Šta je novo?

Starcraft 2: Legacy of the Void (LotV)

Treba dobar procesor, tj. Intel. Na AMD-u uzasno radi. Graficka ne treba toliko jaka, takodje bolje da je Nvidia nego AMD.

U opcijama najbolje da se smanje detalji koji se oslanjaju na CPU.

Kazes coveku koji ima intel procesor i nvidiju graficku. LoL
 
Video sam sta ima. A taj i5 je izasao pre vise od 6 godina, single core performanse mu nisu kao na sendiju i ostalima.
Dok je 770 i vise nego dovoljna za SC2.
 
Pa da,ali SC2 je izasao 2010. a zadnja ekspanzija koristi istu grafiku.

Probaj reinstall, ta masina je dovoljna za SC2
 
Ja sam igrao LotV na i7-740qm, znaci prva i7 generacija, i GT330M grafici.
Ako sada ne radi na novijem CPU-u, stvarno treba da se upucaju.
 
Ljudi imaju i7 kaby lake, skylake na po 5GHz pa im ne radi kako treba.
Čega reinstall, igre?
Ja kod nisam čuo da su nekom zadnje SP misije radile kako treba kad krene rulja.
 
Aha, to nisam znao
onda je optimizacija losa, nema veze sa hardverom.
 
Pa ako je i5 760 na 4GHz i ceo moj komp slab za Starcraft 2 onda bem ga ja baš!
Pogledaj na linku što sam okačio gore koliko ljudi ima problema sa igrom.


Jesi li sve detalje stavio na maks? Ako jesi, smanji malo one koje se oslanjaju na CPU. Kad sam ga zadnji put igrao na svojoj mašini prije nekih mjesec dana imao sam 60FPS, ali detalji su uglavnom bili medium-high.
 
Probao od low do extreme i isti đavo kad su te zadnje misije. Imao sam 15 FPS na low. Jel i dalje mislite da igra nije pokvarena?
Sve ostalo mi radi odlično.
 
Probao od low do extreme i isti đavo kad su te zadnje misije. Imao sam 15 FPS na low. Jel i dalje mislite da igra nije pokvarena?
Sve ostalo mi radi odlično.

Ond aje definitivno do igre i razlog da otvoriš temu na njihovom forumu.
 
Da zato postoji na hiljade postova po razno raznim forumima po tom pitanju i sad ispada da ja izmišljam toplu vodu.
 
Kad bi nešto sa tim postigao možda i otvorio. Bitno da traže 15$ za Nova DLC, a što je igra raspad nema veze.
 
Na 32bit se meni i ona misija gde se dobijaju long range khaldaryn cristal koci:)
64bit je obavezna.
 
Jel neko raspolozen za co-op ? Planiram da uzmem Abathura
 
Posto je WoL tema zatvorena, evo ovde da postavim jedan cool video zadnje igre WoL-a:
https://www.youtube.com/watch?v=tUrAkHlgBYE

Obozavam kada se nadju ovakve mogucnosti u kampanjama :) Ne uspevam da Salvation snimim na Brutal da ne probiju ni do jednog Nexusa (previse je tesko za racunar i da snima i da mis radi :)), ali kad budem igrao na jacem kompu, eto jos jedan fun shot!
 
Da li je neko uspeo da nadje kako da se disabluje Bloom i HDR (OBA) kada su Shaders > Low? Previse imam odbljesak kada je na nVidia/Intel laptopu, bez sale ne mogu videti nista.
 
Ovo je nazalost obratno, da se pojavi Bloom na Low settings. Ja bi da na High se ukloni Bloom :(
 
Uz podosta pokusaja, ipak nisam uspeo :( Jbt, moram na low da igram igru da bi mogao ista videti :D Isti sam osecaj imao sa Dotom kada je izasla 6.x ili koja vec sa "winter terrain", nisam mogao da igram :(

Pokusavam preci Epilogue kampanje na Brutal, uz sve dodatke, ali ne uspeva mi da predjem dovoljno brzo ;)

Nego... gde je Warcraft 3 tema na benchu???
 
Zakopana pod debelim slojevima forumske prasine. :D
 
Probao da izguglam, sve teme o Warcraftu 3 imaju ispod 20 postova, nema sanse da su samo random temice bile... (mada jeste War3 izasao pre doba kada sam i ja nesto gledao forum, samo sam kao Guest pratio tada)
 
Izasao patch 4.0.0, sad je MP free i WoL.
Cini mi se da se sredili neke bagove, FPS drop i slicno.
Dosta izmena u Mp.
 
Obelezavanje 20-togodisnjice Starcrafta u HotS-u:

 
Drugari, da li iko sa foruma (osim mene :D) još uvek prati SC2 pro scenu? Uskoro počinje nova sezona GSL-a i iskreno me zanima da li je to uopšte aktuelno u Srbiji.
 
Nije aktuelno ni u Americi a kamoli u Srbiji :) Evropa malo vadi prosek sa pro igračima.
Inače pratim pro scenu. SC2 još uvek zna da zasija ali šteta što nije popularniji.
 
Itekako zna da zasija. Nažalost osim GSL-a i sporadičnih turnira (homestory cup) ne pratim ništa aktivno. Pogotovo mi je trenutno interesantno da pratim GSL jer su se vratili neki "stari igrači" tipa DRG, Taeja, Bomber, za koje bih voleo da se dobro pokažu.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Пратим и ја али нередовно. Не играм, то ми је досадно,али занимљиво ми је гледати оне лудаке, шта све могу да ураде
 
Izvinjavam se na dizanju teme iz mrtvih, ali nikad nisam odigrao SC2 kampanju (shame on me), a pošto kontam da bi mi prijala, uzeh da pretražujem gde ima da se kupi igra (neki ultimate edišn, jelte).
I sad mi ništa nije jasno, da li je igra besplatna, i SP kampanja, ili samo neki MP deo?
 
Nazad
Vrh Dno