Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Drug dobio iz austrije, placen 115 evra. Broj revizije hardwera je 3. Touch je jedino malo losiji kada se koristi tastatura, kao da je malo neprecizan i kasni sa odzivom. Nije strasno ako se ne kuca brzo. I ako se gleda koja se slova kucaju. Navikao sam da sqmo povrsno gledam tastaturu dok kucam, ovde pogled mora biti usmeren uvek na slova inace se gresi. Boje su malo isprane, crna vuce ka sivoj i uglovi gledanja su prosecni. Za tu cifru ok telefon. I neverovatno je lagan telefon.
 
Naravno da nema crne boje na ekranu nego tamnosive, ipak je to jeftini ekran BEZ ClearBlack filtera.
Neki bi sve za malo para..
 
+381113120872 Evo ti broj telefona, a nalazi se u TC Ušće, 2 sprat, iz lifta pravo prema sony prodavnici, odmah skreni desno i tu je radnja!


Kod njih sam uzeo svaku Nokiu do sada i nisam imao nikakav problem. 1 restart na 730 za mesec i po' i nije razlog za reklamaciju. Meni je garancija bitna. I posle kada prodaješ garancija ti diže cenu.
 
Da li postoji indikacija (obavestenje) o propustenim pozivima (ili primljenim porukama), kada je ekran ugasen?
 
Nema, osim ako uređaj ne podržava glance... U ovom slučaju znači nema...
 
Nema, osim ako uređaj ne podržava glance... U ovom slučaju znači nema...

Nikako da pohvatam sta je hardverski zahtev za glance?
Koliko sam upoznat Lumia 532ds ima glance, a npr. L535ds L630ds i L730ds ne?
Takodje, da li double tap to wake imaju svi pomenuti ili ne?
 
Nema hardverskog zahteva. Zapravo, samo u slučaju 930 koji ima neki fail amoled. Sve ostalo je softversko veštačko ograničavanje.
 
Drug dobio iz austrije, placen 115 evra. Broj revizije hardwera je 3. Touch je jedino malo losiji kada se koristi tastatura, kao da je malo neprecizan i kasni sa odzivom. Nije strasno ako se ne kuca brzo. I ako se gleda koja se slova kucaju. Navikao sam da sqmo povrsno gledam tastaturu dok kucam, ovde pogled mora biti usmeren uvek na slova inace se gresi. Boje su malo isprane, crna vuce ka sivoj i uglovi gledanja su prosecni. Za tu cifru ok telefon. I neverovatno je lagan telefon.

I toliko mu je bilo. Radio 1,5 dan i ekran ne radi. Telefon radi, zvoni, prima obavestenja...ali crn ekran skroz. Vadjena baterija, hard reset i nista ne pomaze. Izgleda da je otisao ekran. Ako neko ima neki predlog, dajte da probamo, inace ne gine slanje u servis u inostranstvu.
 
Na drugom forumu se javio lik kome je isto ekran crkao...mora da se nosi u servis. :(
 
Znam da je o ovom telefonu sve vise manje receno ali moram da stavim poseban akcenat na bateriju koja uz maksimalno koriscenje drzi vec 2,5 dana i ostalo mi je oko 23% jos. Oko sat yt, na fb ulazim stalno, 10-ak poziva, oko 30sms uz neki poziv na Skype i naravno Viber ja sam odusevljen koliko drzi baterija uz naravno obe kartice i sa stalno ukljucenim wifi-jem da ne spominjem da ga non-stop drndam isprobavajuci razne opcije jer mi je jos interesantan zato sto je nov. Ako ovako nastavi da drzi bateriju msm da definitivni prelazim zauvek na wp i Microsoftove telefone.
 
@galja Bio sam do one prodavnice u podzemnom video sam telefon, 17.000 na 2 godine garancija...
Hteo sam da ga kupim, uključio sam ga i isprobao ali sam osetio greške na ekranu...
Da li ti idalje ne osećaš te greške oko ekrana?
 
