Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Čekam ga... Ovde je od 135€, napolju je 110€ i manje porez...
 
Oglasi, mobilni svet, kuoujem prodajem... Ukucaj u google, sve su dual sim...
 
Danas stiže, pa ću da je malo "oškljocam" i recu neki svoj "otisak"... (državni pos'o)
 
I mene zanima. Čekamo utiske :)
 
Ja ga pomalo koristim desetak dana i prvi utisak je ogroman ekran. WP mi se dopao, aplikacije lepo rade pogotovo HERE Drive + navigacija.
Kao minus bih naveo osetljivost touchscreena koja je ispodprosečna.
 
Ja ga pomalo koristim desetak dana i prvi utisak je ogroman ekran. WP mi se dopao, aplikacije lepo rade pogotovo HERE Drive + navigacija.
Kao minus bih naveo osetljivost touchscreena koja je ispodprosečna.

To je već utvrđeno odavno . Izgleda da su krenule nove serije koje uopšte nemaju ovaj problem sa ekranom. Iako je rečeno da je problem softver, početne serije ovog uređaja su izgleda imale i hardverski problem sa ekranom.
 
Evo, nisam imao prilike da se igram, ali mislim da vredi te pare!
Došao je sa denim updateom!
WP_20150110_15_05_24_Pro.jpgWP_20150110_15_05_57_Pro.jpg
WP_20150110_15_06_12_Pro.jpg
 
To su te maske gde svaki telefon izgleda ko S2 :d :)
 
Važno da štiti, mada je naslov na telefonu toliko jasno ispisan... Mislim da neće biti zabune... :)
 
Čestitam na kupovini. Čekamo utiske, okini i koju sliku, da vidimo kameru.
 
Oću, ali nije moja... Kupio je moj prijatelj i sada se igra sa njom... Ubacio je pfd posle denim-a... Kaže da radi sve ok...
Reći ću mu da slika par slika... Pa ću okačiti...
 
Poslednja izmena:
Prednja
Share2015_01_10_3809f869c517ab2ec2cfd085da9a7c20.jpg

Zadnja
Share2015_01_10_a04d1c1f9dadaf8aa994e50f7b68c5b7.jpg


Osuromašene slanjem preko vibera, bez blica... Iz ruke... Automatika...
 
Poslednja izmena:
Ja gledam zašto ovako mutno kao ono Viber... Mogao je baš da okači na onedrive ali dobro [emoji4]
 
Hmmm... Update za display nisam primetio, mislim... Nije nudio ažuriranja što se tiče software-a, došao je sa denimom, a iskren da ti budem nisam gledao dali ima display+ za njega... Dali smo mu kompletan market da skine... Verovatno je i to ubacio... Touch ima normalan odziv, jedino je sad malo drugačiji nakon folije... Dok se malo ne zamasti, pa prsti prestanu zapinjati... :)

On je sinoć stavio zadnji pfd...

Još jednom, slike su preko viber-a...
 
Pročitao sam na wc forumu pre neki dan da ovi sa hardware revision number : 0.5.0.1 nemaju probleme sa ts .
 
I da li se žalio prijatelj ,problem je uočljiv kod multitoucha ili kod swypa, kako kod nas nema swype na našem jeziku verovatno korisnici i ne primete ...
 
Mislim da i na 3.0.0.0 nema problema...
Samo na 1.... Ima... :'D
 
Poslednja izmena:
Meni ovo ne deluje bas najpreciznije ,probao sam takav test na l630 mnogo bolje je izgledalo. Ovde deluje da solidno kasne pokreti ,kao neki lag.
 
Poslednja izmena:
Sjajna cena za ovako dobar uredjaj. To nema ni kod brace Kineza :)
 
Šta mislite kad će da se pojavi i koliko će da košta kod nas u prodavnicama kao što su ,,Gigatron", ,,WinWin", ,,Comtrade" i sl..?!?
 
Ja cekam da dodje u telenor ili mts...ali nikako da dodje. :S
 
Nazad
Vrh Dno