Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Mislim da resava taj problem..ja sam imao taj problem na osmici, sada ne. Dal se to resilo jos u nekom azuriranjem osmice ili prelaskom na win10 zaboravio sam..

Kakav je sa win10 ? Odgovor je kompleksan i individualan..nekome radi jedna stvar al ne radi druga, nekome sve radi, nekome nista ne radi..
 
А који је то проблем? Мени једино зеза екран када има неке влаге на њему, мислим на зној када причам или када падне пахуља снега или капљица кише.
 
To, isto i kod mene..ekran malo zeza kad ima znoja na njemu nakon price, ili kad je je prljav. I zezao je dok je na punjacu..mada ga tad i ne koristim.

Kad sam ga uzeo secam se da mu je ekran bas brljavio..
 
Hvala na odgovorima
jos, kako ubaciti win 10?
Preko upgrade advisor ili insajdera?
Meni nenudi preko zvanicnog apdejta..mozda sto je donesen iz nemacke. Telenor kartica je u njemu..
 
Pozdrav ljudi imam problem. Naime u toku razgovora nebitno kad zovnem pa razgovaram ili me pozovu pricam 2 do 3 min i prekine se veza . Windows je updajtovan na 1o ku , a i ranije se desavalo dok je bio na 8.1. Telefon je uzet u telenoru meni licno ne predstavlja problem toliki primetio sam da se to cesto desava, to mi se sekundarni ne primarni telefon. Da li neko zna resenje problema ili se susreo sa slicnim problemom? Da li je u pitanju zakrpa neka ili mozda fabricki bag ili nesto slicno tome. Unapred hvala.
 
Pozdrav svima
Do sada sam 2 lumia 535 nadogradio na windows 10,naravno preko aplikacije ,savetnik za nadogradnju ili upgrade advisor(isto je).
Sada ima jos jedan 535,ali ne znam u cemu je fora,nece.
Pokrenem savetnik za nadogradnju,on krene,mislim da pise,proveravam ispravke,ili tako nesto,
i kad treba da krene dalje,odnosno da uradi test da li telefon podrzava win 10,napise da windows trenutno nije dostupan,itd,pokusajte kasnije.
To traje tako vec 2 dana.
Telefon je sim free,ima dovoljno slobodnog mesta,sto se tice memorije,ne izbacuje nikakvu gresku.Vreme ,datum,sve je ok.Prebacio sam lokaciju na SAD,sve je isto.
Pitam se da li je neko imao takav slucaj?
 
Ako nisu onemogućili upgrade na W10, aplikacija prvo proveri dali imaš zadnji os od 8.1 za tvoj telefon i ako ima tako ti i napiše...
E sad, posle toga ide ona opcija gde treba da štikliraš da želiš upgrade, pa kreće download...
Jesi li proverio, imaš li ažuriranje?
 
Telefon je azuriran.
Setio sam se se kad sam nabavio taj telefon,neko je tada vec instalirao win 10.To je bilo nesto pre prosle Nove godine,taj telefon je bio poklon za Novu godinu.
Posto ga moja zena koristi,ja sam ga tada vratio u fabricko stanje.I on je tada vratio na fabricku verziju 8.1 preko windows device recovery tools.
Posto joj sada ne radi FB messenger,najvili su i skype I sta ga znam,sta ce jos prestati da radi,hteo sam da ga nadogradim na desetku.
Pokrenem upgrade advisor,napise da proverave dostupne ispravke,i na sledecem delu,gde treba da kao testira da li telefon ispunjava uslove,gde treba da se stiklira da krene dalje.....napise da windows nije trenutno dostupan,itd.Ocigledno da nesto nije u redu.
Jedino da probam recovery tools,nemam pojma sta se tu dogodilo i zasto nece.Cerki se danas njen 535 azurirao,i ona odusevljena,kaze koliko joj sada brze radi telefon.
 
Pa ako sve radi kako treba, ne bi trebalo da ne ide na desetku...
 
Uradio sam sledece,
Pokrenuo windows device recovery tools,odmah je detektovao model telefona,izbacio njegovu sliku,napisao verziju.Ipak sam pokrenuo proces,sve je uspesno zavrseno.
Prijavio se sa njenin nalogom,vratio je sve nazad.Pokrenuo opet upgrade advisor,isto.
Napise poruku,the windows 10 upgrade isn t available for your phone right now,we re trying to determine if your phone can support windows 10..
Uradio sam factory reset,prijavio se sa mojim nalogom koji nikad nije koriscen,pokrenuo nadogradnju,opet ista poruka?
Ili je neki problem na serveru ili stvarno ne znam sta je u pitanju.Pre nepunih mesec dana sam uradio komsinici 535,odmah je sve bez problema proslo.
Cerkin sam,isto 535,uradio sada za novu godinu.
Ja sam sebi skoro kupio 640xl,i na njemu uradio bez problema.
Ne znam sta ne valja.
Nemam pojma sta je u pitanju.Ne znam sta bi mogao vise da probam?
 
Evo,uspeo sam.
Ako jos neko bude imao problema,kao ja,znaci ako telefon kaze da windows 10 nije dostupan,telefon podrzan,(lumia 535)i to traje danima,neka uradi sledece.
Iskljucio sam lokaciju.Promenio region na nekoliko zemalja,tek kada sam stavio da je region Hungary/jezik Engleski,sve je krenulo.
Evo upravo se nadogradjuje,skida desetku.Ne mora da znaci da ce bas Madjarska da mu resi problem,ali treba izabrati pravi region.
Probao sam SAD,Kina,Rusia,Francuska,i na kraju Madjarska.
Misterija konacno resena...
 
Hvala,
evo samo jos da kazem da je sve proslo bez problema.Uradio odmah posle nadogradnje facrory reset.
Posle je jos instalirao par nekih i na kraju neku ogromnu nadogradnju i sve radi odlicno.
Prvi komentar zene je bio,kao da imam neki drugi telefon,odusevljena.Stvarno izuzetno radi desetka na 535.
 
Društvo, imam jedno pitanje pa bih zamolio nekog ako zna odgovor da mi pomogne. Naime, dobio sam lumiu 535 ali bez touch screena, ali kao što znate kako ima dve verzije 2C i 2S sada ne znam koji touch da kupim, jer nema flex kako bih pročitao koja je verzija. Da li postoji neki drugi način za utvrđivanje koja verzija toucha mi je potrebna?
 
Jeftini su touchevi za njega, naruči oba ako ćeš ga sam raditi pa testiraj... Inače ti jeftini pucaju kao nenormalni, bukvalno pad sa 20, 30 cm visine ne može da preživi...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno