Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Uvek dobro dođe ako mene pitaš :) a ovo rešenje je blago rečeno užas, kako praktično, tako estetski
 
Ne znam , dosta čudno sa telefonom, izgleda je onaj problem sa ts bio hardverski koji su oni hteli ispraviti preko firmera ali su samo delimično uspeli.

Nisu ni svi telefoni pogođeni tim problemom, proizvedeni su novi bez tih problema.

Nekako uvek omaše sa ovim modelima. Sada imamo i 435 i 532. 435 je najniži nivo, tu je razumljivo da ima nedostataka. Ipak su opet zeznuli sa 532, vidim da nema flash , stvarno tupavo.

Dakle sem 535 koji je za pojedine preveliki nema kompletnog uređaja u najnižem rangu . Kad kažem kompletnog , mislim na obe kamere i flash, 1gb ...
 
Poslednja izmena:
Za 532 jedino za flash možemo da se žalimo... Ostalo je sve super... :'D
 
Jel bolje sacekati jos malo pa uzeti ovaj model sa dve kartice ili moze odmah da se pazari?
 
To sa ekranom me i muci.Za 125e odlican telefon samo nzm za bateriju..
 
Meni to sa ekranom baš smeta. Od smart uređaja iskustva imam samo sa iPod touchom 2Gen iz negde 2009. i mogu da kažem da je njegov odziv i osetljivost na dodir milion puta bolja od Lumije 535 iz 2014/2015. Nisam ovo očekivao...
 
Lenj sam da tražim, jel može neko da mi napiše koja verzija/serija ima te probleme sa kalibracijom ekrana?

Pronašao sam, dakle revizija 1xxxxx ima problem, 3xxxxx i 0xxxxx rade.
 
Poslednja izmena:
Odeš u podešavanja pa verovatno negde informacije o softveru i sl...
 
To znam..prilikom kupovine,znaci dok je telefon u kutiji neraspakovan.Tj da li je to uopste moguce?
 
Nisam siguran, mislim da nije.
 
Nabavio sam 535 Duall sim sa hardware revizijom 3xxxxxx. Mogu da potvrdim da nema one "duple detekcije". Sada me zanima zasto ne mogu da odradim update softvera. Na MS sajtu, za Srbiju stoji da je dostupan (http://tinyurl.com/ky5nz9q) sledeci software:

OS version: 8.10.14226.359
Firmware version: 02055.00000.14511.22002




Kod mene na telefonu (dosao fabricki):

OS version: 8.10.14192.280
Firmvare version: 02048.00000.14457.51004


Kada odradim "Check for update" dobijem info da je na telefonu najnovija verzija softvera, da li postoji neka kvaka?
 
Poslednja izmena:
Nabavio sam 535 Duall sim sa hardware revizijom 3xxxxxx. Mogu da potvrdim da nema one "duple detekcije". Sada me zanima zasto ne mogu da odradim update softvera. Na MS sajtu, za Srbiju stoji da je dostupan (http://tinyurl.com/ky5nz9q) sledeci software:

OS version: 8.10.14226.359
Firmware version: 02055.00000.14511.22002




Kod mene na telefonu (dosao fabricki):

OS version: 8.10.14192.280
Firmvare version: 02048.00000.14457.51004


Kada odradim "Check for update" dobijem info da je na telefonu najnovija verzija softvera, da li postoji neka kvaka?


Nije za srpsko tržište recimo? Rekao bih da je poreklo iz Hong Konga a za to tržište još uvek nema update za Lumiu 535 :)
 
Nabavio sam 535 Duall sim sa hardware revizijom 3xxxxxx. Mogu da potvrdim da nema one "duple detekcije". Sada me zanima zasto ne mogu da odradim update softvera. Na MS sajtu, za Srbiju stoji da je dostupan (http://tinyurl.com/ky5nz9q) sledeci software:

OS version: 8.10.14226.359
Firmware version: 02055.00000.14511.22002




Kod mene na telefonu (dosao fabricki):

OS version: 8.10.14192.280
Firmvare version: 02048.00000.14457.51004


Kada odradim "Check for update" dobijem info da je na telefonu najnovija verzija softvera, da li postoji neka kvaka?


Možeš da isprobaš preko MultiTouch Test

Kako se ponaša , probaj i tastaturu swype da vidiš da li ima problema .
 
Gde si kupio taj primerak bez te greske sa ekranom ako nije tajna?
 
Logic Shop u Balkanskoj (BG), nema multy touch problem, testirao sam, mada je ekran malo lenj, tj nije responzivan kao sto je to slucaj na drugim WP, ali koliko parica tokiko muzike... Zbog toga me i zanima update, navodno bi trebalo da resi to jer je kako tvrde soft problem.
 
Poslednja izmena:
Pa nije bas na drugim WP ekran lenj, mozda za tu low klasu si mislio...
 
Nisam mislio na druge WP, vec konkretno na 535. Moja devojka vec neko vreme koristi L630, ekran je daleko bolji (+ ima clear black).
 
Kako si ti zadovoljan sa telefonom iako je kako ti kazes malo lenj?Meni se uzima bas ova lumia jer je povoljna ima blic navigaciju ekran 5 inca ali to sa ekranom me odbija.
 
Sačekajte da ih dobiju naši operateri, pa onda vidite revizuju hardware-a...
 
Telenor ubacuje telefone obično od prvog u mesecu . Evo pojavila se i u Hrvatskoj , tako da verovatno stiže kod operatera od februara.
 
Da li je ovaj fon dobar kao opcija za drugi telefon ja sam do sada koristio android pa bih presao na wp da vidim kakav je s tim sto se ne bih odmah odrekao androida jer nzm kako bi mi legao wp. Svidja mi se zbog velikog ekrana i prednje kamere od 5mp a i nije skup tako da mi deluje kao ok fon za moj wp pocetak.
 
Kako za tebe, tako i za ostale, probaj rad ekrana pre kupovine, postoje serije koje imaju problem sa touchom... Inače, vredi te pare!
 
Nazad
Vrh Dno