Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

I samo da znaš da je malo obogaljen u nekim podešavanjima...
 
Pa dobro za te pare i ne ocekujem nesto previse bio bi mi kao drugi telefon jer jos uvek ne zelim da se odreknem androida bar dok ne vidim kako ce mi se svidjati wp eventualno kasnije cu razmisljati o nekuj skupljoj Lumii
 
Ma naravno, nego volim da ljudi budu upoznati sa nekim činjenicama, zato i forumi služe!
Ti ćeš najbolje videti šta ima, odnosno nema na wp, možda ti se ne dopadne, a možda te i oduševi... :)
 
Poslednja izmena:
Naravno zato sam i pisao ovde da cujem misljenje mada sam procitao celu temu i video od prilike mane ovog telefona ali mi deluje da je ok u ovom cenovnom rangu razmisljao sam o svim mogucim opcijama za drugi telefon on Nokie Ashe do Blackberry Bold 9900 pa je sada i ova lumia usla u uzi izbor nemam fixni budzet pa je to najgore ne znam za sta da se odlucim slatke muke
 
Kako si ti zadovoljan sa telefonom iako je kako ti kazes malo lenj?Meni se uzima bas ova lumia jer je povoljna ima blic navigaciju ekran 5 inca ali to sa ekranom me odbija.

Sve ukupno sam zadovoljan, da ne pišem sad koje su mane i prednosti to imate u svim recenzijama. Jedine zamerke koje imam su taj, malo sporiji display sensitivity (nemam onaj bug ponavljam jer imam rev. 3.0) i slabiji kvalitet plastike, dakle krcka malo prilikom jačeg stezanja (nekome ovo neće biti problematično). Za ove parice ok tel.
 
Odakle vam to da verzija 3.0 nema problema sa ts ? Na wc forumu su se javljali bas sa tom revizijom . Oni sa valjda 0.5.00 ili tako nesto nisu imali probleme.

Da li si iskljucio screen magnifier?
 
Poslednja izmena:
Ja sam naveo za 3xxxxxx, mada to ne znači da je idealan... Mislio sam navto da nije imao ono o čemu su pisali "nema odziva".
Možda se meni nije dogodilo ni jednom za 3 dana akanja... Dodao bi samo da je odziv na ovoj reviziji čak preteran, kad bi krenuo prstom da pređem preko ekrana, gore ili dole, obavezno bi ulazio u aplikaciju ili drugo, što bi prst prvo dotakao...
 
Poslednja izmena:
Odakle vam to da verzija 3.0 nema problema sa ts ? Na wc forumu su se javljali bas sa tom revizijom . Oni sa valjda 0.5.00 ili tako nesto nisu imali probleme.

Da li si iskljucio screen magnifier?

Da, isključen je magnifier, video sam na forumima mada nisam imao problem sa tim...
 
To su mahom sve stvari u okviru podešavanja...
Npr.
Dodir/ nema visoko/normalno
Mreža/ nisam video opciju 2G ili 3G
Prikaz/ nema podešavanje inteziteta boje, kao ni hladne/tople/srednje
Da sad ne nabrajam...
Možda je moj stav subjektivan, zbog vs varijante L920, L925 ili L1020... Ne znam...
Edit:
Nema podešavanja velikih ikona, pločica...
Ne bi voleo samo da preporučimo nešto, pa da ne budete zadovoljni...
Čekam iz mts-a da je dobijem, pa ću reći svoje mišljenje...
Glupo je da L620 ima sva podešavanja, a 535 ne.
 
Poslednja izmena:
pa po ovoj naslovnoj slici ima velike i male ikone u 6 redova
 
To su mahom sve stvari u okviru podešavanja...
Npr.
Dodir/ nema visoko/normalno
Mreža/ nisam video opciju 2G ili 3G
Prikaz/ nema podešavanje inteziteta boje, kao ni hladne/tople/srednje
Da sad ne nabrajam...
Možda je moj stav subjektivan, zbog vs varijante L920, L925 ili L1020... Ne znam...
Edit:
Nema podešavanja velikih ikona, pločica...
Ne bi voleo samo da preporučimo nešto, pa da ne budete zadovoljni...
Čekam iz mts-a da je dobijem, pa ću reći svoje mišljenje...
Glupo je da L620 ima sva podešavanja, a 535 ne.
Na koju foru, pa moja prastara 625 ima sve to?
 
Nisam pio majke mi... :D Jako osiromašeno... Ima, ali nema mogućnost da ih uveća, samo te u tri reda, nema opciju dva reda ikona...
 
Ajde sve, ali zar izbor izmedju 2g i 3g da ne stave! To mi bas smeta, malo mi los signal u stanu, pa kad mi je na 3g, stalno seta izmedju 2g i 3g i jede bateriju... :/ Bzvz.. A za velicinu ikonica, ne znam, da ne lupetam, ali nesto sam cuo, da ne stave tu opciju zbog velicine ekrana... Mada mi nema logike, sta fali da postoji..
 
Sad, jedino, da li su podesavnja razlicita za razlicita trzista? Mozda za eu trziste ima malo vise podesavanja.. Nagadjam, ne znam.. :)
 
U CV varijanti ne bi trebalo biti razlike... Ovo je već smišljeno odrađeno, ali to ne znači da u budućnosti to neće imati sve...
 
Ajmo da ne pričamo ono što nismo videli. Lumia 535 ima naravno mogućnost promene iz 2G u 3G. Samo ne može na obe kartice u isto vreme internet, odnosno mora da se izabere jedna za internet.
 
Zato sam i stavio da nisam video, uradi screen shot, da vidimo malo kako to izgleda.
:)
 
Aha, onda su prakticno promenili mesto podesavanja. Nije vise gde je bilo ranije. A reci mi, jel postoji opcija da se koristi iskljucivo 3g, da ne 'seta' izmedju 2g i 3g? Ili je kao kod ostalih to jos nedostupno...
 
Staviću u temu šta i kako... Zato i nisam video, jer nije kao na ostalim... 2G/3G/4G
 
Aha, onda su prakticno promenili mesto podesavanja. Nije vise gde je bilo ranije. A reci mi, jel postoji opcija da se koristi iskljucivo 3g, da ne 'seta' izmedju 2g i 3g? Ili je kao kod ostalih to jos nedostupno...
Ne postoji ta opcija, idalje šeta između 2g i 3g ali mi se do sada nije desilo da se resetuje zbog toga dok mi se na Lumii 620 to dešavalo a takođe i na Samsung Ativ S.
 
Pretpostavio sam da nema, al reko da pitam.
Da, znam za taj problem sa restartom. Koliko sam cuo, imali su ga u pocetku WP telefoni, ali sad se to vise ne desava. Meni se nije zbog toga reset na L520 desio ni jednom.
 
Da li se ocekuje kod nasih provajdera, konkretno kod telenora i da li nasi operateri zakljucavaju windows telefone?
 
Da li to znači da stiže i u prodavnicima kao što je ,,Gigatron"?
 
Nazad
Vrh Dno