Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

A zašto uopšte uzimate l535 kad je dokazano da te 3.000 serije ne valjaju. Lično ne bih rizikovao.



Jednom sam se tako zeznuo i jedva sam se otarasio telefona. Lumia 630 možda nema 1gb i blic ali je pouzdan i bolji telefon od lumie 535 . Ili da se sačeka lumia 640 .


Juce uporedio l630 i l535 ,mnogo bolje radi l535 ,narocito kad se menjaju aplikacije ,nijednom nisam video resuming .
 
Ekran radi isto ,mislis verovarno na touch,bolji je odziv i na l620 i na l630 ,al ne znam kakvo je stanje sa verzijom 5 ,i koja ke verzija u telenoru sad ?
 
Ekran radi isto ,mislis verovarno na touch,bolji je odziv i na l620 i na l630 ,al ne znam kakvo je stanje sa verzijom 5 ,i koja ke verzija u telenoru sad ?

Verzija 5 je urbana legenda , niko je nikad nije video, piše se samo po forumima :D Ozbiljno kada neko okači screen sa tom verzijom možemo dati neki sud.
 
Poslednja izmena:
Pa ne ,nego vidim u telenoru se nije pojavila kad i u mts ,reko mozda su cekali novu verziju :D
 
I da li je neko uzeo u telenoru ili probao ? Da vidimo da li famozna 5 serija ili neka verzija 3 bez problema. Mada kada su ovoliko čekali verovatno su ovo serije iz ove godine pa možda i nema problema. Vidim da je kod telenora 1 din u pis standard paketu što je ok .
 
Uuu dobro je ,ja mislio u telenoru ,znaci telenor nam zadnja nada :)
 
Pa videcemo i to jos.
Inace zvao sam vip juce sa vidim sta se moze uraditi po ovom pitanju i rekli su mi da ako se ustanovi da se radi o serijskom defektu, zamenuce mi uredjaj.
Evo sad dok sam pisao ovu poruku 10-ak puta mi je kucao random slova sa suprotnog kraja tastature u pocetku.
 
Ja koristim ovaj fon oko mesec i po dana i nijedan problem nisam imao sa tacom. Stalno kucam poruke i nijednom nije odkucao pogresno osim kad ja promasim slovo. Za ove pare ocekivao sam mnogo manje ali me ovaj fon zaista odusevljava zaista nemam nikakvih problema isto je verzija 3xxx. Paralelno koristim i s4 ali razmisljam da predjem definitivno na lumiu naravno neku bolju od ove jer sam 535 uzeo radi probe da vidim kako ce mi se svideti WP i definitivno me kupio. Razmisljam o l640 xl ili ako izbace neki premium model do kraja godine.
 
Skini igru dream league soccer i reci mi kako ti se ponasa kontroler.
 
Kontroler radi lepo bas sam na treningu iso u svim pravcima i ok je malo je nezgodno kad ides na dole hoce da pobegne ali pravci su ok sutevi isto asphalt 8 isto radi super jedino mi ostaje da probam fifu15 ali me mrzi da je skidam posto je imam vec na galaxyju
 
Eto vidis ja ne mogu ni minut ceo da sastavim u partiji. Drugo nista nisam ni probavao (sto se igara tice). Inace sam na L520 opusteno isfurao 7-8 sezona bez i jednog jedinog glitcha, pa cak i nakon sto sam razbio touch i ugradio kineski :d
 
Ok recimo da je do taca ali nemam problem sa porukama lepo radi sve
 
Znas kako se desi da neko dobije random defektan uredjaj, recimo galaxy s x, e pa tako je i tebe ukenjalo da si dobio isparavan uredjaj u seriji defektnih :d
 
Ni kod moje devojke nisam jos uvek primetio problem u porukama ili u zumiranju,mada vec sam postavio app gde se problem primecuje.
 
Posto razmatram da uzmem ovaj telefon majci, zanima me koliko glasno se cuje zvucnik tokom razgovora i koliko je zvono glasno? Ako bi neko mogao da mi uporedi sa lumiom 630 posto za nju znam koliko je glasno, ako ne, onda ovako generalno.

I drugo pitanj, ako bih uspeo da nadjem 535 sa tom hw revizijom 5.000, da li je sigurno da je taj telefon bug free, ili se to samo pretpostavlja? Ako je neko slucajno nasao ovu reviziju u nekoj od Telenorovih radnji, neka mi javi na pm, posto mi treba sledece nedelje.
 
