Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Au, katastrofa, očekivao sam maksimum 18.000 RSD...
 
Pa šta ste očekivali od naših derikoža koji su do juče galaxy s5 prodavali sl7a 85.999. Drugo, L630 je još uvek u velikom broju radnji 18.999. U winwinu, gigatronu i tehnomaniji se ne kupuju telefoni. Na KP će biti za manje. Za ove pare na KP može da se nađe L735.
 
Poslednja izmena:
Sta bi sa onim touch bugovima, gledao sam ranije po forumima da je bilo problema. Jel to hardver ili software? Ako je neko probao nek javi da li radi kako treba.
 
Bio sam malo pre do telenora na uscu i devojka koja tamo radi mi je rekla da ce lumia 535 uskoro doci kod njih i dala mi je telenor kontakt novinice, gde pise da ce 535 kostati 1 dinar uz prenesi ekstra paket...takodje je rekla da ce uskoro stici i neki kineski telefoni, tipa meizu i slicni. :)
 
Onda je pametnije da se sačeka Lumia 532, ona isto stiže internacionalno u februaru, znači do marta bi trebalo da se pojavi kod nas
 
532 je slabiji model od 535 i meni je skroz nezanimljiv. Zbog nedostatka blica i manjeg ekrana. Jedino mozda ima malo bolju bateriju
 
Meni su oba zanimljiva, ovaj 532 ima i glance screen i još neke zanimljive funkcije, oba imaju snapdragon 200 quad core na 1.2 Ghz i po 1GB ram-a... 535 veći ekran, 532 manji ekran, i kamera bez blica... Stim da 535 ima i bolju prednju, i gorila glass 3... Ali ovaj je samo 89 evra što je veliki +.... 535 me odvlači ova cena što se pojavila 22.000..... Mnogo je to... Očekiva sam nekih 18.000 maksimum
 
Ma ta cena je glupost. Max po meni je nekih 16 000 . Sve preko toga dranje. Te radnje su inace preskupe ,nemoj uopste kupovati telefon tako.
 
Preterali su sa cenom. Bas bas... U Nemackoj standardna cena 119€. Skoro duplo ovi nasi uzmu..
 
Ali ce kod nas biti kod operatera, pa ce po oglasima moci da se nadje za pristojnu cenu. A cene u zvanicnim radnjama su standardne, +30% pa navise u odnosu na evropu... srbija :)
 
Ajde, ta cena je ok još. I prešao bih sa L520 sutra, al me zeza taj problem sa touch-om. Ne znam sta da očekujem, čuo sam da revizije 3.0.0... (valjda tako nešto) nemaju problem, al onda vidim da nije bez izuzetka... Stvarno nemam pojma da li pazariti ili ne. :)
 
Moj 535 je plaćen 119.00 EUR = 14,544.44 RSD.
Jedna stvar me interesuje. Imam u stanu WiFi mrežu koju koristim da se telefonom nakačim na Viber, Skype, WhatsApp i sve što mi treba online. Kako da sprečim telefon da se kači na internet preko SIM kartice, da ne bi plaćao? Imam mts prepaid broj.
 
Ako ima u handy radnji ko je zainteresovan neka se proseta i pogleda koja je verzija hardvera. Da vidimo da li su uvezli nove serije...
 
Moj 535 je plaćen 119.00 EUR = 14,544.44 RSD.
Jedna stvar me interesuje. Imam u stanu WiFi mrežu koju koristim da se telefonom nakačim na Viber, Skype, WhatsApp i sve što mi treba online. Kako da sprečim telefon da se kači na internet preko SIM kartice, da ne bi plaćao? Imam mts prepaid broj.
Settings -> cellular+SIM i Data connection stavis na OFF...
 
Mobile arena u Ušću Microsoft Lumia 535 Dual Sim 16.499 RSD pa izvol'te.
 
smartarena je prodavnica. Ima plava,bela i crna. DualSim za 16.499 rsd.
 
Ne znam, drugar kaže da je dobio neki update... Skroz drugi telefon... Videću sutra...
 
Stigla u Giga***, bezite od ovoga, plastika jadna, kvalitet isto, ekran los, i ono sto je najbitnije, secka pri skrolovanju glavnog menija ili u aplikacijama
 
Seckanje je vezano za touch, potrebno je uraditi update...

Svakako vredi 135€!
 
Ima ga sad skoro u svim prodavnicama...
Kupujem ga sigurno za koju nedelju...
:'D
 
Cekam da dodje u telenor pa cu uzeti ako je nova verzija bez touch bug-a. Video sam na netu clanak da ms i dalje radi na touch problemu, verovatno ce biti jos jedan update.
 
Pa ako i poprave touch bug ostaje uzasan displej sa uzasnom reprodukcijom boja
 
Mislim da je kod njega IPS ekran, ali prijatelj tvrdi da je došlo do izmene boja nakon update-a, da su naglašenjije, nisam mogao da vidim to, jer je fljusnuo glare foliju...

U podešavanjima izostaje ona varijanta, gde se mogu dodatno naglasiti boje... Verujem da će MS biti dovoljno pametan, pa će to vratiti... Videćemo...
 
Samo da dodam, ova u ušću od 135€ ima dve godine garancije...
 
Zanimljivo, pretpostavljam da ove u Srbiji nemaju bug-ove... Jer su to imale samo ove prve proizvedene tamo od decembra, sad je februar...
 
Nazad
Vrh Dno