,moja ocena za ovo šta sam vidio najobičniji prosek
 
^
Potpuno se slazem sa tobom,levelovanje je uber dosadno!U pocetku sam pokusavao da pratim pricu,ako je uopste ima,ali sam na kraju odustao!Lore uopste ne postoji,vrte se 3 tipa zadataka i tako svaku zonu do sada!Ono sto me za sada drzi je to sto je @Spirit napisao ...End Game i sta on nudi!Posto je igra F2P,ne zalim se puno!
P.S Nemoras da cekas za invite u grupu!Samo se prijavis i cepas dalje dok te ne pozovu!
 
Poslednja izmena:
Zvanicno je sada


Amazon je studio koji ce za zapadno trziste napokon izdati igru.

Graficki/po mogucnostima - iako sada vec par godina stara - igra i dalje deluje vrhunski. Problem - je sada - po meni sto umesto da su je izdali pre godinu dve za EU/US trziste kada je bila relativna "tisina" u zanru, oni ce je izdati paralelno sa Diablo Immortal , POE2 i jos par naslova posle toga.

Svakako - ako nista drugo ono zbog grafike/znatizelje cu igru probati - sada se vec sve mane i prednosti iste znaju - nije savrsena - ali je definitivno igra koja je donela odredjene novine u zanr.

 
Nazad
Vrh Dno