Šta je novo?

Microsoft Lumia 535

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
Lumia-535-with-cover.jpg


http://allaboutwindowsphone.com/news/item/20250_Microsoft_launches_the_Lumia_5.php
http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535_goes_official_with_5_qhd_displ ay-news-10181.php


 
Odlican telefon za njegovu cenu. Microsoft je izgleda jos agresivnije poceo da se bori na trzistu jeftinijih telefona.
 
Apsolutni bestbuy u klasi.
 
Ufff... sve je ok, ali 5" ekran. :( Kako su krenuli izgleda da cu morati da se odlucim ili za 3 godine star model ili da se patim sa 5"! Ovako mi se telefon bas svidja i mislim da bi mi bio odlican posle 520ke.... ali 5"! :(
 
U klasi telefona do 130-140e koliko bi trebao da kosta, nema bolje.
 
Cenovnoj. Pricamo o novom telefonu, ne o trange frange, limundo, kp kombinacijama
 
Gde pise ta cena ? Ja sam procitao nesto manje od 200e u eu a po toj ceni stari moto g ga ubija u svim poljima.
 
It will cost around €110 before any taxes and subsidies.
 
U klasi "sto evra preko oglasa od operatera ako vas mrzi da se cimate sa narucivanjem kineza i hoćete kakvu takvu garanciju". Već za 130 bih uzeo nešto od teta Smilje. I aj sto je pet inča ali rezolucija...i ima li clearblack?
 
Poslednja izmena:
Ili u klasi dostupnoj nama obicnim smrtnicima... :d
Nema clear black koliko sam procitao. Rezolucija nije problem, nije 220ppi bas toliko los. Ali previse forsiraju 5"! :(
 
Trebali su bar 400 da stave, nisu mi jasni, 200 na ovu rezoluciju...
 
Ali giga rama. A na 630 s400 a 512 mb rama. Sve naopako.
 
Nije sve u gigahercima, ima nesto i u OS-u. Skrnavi Android trazi sirovu snagu da bi koliko toliko krsteno radio
 
Ali ipak znači. Ortak ima 630, radi brže od moje 520.
 
Naravno da treba. Mada bolje da su ostavili 4.5 ekran sa 720p rezolucijom, ili bar 720p na ovu velicinu. Dzaba 5 inca sa 200ppi
 
Poslednja izmena:
Može i 4,5 inča sa qHD, ipak je budžet.
 
Dobar je ovo uređaj ako kod nas cena bude do 150 evra . Samo ih ubiše kompromisi, totalno im je onda nepotreban 530 .

Ovo bi trebao biti naslednik lumie 625. Totalnu su konfuziju uveli kad su ovaj model imenovali lumia 535.

Nikako da ubodu sve kako treba . Trebalo je ovo da bude lumia 630 . Dakle ekran 4.5 do 4.7 1gb rama ,sd 400 i obe kamere i flash a oni sve naopako.

Po ceni je ovo budget uređaj ali po meni preveliki je ovo ekran za široke mase .

Još smešnije je što npr lumia 630 i lumia 830 imaju isti procesor.
 
Da, smešno za Lumiu 830, ona ispada grbava
 
Ja sam razmišljao jedno vreme da uzmem neki jeftiniji wp na ugovor, ali nema telefona koji meni odgovara, svaki je na neki način zakinut. Da imaju nešto kao moto g samo sa wp to bi bilo odlicno.
 
Nije, i kosta preko 200 eura. Toliko para ne dam za drugi telefon
 
Kažeš da uzimaš na ugovor, nije tolika cena ,preko oglasa već pada na 200 .
 
Ma odlican je tel. za taj kes... Nego, sad videh da nema taster za kameru. Je l' ih bas toliko kosta to jedno dodatno dugme pa da ga izbacuju sa svih niskobudzetnih uredjaja?
 
Valjda im je jeftiniji proces proizvodnje a možda su i *****i.
 
Jbm ga... U planu mi je u toku 2015. da menjam tel. (od svih se do sada 520ka najduze zadrzala kod mene, a i ne zurim se posto sam i dalje prezadovoljan istim) pa ako ne bude niceg interesantnijeg u ponudi 535 je najverovatniji izbor. :d Navicicu se valjda nekako na tih 5".
 
Takođe. Ali siguran sam da će biti nečeg od 4,5 - 4,7 inča.
 
Nazad
Vrh Dno