Poslednja izmena:
Najbolje je da odes u telenor i da pitas da ti daju uredjaj da vidis. Sto se zvuka tice nije los, dovoljno je glasan ako telefon postavis licem na dole jer je zvucnik lose pozicioniran i ptigusi se ako telefon postavis na ledja. Zvucnik za razgovore je dosta glasan i u zavisnosti od kvaliteta mikrofona sagovornika meni uvek stoji na 1-4/10.
Takodje ako promenis eq podesavanja i pustis muziku preko zvucnika dolazi do pojave distorzije zvuka.
 
Hvala. Sta mislis da li je nedostatak HD voice ozbiljna mana na ovom telefonu. Da li to uopste funkcionise kod nas na Telenor mrezi? Kako ti se cini kvalitet razgovora? Koliko je jak zvucnik kada zvoni? Zna li se pouzdano da li je 5.000 nema bagove?
 
Hvala. Sta mislis da li je nedostatak HD voice ozbiljna mana na ovom telefonu. Da li to uopste funkcionise kod nas na Telenor mrezi? Kako ti se cini kvalitet razgovora? Koliko je jak zvucnik kada zvoni? Zna li se pouzdano da li je 5.000 nema bagove?


Pouzdano se ne zna da li verzija 5.0.0.0 uopste postoji
 
U dB da ti kazem, ne znam. Ali da nije tisi od prethodnika mi ( Lumie 520), nije. Otprilike na 24/30 pojacam kada se tusiram i cujem najnormalnije. Kvalitet razgovora isto tako nije los, nema suma niti neke distorzije, a i glasovi se razazbaju bez problema. Sto se HD voice tice, ako ja ne znan sta he to, tako ni tvoja keva nece primetit njegov nedostatak ;).
 
Znam da nece ona znati da li je HD. :D Nego mislio sam, ako Telenor vec podrzava tu opciju, bilo bi lepo da ima i to. Nece skoditi. Ali dobro, nije mi to presudno svakako. Trenutno mi je presudno to sto ocigledno postoji hw problem na tim serijama 3.000 sa touch-om. :( Ne znam sada sta da radim. Dvoumio sam se izmedju 630 i 530. I taman sam mislio da uzmem 630, ali sam video daje SAR, neverovatnih 1.51, dok je na 535 "samo" ~0.5. Dakle tri put vise i medju najvisim kod svih mobilnih telefona. Necu to da joj uzimam. Ovaj sam taman odlucio da uzmem i sada problem sa touch-om. Ne znam sada sta mi je ciniti. Da li vredi da idem po Telenor prodavnicama i da trazim tu 5.000 reviziju, ili da ne gubim vreme? :/ Ima li nekih naznaka da li ce se to i kada pojaviti kod nas? Bitno mi je da uzmem telefon sledece nedelje i sad ne znam sta da radim. Razmisljam cak ad mozda uzmem 520, ali ne znam koliko je on aktuelan hardverski, posto je stariji model?
 
Ja sam moj 520 prosledio kevi. Iskreno posle SE jXXX ovo joj je svemirski brod. Ali generalno gledano da joj uzimam nov telefon sada ne bih isao ispod 1gb ram. 630 pretpostavljam da ima 1gb, i definitivno ako mora biti WP, a bojis se problema sa 535, isao bih na 630. SAR pretpostavljam da je kolicina EMR, za to ne znam sta da ti kazem ako se bojis za njeno zdravlje, onda preskoci i 630. Ako nista sa 520 ces proci jako jeftino.
 
Ok, hvala. Razmislicu jos. Najradije bih uzeo ovaj 535, ali kad bih znao da touch radi kako treba. Ako neko uspe da nadje tu reviziju 5.000 valjda ce objaviti ovde. :)
 
Me again. :) Sta mislite da li bi mi dozvolili u Telenoru da instaliram taj program za proveru touch-a (kako se bese zove?)? I sta bi tacno trebalo da probam, da bih proverio da li je touch ispravan? I jos nesto. Sta mislite da li mozda datum proizvodnje iako je rev hw isti, moze da utice na ispravljen touch? I da li se moze nekako proveriti datum proizvodnje?
 
kako izgleda, sve ti je to lutrija. Moras da probas fontele da bi bio siguran da je bug free.
 
Nazad
Vrh Dno