Šta je novo?

Koje miševe imate?

Kupih ženi za godišnjicu Bloody V7m. Deluje kao sasvim korektan mišonja. [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kupih ženi za godišnjicu Bloody V7m. Deluje kao sasvim korektan mišonja. [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Imam ja 2 komada. Jedan sam koristio između popravke MX518, odnosno kupovine G502 i koristim ga i dalje u firmi. Drugi mi je bio kod roditelja. Generalno dosta dobar miš za tu cenu. Jedino s čim sam imao problema sa oba primerka je neko samostalno pomeranje kursora čak i kada nema pomeranja miša - dakle nije zategnut kabl ili nešto slično pa da postoje neka pomeranja zbog toga, već jednostavno krene ukoso da se cima kursor.
 
^ Odradi rekalibraciju senzora u Bloody softveru miša. Imam 2 komada godinama, rade kao novi.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Imam Logi G3 baaaaaas dugo, pretopostavljam da je cifra blizu 10 godina. Odigram neki FPS najvise. Da li bih dobio neki znacajan upgrade sa nekim Zowie/Logi misem sa senzorom novije generacije? Nije da me nesto bas mnogo svrbe novci...
 
Pošto mi se svideo ženin Bloody odlučih i ja da se ponovim jednim krštenim mišem, tako da je umesto MS od 500 din došao jedan A4tech X87. [emoji16]
ca0bef94263faa7a849a357d3107792b.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kupih ženi za godišnjicu Bloody V7m. Deluje kao sasvim korektan mišonja. [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ne smem ni da pomislim sta bi mi se desilo da zeni kupim misa za godisnjicu. Citao sam da je spavanje na podu zdravo za kicmu... :d
 
Ne smem ni da pomislim sta bi mi se desilo da zeni kupim misa za godisnjicu. Citao sam da je spavanje na podu zdravo za kicmu... :d
Ahahaha! *mjau**mjau**mjau* kad nemaš ženu gejmerku. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pošto mi se svideo ženin Bloody odlučih i ja da se ponovim jednim krštenim mišem, tako da je umesto MS od 500 din došao jedan A4tech X87.
X7 serija je izgleda pun pogodak.
Ja nisam znao da postoji jeftin a tako cvrst i zgodan mis.
Ja sam na X47K (tako bese oznaka valjda..), uzeo sam 3 komada da ih imam svugde ;)

Pre toga na kratko Natec Genesis (LOL, preslabo za gaming i lagani/slaba plastika, mada su inace dobri, i zgodni) i Bloody V7M. Pre njih Gigabyte M7700B, i on mi je bolji od ovih zicanih u svakom pogledu!
Ali X7 ih je presao sve.
 
Poslednja izmena:
@alfaunits Ženin burazer je imao isto ovakav A4tech Bloody (možda čak i isto V7m model) par godina i majmun ga razlupa. Sada ima nekog Geniusa od >4000 din i uopšte nije zadovoljan. Već posle dva meseca počeo da škripi točkić i sl.
Zato sam uzeo ženi Bloody i sad gledah da uzmem i meni isti, ali iskoči mi na FB reklama za ovaj X87 za 1500 din i nekako mi je zapao za oko, a pošto imam već dosta pozitivnih iskustava sa baš jeftinim A4tech tastaturama i miševima nisam mogao odoleti. [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Našao sam MX Master 2S na popustu, pa poručio i sve mi je super, osim onog vljavog skrola na palcu. Nema nikakav feedback kad se koristi, pa je neupotrebljiv za šetanje kroz tabove u browseru. A šteta baš.
Kostiću ga za pojačavanje i smanjivanje zvuka na kraju.
 
Logitech M185 - tesko djubre, plastika nikakva, skrol bucan, skrol taster pretvrd, kursor tj. senzor neprecizan...bar da sam uzeo online pa da mogu da vratim, ovako katastrofa!
 
Pa sta ima bolje? Tacno sam trebao onaj Genius 7015 ili kako vec, pa nek traje baterija i 3x krace, ionako je 3x jeftiniji.
 
