Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Ne pomaze tu reset to je fabricka greska i nema mu pomoci :-(
 
Nema folije, to joj se desava mozda poslednjih 10 dana i to mi je cudno, zasto se odmah nije manifestovalo ako je do screen-a ??
 
To je do displeja..Hardverska greska..Neka stavi foliju i neka uziva..
 
Hoces da kazes da ce folija da resi taj problem? Probacu to vec koliko sutra :D Hvala na brzom odgovoru. Javljam da li je pomoglo.
 
Kad sam ga imao meni je pomoglo..Svelo se na minimum..Za taj problem su bile softverske ispravke ali slaba vajda..
 
Skinuo sam staklo i opet isto.Dali postoji jos nesto sto bih mogao da pokusam,ili da ga predajem na servis
 
Cekaj,jesili imao foliju ili si je tek stavio pa ti se isto ponasa?
 
Ako dobro razumeo problem sa tacom se javja samo kod duo sim? Hocu da kupim lumiu 535 single sim nadam se da necu pogresiti.
 
Moja supruga ima Single Sim sa Telenora i nema nikakvih problema sa tačom. Ima ga 7-8 meseci (L535 SS)
 
Moja devojka ima single sim i bas ume da brljavi u poslednje vreme.

Sent from mTalk
 
Moja supruga ima dual sim i radi perfektno.
Vredi li preći na WP10 insider ili čekati zvaničnu verziju?
 
Моја жена има сингл сим а у недељу сам апдејтовао систем на w10m и све ради перфектно (инсајдер).
 
Drugari kako da istaliram WP 10 na lumiji 535,kad idem na update kaze mi da imam poslednju verziju, da Li da promenim region ili nesto drugo, Hvala
 
Nije još izašao , kada bude samo će ti skinuti i instalirati, nemoj da brineš .
 
Ako te ne mrzi, instaliraj Preview for developers i Windows insider aplikacije. Prijavi se na obe s' time što ćeš na Insideru čekirati prvi ponuđeni kvadratić, izabrati fast ring verziju i restartovati fon. Nakon toga odeš na Settings i regularan apdejt i eto tebi W10m... Odradiće ti, u stvari, apgrejd i sve će biti super.
Bar je kod mene tako bilo.
Prhodno, obavezno, odradi kompletan bekap.
Srećno ;)
 
Da li je moguce da na ovom modelu da ne radi double tap zbog folije?
 
Ne bi trebalo da je do folije. Kod mene radi i to imam mat foliju. Vidi podesavanja. Ja sam u jednom buildu imao kao opciju u sledecem je iskljucena pa u sledecem je vracena. Mozda si na slow ring pa te zapao taj build? Ne mora da znaci palo mi na pamet.
 
Ne bi trebalo da je do folije. Kod mene radi i to imam mat foliju. Vidi podesavanja. Ja sam u jednom buildu imao kao opciju u sledecem je iskljucena pa u sledecem je vracena. Mozda si na slow ring pa te zapao taj build? Ne mora da znaci palo mi na pamet.



Nisam uopste na wm10,skinuo sam foliju i dalje nece da mrdne. Guglao sam do besvesti ali nigde nisam uspeo da nadjem da nekom uopste ne radi dttw,uglavnom im je problem da nece uvek iz prve da otkljuca ali da ne radi uopste na to nisam naisao. Sledece sto sam pomislio je da je otisao senzor medjutim pri razgovoru gasi ekran normalno.
 
Neznam na 8.1 ali na 10 ako pritisnem dva puta prebrzo da mi aktivira telefon ne radi svaki put. Kad ravnomjeno tj lakse odradim isto otvara stalno. Posao mi je preko tastature i imam brze prste tako da ukoliko ne usporim nece da mi se aktivira telefon. Moze biti samo to. Evo sad sam probao jer od imam novi build i bolje se ponasa tj reaguje. Pozz.
 
Poslednja izmena:
Jel neko zna kako i koliko kosta otkljucavanje L535? Ima ga za 15e zakljucanog :D
 
Zdravo :) Uzeo sam ovaj telefon od drugara za neke male pare. E sad,imam problema sa navigacijom,brlja lokaciju,ima li leka namestiti to nekako?... Bio telefon na w10 al sam ga vratio na w8.1 jel je trosio bateriju brzo...
 
Jel neko zna kako i koliko kosta otkljucavanje L535? Ima ga za 15e zakljucanog :D

ja sam ranije tražio kodove da kupim, ali je u ponudi bilo samo kodova za određene mreže vodafone/o2. U servisu su tražili bezobrazno mnogo pa sam odustao od takve kupovine.
 
Jel zna neko CODE za ovaj telefon jer je kartica kodirana samo na Svajcarsku mrezu?
Ne mogu drugu karticu da ubacim
 
Dali neko zna kako da isključim to da se obaveštenja tipa -sms,messanger,facebook prikazuju na zaključanom ekranu ? Na WM10 postoji opcija da piše privatno i da se ne vidi ,ali taj os zbog drugih stvari ne valja pa sam se vratio na WM 8.1. Dali neko zna kako to da isključim na WM 8.1?
 
Nazad
Vrh Dno