Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Ukoliko bude preko 18.000 RSD idem ja na Lumiu 630...
 
Sredinom januara of 15 do 20.01. Tako sam čuo
 
Ova lumia 532 je pravi naslednik lumie 520, to su trebali da urade još prošle godine . Ova druga lumia 435 je zamena za asha seriju , stvorena za operatere i 1 din :D
 
Ja cu tu 532 da uzmem bez razmisljanja :) 1gb ram, denim, iha... ;) samo da ne bude preko 8000din, mada ce biti kod telenora valjda za razumne pare ili oglasi ;)
 
Poslednja izmena:
Au, sad u razmatrenj ulaze i 532 I 435 pored 630 i 535... Hahaha :'D
 
Au, sad u razmatrenj ulaze i 532 I 435 pored 630 i 535... Hahaha :'D


Sto kaze tolero ta 4xx serija je u stvari Asha sa WP :D
Medjutim to nece biti u Kini dostupan model posto je to kod njih nesrecan br. Zato Nokia nikada nije imala ni jedan model serije 4xxx ;) Sujeverni Zutaci.
 
Ali opet me iznenaduilo što ima 1GB Ram-a (LUMIA 435)...
 
Izgleda da Microsoft više neće da pravi ove sa 512-mb Ram-a...
 
Cena te memorije je bukvalno djabe, tako da je logicno sto su praznili kapacitete tih sa 512mb a sad presli na 1gb, tako to ide nece sigurno da bace a ima gde da se sigurno proda (Kina, Indija).

A sem toga logicno je danas bar sto se primenjuje, da ono sto je prosle godine bilo top model, ove godine bude neka srednja klasa sa nizom cenom ;)
Bice sve vise i vise top modela sa 4gb (a i vise) rama i 8core procesori a sada kakva ce biti potreba za time, verovatno nikakva ali eto... Sadasnji cak i quad core su dovoljno jaki za sve . Pa daj boze da 25% app crpi snagu 4 jezgra....
 
Poslednja izmena:
Čitam neki review na mobilnom svetu za ovaj tel...I na kraju zaključak je sledeći:
"Za novac koji treba izdvojiti za ovaj model kupujete skroman uređaj 5 - inčnim ekranom. Poseduje veoma skromnu kameru, slabe opcije za bilo šta drugo osim pozive i SMS poruke. Naravno, možete da pokušate da koristite uređaj kao smart telefon, ali najverovatnije da će to biti veoma bolno iskustvo, kao i sve što se dešava na Windows Phone kao platformom.

Zaključak je jednostavan - kao uređaj za kolekciju ova jedinica je drugačija. Kao model za upotrebu u stvarnom životu on nema šanse. Microsoft je svestan toga. Redak je slučaj da nekoliko nedelja nakon što se neki uređaj pojavi u specijalizovanoj štampi nema testa takvog modela. Ne postoji ništa na ovom uređaj zbog čega Microsoft može da bude ponosan, već smo svesni činjenice da se proizvođač veoma stidi svog prvog deteta."
Wtf
 
To prevode sa stranog sajta tekstove, pročitaš jedan za wp telefon i znaš o kakvim "realnim" likovima se radi .


Ovaj smart telefon se može kupiti nikako drugačije osim slučajno


Kakve dileje jbt


sponzor google translate :D
 
Poslednja izmena:
Mobile Review i Phone Arena - Pijani Rusi ;)
 
Poslednja izmena:
Rusi koji testeriju telefone imajubtakvu mrznju prema wp kao niko drugi. Prvo napljuju lumiu 630 najcrnje a onda je preporucuju umesto 730 ili 830 kao daleko jeftibije resenje koji pruza isto za daleko mane para. Ma oni su krete.ni po meni koji nemaju trunku objektivnosti i zavto su verovatno placeni
 
Malo pre sam čitao od Darka tekst i verujem da je time sve rečeno, da ga sad ne citiram, dodao bi na njegovo jedan primer... Dosta puta sam se nasanjkao kupovinom hi-end tehnike po preporuci časopisa... Što reče "Majkl Fišer" after the buzz... Intro...


Tako da je najbolje lično iskustvo... :D
 
Jedan od boljih na tim sajtovima , njegove tekstove uvek čitam . Koristi wp ali zna realno da sagleda situaciju kao i kad radi ios i android uređaje, za razliku od drugih.
 
Upravo! I hvali i kudi... I uvek tealno stanje... Ima njegov review "prve" cortane, gde ju je nahvalio i onda opet spustio na sitnici... ;)
Gotivan lik!!!
 
Samo da dodam, video sam neke mankove u podešavanju... U odnosu na sve moje dosadašnje wp uređaje... Npr. Nema podešavanje osetljivosti ekrana... Normalna...visoka.
Nema opciju prikaz... Pa da pojačaš boje... :(
 
Pa i 520 je mogao imati Eq ali eto to ti je tako, sto jaci model kupis imace vise stvari, iako slabiji modeli mogu vecinu njih imati.
To ti je taj "trim levels" fazon :)
 
ma ok, samo mislim da su neka podešavanja trebala ostati... :(
 
Ne moze ni l630 pa evo dobila kroz update...ali npr nije dobila mogucnost da sakrije softverske tastere, verovatno i to "ne moze".
 
Poslednja izmena:
Evo...
 

Prilozi

  • wp_ss_20150118_0001.png
    wp_ss_20150118_0001.png
    434.7 KB · Pregleda: 280
A pa da to je zbog onscreen tastera i normalno je da ovi sa senzorima to nemaju ;) nisam bas ljubitelj tih tastera na ekranu ;)
 
Nazad
Vrh Dno