Šta je novo?

Cydia - tweaks - diskusija

Sta ce dete ...ima viska vremena :)
Kod mene jednostavan setup ...temica i par stvari (Auxo , CallBar....) koje zapravo povecavaju funkcionalnost telefona.... i cao :)

 
Bas fino izgleda ovo kako si sredio, samo bih voleo da ima vise nekih crvenih detalja, kao sto je na kalendaru "sunday"
Btw, ima li jailbrejka za 8.2? Ja se vratio na stock jer sam bio s**** nesto pa nisam mogo vise da ga downgradujem na 8.1.2
 
Eh, steta, bas sam bio u fazonu da se zezam sa time
 
Interesantan dodatak za Googlovu Youtube aplikaciju koji omogućuje download youtube klipova, snimanje videa u Camera Roll ili kao muzički fajl u Music aplikaciju, omogućuje playback kada je aplikacija u "pozadini", blokira reklame, uklanja ograničenja vezana za prikaz youtube klipova u HD preko mobilnog interneta i "age restricted" ograničenja:
cercube2.jpg
cercube3.jpg
cercube5.jpg

Sve u svemu, zvuči dobro. 2.5$ na Cydii, BigBoss repo:
http://moreinfo.thebigboss.org/moreinfo/depiction.php?file=cercubeDp
 
Gde da nadjem JB za 8.1.1? Jel moze Pangu za 8?
I da, gde da nadjem dl link za osx?
 
Poslednja izmena:
skini Taig, imas verziju za Mac.
 
Nema, nego preko virtuelne masine da instaliram..
Ne razumem za Pangu, negde procitah da moze preko njega 8.1.1, negde samo 8.1
 
izvini, pisem preko tableta pa ne mogu da otvorim official taig stranicu a pomesao sam sa pangu-om koji postoji i za Mac. na njihovoj stranici stoji samo 8.0 - 8.1.
 
glavna je pangu.io
 
Znaci, nigde nema 8.1.1 za mac? :/
 
pa jedino da pojuris neki pc u komsiluku ili da probas ako ti prodje pangu.
druga opcija je da sacekas jos malo jer se blizi iOS8.3 pa verovatno sa njim i jb ukoliko ne izadje za trenutni 8.2 ali to opet niko sa sigurnoscu jos uvek ne zna...
 
Ne verujem da ce pangu proci :/
 
kada zelim da uradim restore, iTunes mi trazi i da odmah update-ujem sistem ?
 
Poslednja izmena:
pa zasto radis restore ako hoces jb? treba backup da odradis.
normalno je da ce da ti ponudi poslednju verziju 8.2 za koju ne postoji jb jos uvek.
iskoristi link koji ti je ostavio drgonzo i samo odradis jb.
 
Kada hocu da instaliram preko cydie nesto kaze : cannot locate package?

edit : Namestio sam, sada mi je nasao, medjutm, nece nijedan tweak da mi instalira? Pise usr/bin/dpkg returned an error code (2), i trazi mi restart fona
 
Poslednja izmena:
hm, meni se to samo jednom desilo i resio sam tako sto sam pegazio jos jednom jb ili sam pre toga morao restore na tadasnju verziju OS-a sto ti u ovom slucaju ne mozes jer ce ti podici na 8.2.
sacekaj, mozda neko zna neki fix za to ili pokusaj da ponovis jb jer nije izgleda dobro ,,prosao".
 
Planiram da uradim jb na iphonu 5, ali ne znam da li će nakon jb-a raditi sve normalno?Pošto baš nešto puno oko jb-a ne znam.
 
Poslednja izmena:
Bilo je tesko drkanje, ali sam na kraju uspeo da namestim. Prvo, pustio sam da mi crkne baterija, pa sam ga stavio na usb, medjutim iako sam drzao home dugme nije hteo da mi udje u recovery mode, ne znam razlog zasto. Trazio sam po netu, naisao na program Rec Boot, koji automatski ukljucuje telefon u recovery mode, sto je i uradio. Kasnije, tokom restore-a preko iTunes, prijavljivao mi je gresku i da nemam internet, sto nije bilo tacno. Sledeci put isto. Kasnije sam probao sam na update da idem, i konacno uspeo. Stavio sam sa strane ipsw za svaki slucaj, ali mi na kraju nije bio potreban. Eto, kome ne radi lock dugme, a ima problema da udje u recovery mode, tu je Rec Boot, fantastican programcic :)
 
kod tebe se bas nesto zamrsilo ali je dobro da si uspeo na kraju sve da odradis. koju verziju iOS-a na kraju imas i jesi li odradio jb kako treba?
mislim da isto i iReb sluzi za DFU mode ako ti ne radi lock ili home dugme.
imas li originalni kabl? mozda ti je on pravio problem...
 
Imam originalni kabl, sada mi je iOS 8.2, nije moglo bez update-a, tako da sam ostao i bez jb-a. Ali je dobro kada sam na kraju uspeo barem ovo da namestim..
 
Nazad
Vrh Dno