Šta je novo?

Koje miševe imate?

Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0...
 
M$ Intellimouse Explorer 4.0 :)
 
Sasa je napisao(la):
Pazi Symetrix od 1.5E je sigurno najbolja kupovina, jer MX500 sigurno nije 30 puta bolji.
Ali ovde nije bilo pitanje sta je bolje, niti sta bi pre kupili, vec sta imate.

Ah da, aj kad sam ovde, imam i ja MX500 (i jos 10tak na lageru, pa ko voli.... ;))

Pozdrav!

Pa ti misevi od 2e mi nisu ni bili u razmatranju. Ja sam rekao da je logi optical donja granica medju misevima koje bih ja koristio a opet je dovoljno dobar da vredi svaku paru
Inace znam sta je bilo pitanje odgovorio sam :D
 
E taj MX500 ne bi uzeo ni dzabe da mi daju (lazem naravno :) )

Inace, imam MX300, nekako mi najvise odogvara.
 
Komplet Logi CD Optical...meni je ovaj mishonja super...
 
*A4 TECH SWOP 35 - Low cost , odlicno lezi u ruci i precizan

*KME optical (neki tamo model) - isto low cost , isto odlicno lezi u ruci i isto precizan
*MS Serial Mouse 2.0A - Glupi mis , jer nema scroll , mada lepo lezi u ruci
a koristim ga jer je za COM port ... a PS/2 ne radi .... :cuss:

Tako da ako neko zeli bas jeftin opticki mis a da valja A4 SWOP 35 preporuka...
Pozdrav
 
Neki intelov na USB, intelli, ali neznam koji tacno...
 
Neo_Matrix je napisao(la):
Neki intelov na USB, intelli, ali neznam koji tacno...
nikad pre nisam video intelov mish... imash neku sliku, bash me zanima kako izgleda...
a inache, nisam znao da intel ima isto ime za seriju misheva kao i ms, simpatichno :rolleyes:
 
Logi MX 500
 
Misha je napisao(la):
...


nikad pre nisam video intelov mish... imash neku sliku, bash me zanima kako izgleda...
a inache, nisam znao da intel ima isto ime za seriju misheva kao i ms, simpatichno :rolleyes:

Zezn*o sam se, microsoft-ov intelli, a sta cu kad sam pod pritiskom... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Micro$oft IntelliMouse Optical 1.1A
Uh, koliko odgovora u tako maloj jedinici vremena... cheers
 
MX700
 
A4 Tech WOP-35 4D Optical
Vidim da slabo ko ima A4Tech, be different ;)
 
Ako je nešto različito ne znači da valja :mrgreen:
 
Vojkan je napisao(la):
Ako je nešto različito ne znači da valja :mrgreen:
Maybe, but I like it that way ;)

Poz.

@byMax: Logitech je oduvek odvaljivao sa cenom, za duplo manje pare dobijes isto to kod A4 tech-a. type;
 
A4 Tech SWOP-35 Optical
i zadovoljan sam :mrgreen:
 
Razer Boomslang 2000

Kuglični, ali 2000tpi :) Koristim ga sa podrazumevanim sistemskim postavkama, gde šeta manje od 1cm po podlozi od ivice do ivice ekrana (rez. 1024).
 
Komp 1.: A4 Tech WOP-35 Optical (ne mogu vise zamisliti rad sa misem bez bocnog tastera)
Komp 2.: Logitech Cordless Mouse
 
byMaX je napisao(la):
MS Intellimouse Explorer 3.0A...
Po meni je i MX500 fantastican mish... Jedini Logitech koji valja :)

Dodji kod mene da vidis sta je mish :D , a taman i da vidis najbolju tastaturu :beat: ;)
 
Dual Optical
 
Logitech optical BJ-69
 
Interesantno koliko na forumu ima relativno malo korisnika Z4Tech-a i ostalih Z miseva :) (BTC i slicno), s'obzirom na procenat prodaje.
 
Aj vec kad sam tu...
Dell Optical USB.
Ajde sledeci topic da bude "Koliko imate hot keys dugmica na tastaturi"..... :d
 
Bezicni set mis i tastatura A4Tech KBS-2584RP... Zadovoljan , mis precizan , tastatura dobro rasporedjena itd... radi cak i na 5 m daljini od prijemnika , iako je deklarisana daljina 3m ako se ne varam , sve u svemu veoma dobar set po ceni od 40 eura. cheers
 
Nazad
Vrh Dno