Šta je novo?

Koje miševe imate?

c3

Slavan
Učlanjen(a)
05.04.2003
Poruke
1,035
Poena
349
Zanima me bas jako koje miseve imaju ljudi u proseku :D

Prvi Ja pa ovako
1)Logitech MX 300-za komp
2)Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0-za lap-top
 
logi pilot optical, i ne vidim potrebu da uzmem bolji mish - ergonomski mi se ne svidjaju (probao, koristio duzhe vreme), precizniji mi ne treba..
 
MS Wireless Intellimouse Explorer 2.0 (onaj kao 4.0 ne-wireless).
 
onaj najobicniji logitech optical, sa kablom. izlizalo se tamo gde pise model, ne vidim. mislim da je oko 15E
zadovoljan sam. izdrzljiv je
 
Logi MX500
 
Desktop - Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0A
Laptop - Logitech MouseMan Traveler
 
Tri masine i tri misa:)
1.logi mx 500
2.logi mx 700
3.logi mx 900
 
Imam utisak da je na ovaj post odgovorio samo onaj ko ima čime da se hvali. :)

Da ne bude off t. valsnik sam geniusa sa tOčkom od 8 eura. :happy:
 
MS IntelliMouse Explorer 3.0A
 
MS IntelliMouse Explorer 3.0A
MS IntelliMouse Explorer 1.1A
 
Kokos je napisao(la):
Tri masine i tri misa:)
1.logi mx 500
2.logi mx 700
3.logi mx 900

Cujem da izlazi MX1100 jel to znaci da sastavljas nov racunar da upotpunis kolkeciju miseva? :mrgreen:
;)

Logitech Cordless MouseMan Optical (Iz kompleta sa K/B)

Na notebooku uglavnom Touchpad, a ponekad Logitech M-UB48 (najsonovniji Pilot model sa kuglicom)
 
Logitech MX900,
Logitech Dual Optical
 
MX 500, mada je po meni najbolja kupovina logitech optical standardni na primer b69. Mada prilican je broj ljudi koji koriste mx seriju
 
Pazi Symetrix od 1.5E je sigurno najbolja kupovina, jer MX500 sigurno nije 30 puta bolji.
Ali ovde nije bilo pitanje sta je bolje, niti sta bi pre kupili, vec sta imate.

Ah da, aj kad sam ovde, imam i ja MX500 (i jos 10tak na lageru, pa ko voli.... ;))

Pozdrav!
 
MS IntelliMouse Explorer 4.0
MS IntelliMouse Explorer 3.0
Logitech MX500
Logitech MX310
 
xexe... packard bell... dobi za rodjendan pre 4 godine, radi savršeno, kuglica nikad prokliznula :)
 
Sasa je napisao(la):
Ah da, aj kad sam ovde, imam i ja MX500 (i jos 10tak na lageru, pa ko voli.... ;))
Jel' moze to po 35 €? ;) :beat: :mrgreen:

Isprljao mi se ovaj moj, pa me mrzi da ga cistim... :d:d
 
Nego koliko vi to imate ruku kad imate toliko miševa?

Ja imam jednu desnu(i još jednu levu), kojom vozim Inteli 3.0a...
 
Logitech optičar x 1
Logitech kugličar x 1
 
Logi M-BJ69 black :D
Elegantan i fin mis.
Inace imam i jedan BTC 4D od ranije i Logi MX500 u rezervi. A moj prvi PS2 mis, NetScroll+, nekada placen 25DEm, verovali ili ne, i dan danas radi! Dao sam ga jednom drugu.
 
MS Intellimouse Explorer 3.0A...
Po meni je i MX500 fantastican mish... Jedini Logitech koji valja :)
 
genius

BokiPK je napisao(la):
NetScroll+, nekada placen 25DEm, verovali ili ne, i dan danas radi! Dao sam ga jednom drugu.

Ti netscroll+ kuglicari su mi bili sjajni, pogotovo sto se tice "lezanja" u ruci.

Meni su odlicni i netscroll+ eye. Inace, imao sam i netscroll optical (sa bocnim tasterima) ali mi je on bio malo nezgodan za ruku jer je bio nesto veci, pa mislim da vise odgovara ljudima sa krupnim sakama. Obicni logitech opticki mi takodje fino leze ruci, ali ne tako savrseno (jer su nesto "nizi") kao geniusi, dok su mi misrosoftovi bili katastrofalni (jer su mi previse "visoki")
Posebno mi odgovara kod geniusa sto su levi i desni taster blago udubljeni, zato sto mi misevi koji to nemaju "proklizavaju", a oni kod kojih je to previse izrazeno su mi "tesni", jer mi kaziprst i domali prst nemaju dovoljnu pokretljivost - kakvu imam sa genius netscroll+ eye ili sa netscroll+ kuglicnim.
 
Nazad
Vrh Dno