Mouse Size:124.2×85×49.5mm ne hvala. Video sam neki Rapoo M10, jel to cemu?
 
Ti mikro Logitech misevi su smesni, jedina prednost je to sto je Poolmaker naveo.
Za povremeno koriscenje mogu da prodju (posebno uz laptop) ali ipak kupovina vise nema smisla pored Rapoo i Bloody bezicnih koji su mnogo bolji ali i veci.
 
Niko od članova foruma nije vidovit, lakše je dati validnu preporuku kad navedeš šta sve želiš od uredjaja i šta ti je prihvatljivo a šta ne. Imaš recenzija za M10 dovoljno po netu ako vladaš engleskim.

Mozda za nijansu veci od ovog ali bolje ne, bezicni (eventualno sa jako tankim kablom), da plastika nije neka kineska a senzor i skrol ne gori od Genius-a od 400-500din (posto su bar 2x bolji od ovog).
 
Ovako na prvu loptu od bežičnih mi pada na pamet samo Logitech MX Anywhere (prva generacija). Njima je polovnima cena ~2500din i korisnici su prilično zadovoljni (mali miš, solidan senzor, točkić i ostalo) jedino što se dosta njih žali na ne baš dobro trajanje baterije.
 
Ja imam i MX Anywhere. Baterija mu nije toliki problem koliko činjenica da miš nema srednji klik na točkiću, već iza njega. E sad, naučio sam da ima i korisnika koji i ne znaju za šta služi srednji klik, tako da... [emoji52]
 
Ti mikro Logitech misevi su smesni, jedina prednost je to sto je Poolmaker naveo.
Za povremeno koriscenje mogu da prodju (posebno uz laptop) ali ipak kupovina vise nema smisla pored Rapoo i Bloody bezicnih koji su mnogo bolji ali i veci.

Rapoo napucao cenu i sad košta ko mene G502 za crni petak.
 
Nije da nije legla, ali sam shvatio da mi mnogo bolje leži manji i lakši miš za fps igre.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Samo US, što znači još desetak dolara na ovu cenu da ga doteram do Srbije. Mada ću ga verovatno uzeti u novembru kada bude upola cene ili barem za 35-40 dolara. Koristio sam ga samo jednom u igraonici, sasvim dobar mišonja. Voleo bih bežičnu varijantu doduše.

Drago mi je da su skontali da one MadCatz iskrivljene i izlomljene gluposti od miševa ne valjaju ništa, osim što efikasnije skupljaju prašinu. Zaobljen dizajn je jedini prirodan za miša.
 
Moj MX518 traje već desetak godina a svakodnevno ga koristim uz desktop. Jedino što sam jednom morao prelemiti kabl, ostalo ništa nije dirano.

Kod G602 posle godinu dana stradao middle klik, posle dve levi klik, srećom Logitech je uvažio garanciju pa su poslali novi (naravno kod naših uvek neki problemi pa je zadržan na carini tako da su poslali drugi kod prijatelja u CH).

Od ostalih koje sam imao jedino je DX-7000 vredan pomena, a njemu je isto stradao levi klik pa je umesto njega kupljen gore pomenuti G602.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
https://www.b92.net/tehnopolis/hardver.php?yyyy=2019&mm=02&nav_id=1507925
Lepe vesti stižu za ljubitelje ove serije, jer je Logitech objavio povratak u život osavremenjene verziju miša MX 518, koji je za svog života, pre gašenja proizvodnje 2014. godine, bio prodat u neverovatnih 16,4 miliona primeraka.

To vise nije Logitech nazalost, i mogu da ti garantujem da u sebi nece imati ni blizu kvalitetne komponente koje je imao mx518. Ali dobro, bar lepo izgleda, ima autenticnost, medjutim cena ce biti visoka.
 
Zasto nije logi vise? Po cemu da se razlikuje? Koriste omron switcheve i dalje, senzor ce samo biti drugaciji.

Imam originalni i dalje, isto menjao kabl samo. Bas cu uporediti kada dobijem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno