Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

tesko ce se nicehash izbaciti iz igre, uvek ce nesto slicno postojati, a i svi mi smo kopali na multipulovima 2014 i 2015
 
A bilo bi opet fino isplatljivo da je btc na 6+ opet bi moglo nesto da se iscupa preko svega.


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna zašto na f2pool grafik lepo pokazuje moju snagu, tipa 24ghs, dok na Grinmint je dosta manje, prijavljuje oko 17ghs? Podešavanja identična za oba pool-a. Grin coin.

Huawei Mate 10 Pro
 
Da li neko zna zašto na f2pool grafik lepo pokazuje moju snagu, tipa 24ghs, dok na Grinmint je dosta manje, prijavljuje oko 17ghs? Podešavanja identična za oba pool-a. Grin coin.

Huawei Mate 10 Pro

Loopovi :d

Da li je neko cuo za XLI? Koliko sam uspeo da vidim svega 7mil coina.... a BR od 0.01 do 0.1 :trust: algo je c11.
 
Mnogi koriste ili sparkpool ili f2pool za grin.
Ja koristim f2pool imaju jako dobru apk, fazon prilikom isplate je gde treba da se upise adresa kuca se uid broj sa menjacnice.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kopa li neko CLO ? Mada mislim da ce brzo rev da padne.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Zanimljivo... sve. u zelenom sem Grin i Beam od ovoga. sto ja pratim :d
 
majnuje li je neko ethash na nicehashu? u zadnje vreme je po whattomine konstantno bolji od ETH za 5-10%
 
Momci, jel ja to dobro vidim, kalkulator https://crypt0.zone/calculator kaze da je hush za amd oko 50% isplativiji nego ETH, da li se to odnosi na GPU ili je samo asic u pitanju?
 
Poslednja izmena:
Mislim da ti se cini jer meni pokazuje da daje 40% manje od eth

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ne znam, stavi recimo 1 x rx580, i za Hush daje 50 centi, a za ETH daje 15 centi.
 
Imam par Nvidije 1070 Ti kopam GRIN, imali nešto isplativije za ove kartice. Zahvaljujem ako neko odgovori.
 
Trenutno je BEAM isplativiji, Equihash 150,5 algoritam.
 
Kopao sam do 13 h GRIN na https://www.f2pool.com kada je prestao da radi. Dali je problem sa pulom ili nesto drugo neznam. Ako neko ima slican problem ili zna sta je u pitanju molio bih za komentar, unapred hvala !
 
Jesi li pročitao šta su objavili na sajtu?

Sent from S9+ using Tapatalk
 
Ne znam dali nesto neko zna ali nesto se desava :
Support XMR je sa proslonedeljnih ~95Mh pao na danasnjih 77Mh... Mnogo snage je negde emigriralo, pitanje je gde i sta je to isplativije da se kopa???
 
Sta kopati sad sa crvenim? Ima li sto da smo na 0 ?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ja se izvinjavam,ako je neko pisao o ovome,sta moze da se kopa sa kartama od 3gb,a da nije UBIQ(to sam do sad kopao) i RVN koji sam kopao ranije.Nije bitna profitabilnost
 
Nazad
Vrh Dno