@mikac151 Ne primecujem nista radi sve savrseno tac je precizan poruke kucam bez problema lepo skroluje cak sam i instalirao multitouch da ga isprobam i sve je ok zaista nemam zamerke. Nije moguce da samo moj telefon nema taj feler ja sam hteo da uzmem plavi ali sam ovej vec isprobao tako da nisam hteo da menjam i ako mi je plavi bio lepsi isprobao sam ga na licu mesta i sve bilo ok tako je i sada ako bude nekih promena javljam ali nadam se da nece.
 
U početku sam mislio da je ekran očajan, ali ipak nije, super su boje, sve je super telefon, nije štedeo Microsoft na ovoj Lumiji za ove pare... Ali me samo ti touch problemi brinu... Glupo bi bilo da kupim telefon sa tim problemima, pa da ni poruku ne mogu da napišem...

@galja Da proverim, dali su mi vizit karticu zovu se HAPPY PHONE, da li si tamo kupio? Ja sam gledao onu belu lumiu 535 i ona ima neke greške, plavu nisam ni isprobao...
 
@mikac151 Meni su dali ovu vizit kartu ne pise HAPPY PHONE pise MOBILE ACCESSORIES na lokalu im pise velikim slovima ACCESSORIES telefon 018 52 72 72 radi neki lik i jedna plavusa korektni su dosta bas daju da se isprobaju telefoni. Kod mene stvarno nema ni jedan problem sa tacom kao sto sam ti rekao lepo se kuckaju poruke na njemu i sto kazes u ovom rangu ekran je super. Ako mogu jos nekako da pomognem tu sam.
 

Prilozi

  • 10959850_762325807197267_6182790877632627413_n.jpg
    10959850_762325807197267_6182790877632627413_n.jpg
    31.3 KB · Pregleda: 213
Nije htelo da mi ubaci sliku vizitke izbacilo mi je ovo nesto bez veze
 
U početku sam mislio da je ekran očajan, ali ipak nije, super su boje, sve je super telefon, nije štedeo Microsoft na ovoj Lumiji za ove pare... Ali me samo ti touch problemi brinu... Glupo bi bilo da kupim telefon sa tim problemima, pa da ni poruku ne mogu da napišem...

@galja Da proverim, dali su mi vizit karticu zovu se HAPPY PHONE, da li si tamo kupio? Ja sam gledao onu belu lumiu 535 i ona ima neke greške, plavu nisam ni isprobao...

Ekran je odličan, boje kontrast sve je ok sem touchscreena koji stvarno iritoira koliko je neprecizan. Npr hoćeš da obrišeš nešto a on umesto del otkuca slovo A koje je na suprotnoj strani tastature.
 
Eno na forumu svet kompjutera ima vec 3 korisnika kome je ekran crkao posle kratkog koriscenja...bas bezveze za majkrosoftov prvenac...a hocu da ga kupim...nista, sacekacu mesec-dva, da se sve malo stabilizuje. :)
 
Mozda su i oni provalili da ima problem sa touch-om, pa cekaju da nabave neke novije verzije. :)
 
Ili smišljaju kako ove sa lošim ekranima da uvale :-D
 
Uskoro stiže LUMIA 630 sa 1GB RAM....
Možda ipak zbog ekrana kupim nju...
 
Kako ovaj telefon radi sa Viberom i Skype; mislim na same razgovore, da li je tu sve Ok? Pitam prvenstveno jer se bojim da procesor nije slabašan?
 
Nisam očekivao da bude skuplji od L630.
Jeli ima neko neku informaciju kada će u Vip-u?
 
Najbolje da se ne kupuje po ovim većim prodavnicama tamo je svugde preko 19.000, u ovim ,,sporednim" prodavnicama košta 17.000
 
Ma ovde kod nas su prodavci navikli da nas deru pa to ti je :-/ Stvarno preteruju, otićiću ovih dana do mts da proverim bar da li je ta serija 5.0....
 
Nazad
Vrh Dno